Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

hoşgeldin sultancım. nörelim yaa, biraz üşütmüşüm bende. bugün benimki amcam ve dayımla tanıştı, görücüye çıktı yani. aşkıma göre iyi geçmiş görüşme.amcam babamı aradı işte ama babam benim duymamam için amcama ben seni yarın bürodan ararım dedi evde konuşmadı. sonra dayım aradı ona da aynı şekilde bürodan ararım ben seni yarın didiiii. bana güvenmiyo hemen karşı tarafa yetiştiririm diye. ben o kadar cadımıyım yahuuu

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
giz gecmis olsun öncelikle :teselli:
aman bu babalarda hep ayni,
kiz bunlar seninkinin dedikodusunu edecekte,:1rolleyes:
senin yaninda iyice sorup sorusturamicak ya:uhm:
rahat konusabilmek icin demistir büroda konusalim diye :1rolleyes:

canlarım ben geldim
kaç gündür site çok yavaştı giremedim pekşutarafagitti
türkiyem yazdığını okudumAllah tamamına erdirsin canım:1hug:çok sevidima.s.
kahvekoliğim geçmiş olsun.sultanım,zeynep,mutluluk reçetem,pinkgun sizler nasılsınız canlarımmŞeniz

Geçmiş olsun canım.Görüşme iyi geçmiştir tabi sen kafana takma sakın oldu bu iş yerimseniben

iyiz hayatim ya ugrasip duruyoz valla :1rolleyes:
hayat iste..
sen nörün iyisin insallah Şeniz
ne var ne yok :jeyyar:

mutlulukrecetem cokmu yoruldun bebisim,, :teselli:
nerde calisiyodun giz sen :CüvCüv:

Cuma Suresi

1. Yesebbihu lillahi ma fiyssemavati ve ma fiyl'ardıl elmelikilkuddusil-'aziyzilhakiymi
2. Huvelleziy be'ase fiyl'ummiyyiyne resulen minhum yetlu 'aleyhim ayatihi ve yuzekkiyhim ve yu'allimuhumulkitabe velhıkmete ve inkanu min kablu lefiy dalalin mubiynin
3. Ve ahariyne minhum lemma yelhaku bihim ve huvel'aziyzulhakiymu
4. Zalike fadlullahi yu'tiyhi men yeşa'u vallahu zulfadlil'azıymi
5. Meselulleziyne hummiluttevrate summe lem yahmiluha kemeselilhımari yahmilu esfaren bi'se meselulkavmilleziyne kezzebu biayatillahi vallahu la yehdiylkavmezzalimiyne
6. Kul ya eyyuhelleziyne hadu in ze'amtum ennekum evliyau lillahi min duninnasi fetemennevulmevte in kuntum sadikıyne
7. Ve la yetemennevnehu ebeden bima kaddemet eydiyhim vallahu 'aliymun bizzalimiyne
8. Kul innelmevtelleziy tefirrune minhu feinnehu mulakıykum summe tureddune ila 'alimilğaybi veşşehadeti feyunebiiukum bima kuntum ta'melune
9. Ya eyyuhelleziyne amenu iza nudiye lissalati min yevmilcumu'ati fes'av ila zikrillahi ve zerulbey'a zalikum hayrun lekum in kuntum ta'lemune
10. Feiza kudıyetissalatu fenteşiru fiyl'ardı vebteğu min fadlillahi vezkurullahe kesiyren le'allekum tuflihune
11. Ve iza reev ticareten ev lehveninfaddu ileyha ve terekuke kaimen kul ma 'ındallahi hayrun millehvi ve minetticareti vallahu hayrurrazikıyne

:asigim:
Allahim hayirli insanlar cikar karsimiza,
Bekar kizlarimizin kismetini ac yarabbi.
Bizi dogru yoldan ayirma, senin yolundan ayirma. :Saruboceq:

Allahim bütün sevdiklerimizi koru, Bizi seytandan ve serrinden, cinlerden, iftiralardan, büyücülerden, cehennemin atesinden, kabir azabindan, hastaliklardan, kazalardan belalardan,
bütün kötülüklerden koru yarabbi. :Saruboceq:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin yarabbiimmm:Saruboceq::Saruboceq:
ne güzel dua etmişsin canım.:1hug:
Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını versin:Saruboceq:

kızlaar herkes napıyo bakalım
iki gündür çok yoğun çalışıyordum ilgilenemedim sizinle pek :teselli:
daha mesajların hepsini okuyamadım bakalım neler olmuş ben yokken CADIARZU

sultancım ne güzel hiçbirimizi unutmamış ne güzel dua etmişsin canım yaa, allah dualarını,dualarımızı kabul eder inşallah tatlım :1hug:

namazlardan sonra filan böyle dua ediyorum canlarim :)

agiz aliskanligi edince cok güzel oluyor

rabbim dualarimizi kabul etsin hayirlisiyla
aminnnnn

kizlar nasilsiniz?
ya bu aralar cok yogunum, yeni ise basladim canlarim ya..

Benim icin nolursunuz dua edin.. Askim yaklasik bir saat sonra annemi arayacak ve icinde ne varsa dökecek.. artik sabrim tasti diyor, bu gün bana kesin bir cevap verecek dedi askim, öyle kacamak cevaplar kabul etmiyorum.

Allahim sen büyüksünnn

kızlaar benımde dualarınıza ıhtıyacım var bende haftaya gorucuye cıkıcam Allah kısmet ederse abım askerden ızıne geldı bunun ıcın dun.bu aksamda bu konu konusulcak gelsınlermı nezaman gelsınler felan dıye ıste.babam ıns bı aksılık cıkarmaz yaa cok korkuyorm:Saruboceq::1no2:

yakında olmasını umut eden var o sayılır mı

sayılır tatlım sayılır hadi inşallah canım hayırlısıyla olur
bir gün sevinçli haberlerini duyarız hepimiz umarım...

zynppcim bende öyle umuyordum ama ...
dünden beri iyice keyfim kaçtı kızlar yaa :a015:
dün de dedesi fenalaşmiş hastaneye kaldırılmış yoğun bakımdan bugun çıktı
insanlar çok fena durumdalar :çok üzgünüm:
bir de benim sözümü düşünecek durumda değil kimse tabi haklı olarak senağlama
yani ben hepinizi sözlendiricem sonra belki bana sıra gelecek ooof offf :çok üzgünüm:

ediyorum hayatim hepinize ediyorum dua.
bacim insallah hersey yolunda gider
ama asil sorun annen degilki
baban :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…