Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

turkiyem Allah tamamına erdirsin mutluluğunu adeta ben de yaşadım okurken..
benim de sözüme tam 10 gün kaldıııı heyecan yavaş yavaş tırmanıyohihoyyyt

eveeett topiciğimize çok kişi katıldı şenlendi buralar. benim başımdan tatsızlıklar geçti, paylaştım burda. sonra burdaki kankilerim bana dua ettiler olayım mucize gibi tatlıya bağlandı çok şükür.kaydirigubbakcemile2 hepsini yazdım vaktin olunca okursun canım.

kızlaaarr biri anlatabilir mi turkiyeme, profile resim koymayı bende bilmiyorum. foruma ekleyeceksen burdan canım.

arkadaşlar size sevgilim yok demiştim...aslında var laelaelaelaelae .....ama nasıl desem fisfisfis ....neyse birazdan göstereyim.... :a015:

Evet arkadaşlar büyük sırrımı açıklıyorum...birbirimizi çok seviyorduk,bir çok kez kolkola pozlar verdik...ama maalesef kültür farklılığından dolayı,hatta millet farklılığından dolayı aileler onaylamadı..bizde aşkımızı kalbimize gömdük ve ayrıldık...ondan tek hatıra kolkola çekindiğimiz bir fotoğrafımız kaldı... :çok üzgünüm:

süprizzzzz

:CüvCüv:

laelaelaelaelae

-tatlicadiarzu-

naniknanik

:tomato: :tomato:

Kızlar geçtiğimiz nisan'da olan söz fotoğrafımı sizinle paylaşmak isterim...

[img=http://img383.imageshack.us/img383/9154/710eq8.jpg]

canım çoook güsel resmin
benim de teyzem fotoğrafçı bol bol çekincem inşallah sözümdehihoyyyt

Gaf canım Rabbim tamamına erdisin...Çok güzel çıkmışsınız,Türkiyem resimlerini paintle açıp,silgi ile yüzü silebilisrin,ama kaydederken farklı kaydet,yoksa o resimin aslını kaybolur,resimler yüzün karalı kalır...bu arada kız türkiyem demek bizim memlekete gelin geliyorsun,nerede oturuyorlar... a.s.

kahvekolikim demek şaka yapacağımı anladın,okey o aman ciddi olalım,buyurun beyaz atlı prensim...,

ayy çenem düştü tamam susuyorum artık :tomato: :tomato::1rolleyes:kaydirigubbakcemile5

ya son resimde yüzümü karalamadn yanlışlıkla ekledim,silmek istiyorum ama düzeltme yapamıyorum,ne olacak şimdi...

şimdi olmuştur umarım sırnaşık şey

canım ya Allah tamamına erdirsin ne güzel bende sabırsızlanıyorum nişanım olsa da koysam diyehihoyyyt ama fotonun üstüne tıkladığımda ana sayfa açılıyo. büyültüp bakamadım yani neden ki:uhm:

Teşekkür ederim canım seninde resimlerini merakla bekliyoruz.Hikayenin çoğunu takip ettik mutluluğunun resimlerinide görmek isteriz. :1hug: Resmim neden öyle oldu hiç bir fikrim yok canım ama yarın yeniden eklerim bu sefer biraz büyük boyutunu yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…