Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

güzelmiş canım. benim öyle çıkıp alma şansım olmadı malesef
bunlar uzak bize ordan dört beş tane almış yüzük küpe felan içlerinden güzel
olanı seçtim ama güzel senin gösterdiğin alyans canım inşallah nişanda
beraber beğeniriz artık senin tam olarak yüzük takılmadı heralde canım
tanışma mı oldu

yok tatlım yüzük takılmadı. daha isteme oldu buna da şükür. babam araştırma aşamasında daha, verdim demedi ama olumlu görünüyor şimdilik. söz düşünmüyorum ben nişan olsun istiyorum. söz ayrı nişan ayrı olmasın gerek yok.

bizde kurbanda ayrı nişan yapacaklar işte canım
sözü de adı belirlensin dedik çünki laf çok çıktı
ve bıktım ben bu laflardan.
bizim yer uzak olunca burda da kimse olmayınca memlekete gidip kurbanda nişan yapacaz
inşallah canım yoksa ayrı iyi değil ama şartlar bunu gösterdi işte...
daha var o zaman senin nişan işine hayırlısı canım...:1hug:

süpersin sen yaaakaydirigubbakcemile5
garantici seniiii:icecream:

ayy bidenem cok mutlu oldummm, :asigim:
hadi allah tamamina erdirsin, hayirli olsun Şeniz

kısss sultan nerelerdesin sen kuşum yaaa:1hug:
dün hiç göremedim seniii.
aradı gözlerimmm seni yavrukuşumm:icecream:

ay giz dün bütün gün carsidaydim,
ardindan bizim akrabalarin kina gecesi vardi oraya gittim
döktürüyordum aksam saatlerinde sahnede :dance: yandan yandan
:roflol:

süpersin sen yaaakaydirigubbakcemile5
garantici seniiii:icecream:

kızz o kadar şanssızımdır ki insanın başına yüzde bir ihtimal gelecek olan şeyler benim başıma gelir hep:roflol: aklıma ilk gelen örnek şu. bu bankanın mülakatına giderken ayakkabımın yan tarafına( altına da değil dikkatini çekerim) sakız bulaştı, çıkaramadım bi saat uğraştım. üstelik ayakkabı yeniydi, vurdu bide yara bantları falan. neyse sakızı çıkardım , bi türlü otobüs gelmez. 20 dakika bekledim. sonra geldi 10 dakika da kalmasını bekledim. tam kalktı şöför otobüsün kuyruğunu durağın direklerine geçirdi. haydaaa sonra bizi başka otobüse bindirdiler. arkadaşımda karşıda beni bekliyordu tam ona msj atayım gecikeceğimi söylemek için derken kadının biriyle kavga ettim kapat şu telefonu diyo bana. diyorum çok acil mülakata gidiyorum falan kadın anlamıyor. oysaki millet çatır çutur açmış konuşuyor telle. düzgün konuşmam lazım moralimin iyi olması lazımdı ama o kadar sinirliydim ki. mülakata 5 dakika kala ordaydım. neyseki geçtim. bu basit bi örnek. başıma daha çok şey geldikaydirigubbakcemile3 o yüzden istemeye geldiklerinde aklıma ne kadar ihtimal geldiyse önlemlerini önceden aldım. şimdi babam araştıracak ya diyorum ki bende şans yok kesin hakkınızda dan dun konuşan bi adama sorar babam Allah korusun yaa

canım bende sayfalar 40 mesajlık o yüzden sayfa 28 yok. 9 a kadar var. o yüzden bakamadım. ben siteyi hatırlamıyorum. google a alyans modelleri mi ne yazdıydım ta ne zaman. belki kk dada vardır bu alyanstan ordan kopyalamışımdır.

yanlış hatırlıyor olabilirim ama senin yazını okumuştum sanki. bu mu senin beğendiğin alyans?

yok bacim bu degil ama cok benziyor
dur bidaha eklemeye calisayimm.
sende benim yazimi alinti yaparsin
belki ozaman gözükür kaydirigubbakcemile5

sultancım a gir. gözat tan istediğin resmi seç.host it yap. sonra resim küçük bir boyutta çıkacak onun üstüne tıkla. tıklayınca syfanın alt tarafında direct yazan yeri kopyala. sonra mesaj yazdığımız yerde dağ gibi bir sembol var. onu tıkla gelen kutucuğun içindeki http li yazıyı sil. ve o kopyaladığın şeyi öyle yapıltır bi daha dene bakem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…