Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

afferin kız sultn çabuk kavrıyosunnaniknanik. sanki aynısı gibime geldi bunlar benim yaw. ama çok hoş yaa benim alternatif modelim o zaten. ama yeşil altın olacak, beyaz istemem ben.

afferin kız sultn çabuk kavrıyosunnaniknanik. sanki aynısı gibime geldi bunlar benim yaw. ama çok hoş yaa benim alternatif modelim o zaten. ama yeşil altın olacak, beyaz istemem ben.

giz yesil altin nasil oluyor, yesilmi ?
senin modelinde cok güzel ama
erkege altin haram diye olmaz,
o yüzden bunu tercih ettik,
onunkisi güümüs olur, benmkiside beyaz altin :dilcikar:

canım sarı altın 22 ayar oluyor, yeşil altın da 14 ayar. benimki gümüş takmam diyor n eo öyle teneke gibi diyosırnaşık şey bazı görüşlere göre de alyans olarak altının takılmasında sakınca yok deniyor. bilmem artık ne isterse onu takar, eşli model olsun da yeteryerimseniben

evet hayatim bencede esli model olsunda :1rolleyes:
cok tatli bisey yaaaa. ay allahim hepimize nasip etsin :asigim:
artikin darisi basima

canım yaaa ne bu başına gelenler:1shok::1shok::1shok::1shok:
pişmiş tavukla yarışıyon sen galibakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

zynppciğim yaaa çok sevindim canım senin adına :1hug: allah tamamına erdirsin canım
oh oh ne güzel herkes teker teker atlatıyo valla hihoyyyt :teytey:

daha çok bekler o mesajına cevap yazmamı dicektim yanlış yazmışımkaydirigubbakcemile3
bu arada biraz önce bi tane daha mesaj geldi ama bende tık yokkaydirigubbakcemile

whiterose ne yaptın canım barıştınmı seninkiyle kaydirigubbakcemile
yoksa hala naz mı yapıyosun :jeyyar:

kızlar her iki alyans da çokkk güzelmiş :asigim:
her nekadar ben de gümüş olmasını istemesem de sultan canım senin gösterdiğin modele bayıldım sositososito

whiterose ne yaptın canım barıştınmı seninkiyle kaydirigubbakcemile
yoksa hala naz mı yapıyosun :jeyyar:
canım dün bütün gün mesaj yazdı ama ben hiç cevap yazmadım:1closedeyes:
şimdi uyandım bakalım yazıorum mesajımı göndercem.
inşallah biran önce barışırız canımla.çok özledim onu benn:asigim:

günaydın canım kaydirigubbakcemile5
evet yaa uzatmayın fazla, değmez çünkü ne olursa olsun a.s
bizde çok nadir de olsa tartıştığımızda aşkım hiç birbirimize dargın olarak uyumamıza izin vermez,illa geceden hallederiz o sorunumuzu öyle yatarız :asigim:

inşallah bugün hallderiz hayatım yaa
bende çok üzülüyorum böyle uzun kırgınlıklardan

zynppciğim yaaa çok sevindim canım senin adına :1hug: allah tamamına erdirsin canım
oh oh ne güzel herkes teker teker atlatıyo valla hihoyyyt :teytey:

çok sağol tatlım şükür atlatıldı:asigim:
darısı tüm bekarların başına
biran önce kavuşmak nasip olur inşallah teşekkürler canım...:1hug:

ben değil ama dayımın kızı bayramda bir anda ortaya çıkan bir istemesi oldu

kaç senedir görüşüyorlardı zaten, ilk günü istendi, ikinci gün alışverişe çıkıldı üçüncü gün nişanı oldu

hepsi bir anda oldu bitti, nasıl heyecan nasıl telaş geldi gitti bi anda

KIZLARR benim içinde dua edin lütfen 2 dknızı almaz işlerim rast gitsin benimde senağlama:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…