Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

haklısıın canım geç olsun güç olmasın diyorum bende
bu arada ben de ne giyeceğime karar vermiş olurum zaten -tatlicadiarzu-
birtürlü bişey begenemedimde kaydirigubbakcemile3

giz sana yardimci oluruz biz burda merak etme hic kaydirigubbakcemile5
begendiklerin birkac secenekleri sunarsin,
bizde sana yardimci oluruz
yada asagi yukari nasil bisi istedigini söylersin
hem renk uyumuyla hemde nasil giyinecegine karar veririz hemencik suraciktaaaaa kaydirigubbakcemile3

canim bitanem ben sana kiyamam yaaaaa :teselli:
hayatim cok dua etcez insallah seninde baban yumusar, seninde hersey yoluna girsin diye :çok üzgünüm:
nolur ümidini kaybetme :çok üzgünüm:

aha buyur burdan yak benneyaptımki
canim benim ya üzülme ,insallah seninde tatliya baglanir:teselli:. oof seninde abin baya sertmis galiba. :1no2:
ama onla tatli dille konusmaya calissan olmazmi?
bak onunda sevdigi birisi varmis, sende söyle bi
senin sevdiginin abisi aynisini yapsa, sen ne yaparsin diye ?
niye böyle anlayissizlar bilmemkiiiiiiiiiiiiii :çok üzgünüm:

ayhh şu abilere, kardeşlere, dayılara, amcalara da sinir oluom hee. hadi anne baba yine bi derece.. onlara noluyo yahuu!! kendi sevdikleriyle evlenemesinler de görelim bakalım nasıl oluyormuşş!!

konuya da pat diye daldım gamyoncuiremsugamyoncuiremsu

iyi etmissin canim hosgeldin sende Şeniz
valla cok haklisin bencede fazla abartiliyor.
Sonucta damat adayini tanisinlar, efendi birisiyse versinler.
tamam bir kere istemeyle verilmez ama :dilcikar:
bukadarda süründürülmez :bbo:

anneler babalar da abartıyo yahu saçma sapan sebeplerden dolayıı.. hadi adam gerçekten kötü bi insandır kızın da aşktan gözü kör olmuştur tamam bu durumda çok mantıklı da.. yani yoksa neden seven insanları böyle uğraştırırsın ki di mi amaa -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

tatlım ya baban ele gitti derken ne demek istiyor ben anlamadım. sizde akraba evlilikleri mi oluyor yoksa uzak memlekete mi demek istedi? babanın senin için düşündüğü biri olmasın yoksa?

baba engeline 1 sene takılmış (gerçi hala tam atlatamadık) biri olarak tavrın çok önemli diyorum. ben ağır başlı ve tatlı dilli oldum 1 sene. evde pek görmüyorsun babanı biliyorum. sana bi tavsiyem olacak. yarın en cici halinle, içinde babanla en güzel günlerinin hayalini kurarak dükkanına git. önce baba-kız olarak ilişkini düzeltmeye bak. baba ben seni, eski bizi çok özledim, sana ihtiyacım var de. yaşanan kötü şeyler var ama ben babamı istiyorum onu özlüyorum de. tatlı dilli olursan inan kıyamaz sana, sen onun evladısın. bir süre hiç mi hiç bahsetme sevgilinden. baba- kız olarak sevgiyi kurtar. inada inat gidiyordur belki. sonra bakarsın zamanı gelir konu açılır düzelir herşey. unutma etki tepkiye eşit ve zıt yöndedir. belki dediklerimi yapmışsındır ama senden yarın tekrar yapmanı rica ediyorum. içime bi his geldi Allah söyletiyo belkide bunları bana. tamam mı şeker?

sende aramıza hoşgeldin canımm. işte bir gizli takipçi daha yakaladık!!!kaydirigubbakcemile5 iyi dileklerin için teşekkür ederim darısı başına olsun inşaallah. sana naçizane bir tavsiyem olacak. abinin sevgilisine ulaş. kız kıza konuşun. o abini ikna ederyerimseniben ne bileyim ben o kız yerinde olsam abini ikna ederdim. abin baba rolünde olunca belkide böyle terslik yapmış. seviyorsan, güveniyorsan, mücadeleye devam!

hoşgeldin lacrima cım. aynen sana katılıyorum. abiler kardeşler söz söyleme hakkına sahiptir ama. amcadır, dayıdır, haladır bunlar sadece sorulursa görüş bildirilecek kişiler bence. anne baba dururken onların kimseyi yönlendirmeye hakkı olamaz.

bugün geliyorlar kızlar umarım sorun çıkmaz zar zor ertelendi bugün
olacak inşallah darısı tüm sevenlerin başına olsun inşallah canlarım üzülmeyin..

saol canım benimmm :1hug:
bakalım o günler bir gelsin hayırlısıyla :Saruboceq:

bugün geliyorlar kızlar umarım sorun çıkmaz zar zor ertelendi bugün
olacak inşallah darısı tüm sevenlerin başına olsun inşallah canlarım üzülmeyin..

zynppp neler oldu hepsini anlat bekliyoruz tamam mı kaydirigubbakcemile5

kızlar haberleri anlatım hemen sizlere bir saat oldu gittiler
uzak olduğu için bir gece kaldılar of ben heyecandan ölecektim sonradan geçti
şükür aksilik çıkmadı kızlar takıldı yüzüğüm rabbim herkese yaşatsın
onlar gelmeden önce aksilikler üst üste bir baktım eteğimin fermuarı bozuldu
ah ben ne yapacam diyom annem yaptı bir şeyler kırıldı deli oldum sorunsuz atlatıldı babamda birşey
demedi şükür kardeşim geldi abla verdiler seni dedi
ben hemen kahve yaptım ben yapmadım heyecendan yapamadım
akrabamız vardı sağolsun yardımcı oldu...
yüzük takıldı babamın gözleri dolmuş annem de öyle:a015:
şükür tatlı dille konuşuldu oldu. araya girenlerden ALLAH razı olsun
böyle işte darısı tüm sevenlerin başına...
nasıl yazdım bilmiyom valla atamadım stresi daha
çok sağolun kızlar rabbim sizlerinde yardımcısı olsun..:1hug:a.s.

canım süper bi haberkaydirigubbakcemile2
herşey yolunda gitmiş maaşallah.allah tamamına erdirsinhihoyyyt
darısı bizlerin başına:asigim:

canım süper bi haberkaydirigubbakcemile2
herşey yolunda gitmiş maaşallah.allah tamamına erdirsinhihoyyyt
darısı bizlerin başına:asigim:

amin canım amin inşallah:asigim:
şükür canım bir sorun çıkmadı herşey güzel
geçti sorunsuz atlattık zor oldu ama oldu yani...
çok sağol canım:1hug:

zynpp cim canım ya ne güzel atlatmışsın. hayırlı olsun. fermuarın bozulmuş ya, benim başıma hep aksilikler gelir böyle zamanlarda. o yüzden hazırlanmadan önce çorabımı bile yedekledim, biri kaçar birini giyerim diye :roflol:

ben isteme anında içerdeydim keşke sende duysaydın çok güzel bir anı, o kadar duygusal ki senağlama aslında o anı videoya almak lazım gizlice:jeyyar: ben bidahaki gelişlerinde yapmayı düşünüyorum. vitrinin üst tarafına gizlice yerleştiricem makinayı :jeyyar:

çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin. alyans resmini istiyoruzz sendende dadlummmdanda türkiyemdende:sm_cool:

canım valla isteme olayını duyamadım anlamadım ne oldu
yemeği verdik kaldırdım topladım bir baktım kardeşim
geldi verdiler seni dedi beni telaş tuuttu kahve telaşı keşke görseydim ama olmadı malesef..
ay fermuarı habire kontrol ediyorum tam gelecekleri zaman etek bol diye indirdim iyice bozuldu işte aksilik ya..
aksilik tuttu ama yine iyi atlattım ya
bide mutfak küçük balkona attım yarısını ne yapım
gelip geçti ama güzeldi yine de ya
alyansıda bunlar üç dört tane yüzük küpe getirmişler
güzelini seçtim içlerinde beğendiğim bu oldu
bir gün çekersem gösteririm canım
sağol canım ya darısı sizlere inşallah...:1hug:Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…