Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

Kahvekoliğim inan senin adına o kadar sevindim ki....Rabbim tamamına erdirsin a.s. darısı bizlere, bu arada konyaya gidiyor muşsun,ben üniversiteyi konyada okudum ve orası benim ikinci memleketim,arada oraya giderim,artık konyaya geldiğimde senin çayını içmeyede gelirim,bu günleri beraber gülerek anarız,

bu arada dadluum rabbim senide tez zamanda kavuştursun,gerçi sen şükürler olsun k,i sevdiğine kavuşup, nişanlandın...çoğu gitmiş azı kalmış...darısı bizlere...a.s.

sorma canım yaa :çok üzgünüm:
gelmelerine bir hafta kala sevgilimin anneannesi vefat etti :a015:
annesi de apar topar istanbula gitmek zorunda kaldı
bizim iş de ertelenmiş oldu doğal olarak :nazar:
senağlama

ay yinede basi saolsun bacim :teselli:
olsun bakalim 1 ayligina filan ertelenir en fazla
seninde böylece belki biraz heycanin diner giz bosvir kaydirigubbakcemile3
gec olsunda güc olmasin :1rolleyes:

canımmm yaaa çok sevindim haberlerine :1hug:
ne güzel herşeyi bir çırpıda aradan çıkardın kaydirigubbakcemile5
yalnız bi ara pazar tanışma,pazartesi söz,salı nişan,çarşamba "düğün" diceksin sandim kaydirigubbakcemile3 :roflol:

noluyo giz hemen evlendirecenmi dadlumuzu :roflol: :roflol:

kahvekolik canımmm çok sevindim vallahi yaaa hihoyyyt :teytey:
zaten içimden bir ses iyi haberlerini yazacağını söylüyordu
bugunun kötü geçeceğini bir an bile düşünmedim biliyomusun
tebrikler arkadaşım :1hug:
allah tamamına erdirsin inşallah :nazar:

canım çok ilginçtir bi çok kişi bana içindeki hissin herşeyin yolunda gideceğini söylemişti, eldeki tüm olumsuz verilere rağmen. çok dua aldım başka açıklama bulamıyorum.

canım seninde güzel günlerini paylaşacağız inşaallah burda beraber. onların kötü günleri geçince tabi. ertelenmesinde vardır bir hayır inan ki. teşekkür eredrim canım benim darısı başına

canım çok ilginçtir bi çok kişi bana içindeki hissin herşeyin yolunda gideceğini söylemişti, eldeki tüm olumsuz verilere rağmen. çok dua aldım başka açıklama bulamıyorum
.

canım seninde güzel günlerini paylaşacağız inşaallah burda beraber. onların kötü günleri geçince tabi. ertelenmesinde vardır bir hayır inan ki. teşekkür eredrim canım benim darısı başına

:1rolleyes:
hi hi hi

.kahvkoliğim ben sana dedim canım hep dua et hallolucak diye..bak ne güzel olmuş..
bol bol şükret..bu zamanlarda şeytan yakanızı bırakmaz..Allah yardımcınız olsun ailecek..

inan en az senin kadar sevindim..ben söz nişan haberlerimi yazarken buraya sende üzgün olduğun için yazmaya çook utandım canım..o yüzden kısa kestim..inşallah hayırlısı olur güzelim..sevdiğin insan için nişanlım diye bahsetmek çook güzelmiş..kimbilir eşim diye bahsetmek nasıl güzeldir :asigim:
Allah hayırlı uğurlu eder inşallah..sen dualara devam et..çook güzel olacak herşey
..

canım çok incesin, ama bu topic iyiyi kötüyü paylaşmak için var dimi. ama bende yazarken bende bi an düşündüm bazı arkadaşlarımı üzermiyim diye. hayatı paylaşıyoruz işte böyle. isteme olayı da bi kızın hayatındaki en önemli anlardan birisi. şeytan başlayacak uğraşmaya, hayırlı işin şeytanı bol olurmuş derler ya. felak, nas okumaya devam edicez inşaallah. tsk ederim canım. senin kadar hızlı değiliz ama heheh.

Kahvekoliğim inan senin adına o kadar sevindim ki....Rabbim tamamına erdirsin a.s. darısı bizlere, bu arada konyaya gidiyor muşsun,ben üniversiteyi konyada okudum ve orası benim ikinci memleketim,arada oraya giderim,artık konyaya geldiğimde senin çayını içmeyede gelirim,bu günleri beraber gülerek anarız,

bu arada dadluum rabbim senide tez zamanda kavuştursun,gerçi sen şükürler olsun k,i sevdiğine kavuşup, nişanlandın...çoğu gitmiş azı kalmış...darısı bizlere...a.s.

canımm tabiki gel buyur beklerim. misafir ol gel bana, börekler açarım sana:sm_cool:bende selçuk üniversitesi mezunuyum. yoksa biz tanışıyos mu kız? bölüm ne?

canım çok incesin, ama bu topic iyiyi kötüyü paylaşmak için var dimi. ama bende yazarken bende bi an düşündüm bazı arkadaşlarımı üzermiyim diye. hayatı paylaşıyoruz işte böyle. isteme olayı da bi kızın hayatındaki en önemli anlardan birisi. şeytan başlayacak uğraşmaya, hayırlı işin şeytanı bol olurmuş derler ya. felak, nas okumaya devam edicez inşaallah. tsk ederim canım. senin kadar hızlı değiliz ama heheh.

aman canım geç olsunda güç olmasın.yerimseniben
Allah nazardan korusun:nazar:a.s.

canımm tabiki gel buyur beklerim. misafir ol gel bana, börekler açarım sana:sm_cool:bende selçuk üniversitesi mezunuyum. yoksa biz tanışıyos mu kız? bölüm ne?

bende gelcem bende bendeeeee :eek:
bende isterem börek mörek -tatlicadiarzu-
belki dügününe de gelirim gi
gonyadami olacah yohsam :jeyyar:
ahh gonyam ahhhh :asigim:

bende gelcem bende bendeeeee :eek:
bende isterem börek mörek -tatlicadiarzu-
belki dügününe de gelirim gi
gonyadami olacah yohsam :jeyyar:
ahh gonyam ahhhh :asigim:

iki düğün olacak inşaallah. hem konyada hem burda. tabiki gel tatlışş ama düğün yaza olur sanırım, daha vakit var. sanada açacam börek hemde su böreee. konya pilavını bilirsindir, pilavıma da beklerim herkeşleriiikaydirigubbakcemile5

iki düğün olacak inşaallah. hem konyada hem burda. tabiki gel tatlışş ama düğün yaza olur sanırım, daha vakit var. sanada açacam börek hemde su böreee. konya pilavını bilirsindir, pilavıma da beklerim herkeşleriiikaydirigubbakcemile5

he bende zaten seneye yazin gelicem tr ye insallah :eek:
biliosun olursa ozaman belki bi isteme olur
tabi emin deiglim bilmiyorum :dilcikar:
herneyse
bana su böregi ac cokacimcoook lüpten
bilmezmyim gonyamizin pilavini
herkeşşşşşşş bilir -tatlicadiarzu-
mauahah :roflol:

kahvekoliğim canım,ben 2004 adalet bölümü mezunuyum... sen hangi bölümsün,bu arada konyanın yemeklerini iyi öğren :jeyyar: bana bol bol yaparsın,bamya çorbasını filan naniknanik inş rabbim tamamına erdirir...inan o kadar mutlu oldum ki...Rabbim tüm sevenleri kavuştursun,bana da bir sevgili versin, :eek:

Bir sevgilim bile yok anneme küstüm,
Bütün dünya bana küstü...kaydirigubbakcemile2

herkese meraba kızlar arada sizleri takip ediyordum hem seviniyor
hem üzülüyordum rabbim herkesi kavuştursun hayırlısıyla benim de aynı şeyler başımda güya bayramın ikinci günü söz
olacaktı aksilikler çıktı babam sinirlendi yok dedi ve kaldı şimdi araya büyükler
girdi belki yarın gelebilirler pek umutlu değilim ama
yinede yitirmiyorum geçecek inşallah çok zorluk geçirdim sizleri görünce üzüldüm rabbim büyük olur inş.
herkesin gönlüne göre olur sağlıcakla kalın elbet geçer bu zorluklar
ben geçirdim şimdi iyi hali bu hayırlısıylada olsaydı.....

hem üzülüyordum rabbim herkesi kavuştursun hayırlısıyla benim de aynı şeyler başımda güya bayramın ikinci günü söz
olacaktı aksilikler çıktı babam sinirlendi yok dedi ve kaldı şimdi araya büyükler
yinede yitirmiyorum geçecek inşallah çok zorluk geçirdim sizleri görünce üzüldüm rabbim büyük olur inş.

Canim benim hosgeldin aramiza Şeniz
insallah gelirler ve hersey istedigin gibi olur canim..
Zorluklar malesef hic eksik olmuyor, ama önemli olan üstesinden gelebilmek.
Artik bizleri haberdar edersin gelismelerden dimi Şeniz

sağol canım:asigim:
inşallah canım tabi haber ederim hayırlısıyla olsunda inşallah
zorluk bitmiyorki ya rabbim yardımcımız olsun
hep yazmak istedim paylaşmak istedim olmadı aksilik çıktı illa
geçecek ama biliyorum umudumu kaybetmiyorum
herkesin gönlüne göre olur inşallah canım sağol...Şeniz

he bende zaten seneye yazin gelicem tr ye insallah :eek:
biliosun olursa ozaman belki bi isteme olur
tabi emin deiglim bilmiyorum :dilcikar:
herneyse
bana su böregi ac cokacimcoook lüpten
bilmezmyim gonyamizin pilavini
herkeşşşşşşş bilir -tatlicadiarzu-
mauahah :roflol:

aa belki sen konyadayken denk gelir benim düğün, belli olmaz. ya gerçi babam verdim demedi daha nişan bile yok biz neler konuşuyos. hayaller olmasa insan nasıl yaşar ama dimi:asigim: sen batırığı da bilirsin şimdi. istersen ondsan da yaparım. senin istemeyle benim düğün aynı zamanlara da denk gelebilir bakalım hayırlısı yerimseniben

kahvekoliğim canım,ben 2004 adalet bölümü mezunuyum... sen hangi bölümsün,bu arada konyanın yemeklerini iyi öğren :jeyyar: bana bol bol yaparsın,bamya çorbasını filan naniknanik inş rabbim tamamına erdirir...inan o kadar mutlu oldum ki...Rabbim tüm sevenleri kavuştursun,bana da bir sevgili versin, :eek:

Bir sevgilim bile yok anneme küstüm,
Bütün dünya bana küstü...kaydirigubbakcemile2

canım ben 2007 i.i.b.f mezunuyum. adalet 2 yıllıksa (bildiğim kadarıyla) 2003 girişli olmalısın ki aynı yılda girdiysek belki tanışıyoruzdur yurttan falan. CADIARZU

ben de 1.5 sene önce hiç ummadığım anda tanıdım onu. :asigim:seninde olur mutlaka etrafına bakmayı bilirsen tabi. teşekkür ederim canım darısı başına.

bu arada konya yemeklerini pek sevmem. hele ki sofra adabları, aynı tabaktan yemeleri falan. bamyayı da hiiiiçç sevmem. diyorum ben yapmam da yemem de sen annende yersin o yemeklerden. cidden konyalıların yemek adabları benim çok garibime gidiyr. bizde herkesin salata tabağı bile ayrıdır.

aramıza hoş geldin canım. bu topiğin ne kadar gizli takipçisi varmış meğerse yawwsırnaşık şey. herşey düzelir inşaallah kız verildiyse devamı da gelir zaten ya. güzel haberlerini bekliyoruz ekipçe yerimseniben

mutluluk reçetem canım sıkıntılarını yeniden hatırlatmak istemem ama :teselli:
senin ne gibi aksilik çıktı canım merak ettim
ben orayı atladım sanırım

X