Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

daha verdim demedi ki tatlım. ben bugünü kazasız atlattığıma şükrediyorum şu an. kanımca bir ay falan bekletir.

kahvekoligim gelmis mesajlara tsk etmis eminim simdi yaziyordur bizeee

canimmmm

aa çok şekersin yaa. biz burda cidden dost olduk. onlar gider gitmez dedim hemen yazayım kıslara beni merak ederler.

ctct cımmm canım cidden dualarınız sinerji yarattı. yer gök dua ileymiş. inanmayan kafir. babam nasıl meleğe dönüştü hala inanamıyorum yaa. şükürler olsun. şükür namazı kılıcam.

aa çok şekersin yaa. biz burda cidden dost olduk. onlar gider gitmez dedim hemen yazayım kıslara beni merak ederler.

ctct cımmm canım cidden dualarınız sinerji yarattı. yer gök dua ileymiş. inanmayan kafir. babam nasıl meleğe dönüştü hala inanamıyorum yaa. şükürler olsun. şükür namazı kılıcam.

canim benim cok mutluyum hemde o kadar mutluyum ki sanki babam beni vermis.. dedim sana ümidini yitirme hersey güzel olur diye.. ve allahima bin sükürler olsun ki oldu da.
Seni cok sevdim ben, hersey gönlünce olsun canimmmm
Şeniz

valla kızlar cok candansınız ya bu sıteye yenı uye oldum ama hıc tahmın etmezdım buradakı paylasımın bukadar sıcak olacagını.bu zamanda bole destek veren arkadas bulmak cok zor yaa.supersınız valla:enbuyukkk:kaydirigubbakcemile5

bende yeni üye oldum aslında 1 ay falan oldu sanırım. önceden googledan arattığım şeylerde çıkardı kk. bende dedim üye olayım bakayım nolcek. süper oldu çok hoşuma gitti. ve Allah'ın izniyle nişanımı, düğünümü, bebişimin doğumunu,.. belki de babaanne oluşumu paylaşmak isterim bu sıcak ortamdakaydirigubbakcemile5.

Zor kısım atlatılmış sanırım. Ben de çok mutlu oldum senin adına. Allah tamamına erdirsin inşallah.:nazar:
darısı bizim başımıza :asigim:
Okurken bile heyecanlandım, benim akıbetim nasıl olur tahmin etmek bile istemiyorum :eek:

eeeeeeh bunun üstene gözün aydin denilir, kutlarim canim insanin ici huzurlu olmasi gibi bir sey varmi su dünyada.... ne tedirginlikle yasiyor insan bu noktaya gelene kadar ama yasadigin zorluklar sikintilar sonra tatli telas ani kalacak yaninda hepsi senin hazinen...

eeeeeeh bunun üstene gözün aydin denilir, kutlarim canim insanin ici huzurlu olmasi gibi bir sey varmi su dünyada.... ne tedirginlikle yasiyor insan bu noktaya gelene kadar ama yasadigin zorluklar sikintilar sonra tatli telas ani kalacak yaninda hepsi senin hazinen...

ne güzel demişsin canım. bugüne çok şey yaşayarak geldik. ne fırtınalar atlattık ama vazgeçmedik. bi arkadaşım bana bayramın ilk günü dedi ki; sen lavabo borusunun tıkandığı andasın. o boru birden öyle bir açılacak ki herşey yoluna girecek dedi. aynen öyle oldu. gerçi benim hayatım bi tuhaf. herşeyim geç olursırnaşık şey. teşekkür ederim..

bendensin yani arkadasin firtina az kalir yaninda kasirga mübarek
bak ne güzel, payalasabilecegin sana morel veren bir arkadasin var mis ne mutlu sana.
gec olsun güc olmasin sonumuzu yüre rabbim hayirli ettsin... ben nisanlimada söyledim bunu
allah sürekli bizi siniyor farkindamisin diye sordum sürekli baska bir imtihanla karsi karsiya birakiyor.
Mutlu olmanin bu kadar zor ve tasli bir yoldan gectigini bilmezdim...

bendensin yani arkadasin firtina az kalir yaninda kasirga mübarek
bak ne güzel, payalasabilecegin sana morel veren bir arkadasin var mis ne mutlu sana.
gec olsun güc olmasin sonumuzu yüre rabbim hayirli ettsin... ben nisanlimada söyledim bunu
allah sürekli bizi siniyor farkindamisin diye sordum sürekli baska bir imtihanla karsi karsiya birakiyor.
Mutlu olmanin bu kadar zor ve tasli bir yoldan gectigini bilmezdim...

evet bide derler ya hayırlı işin şeytanı da bol olurmuş diye. o yüzden nişanı fazla uzatmayın derler umarım düğününüz yakındır. felak, nas oku bol bol. ben çok yorgunum yatıyorum canım görüşmek üzere..

kahvekolik canımmm çok sevindim vallahi yaaa hihoyyyt :teytey:
zaten içimden bir ses iyi haberlerini yazacağını söylüyordu
bugunun kötü geçeceğini bir an bile düşünmedim biliyomusun
tebrikler arkadaşım :1hug:
allah tamamına erdirsin inşallah :nazar:

ooofff offff kendim için üzüldüm şimdi :nazar:
benimde normalde bu akşam gelmiş olcaklardı
ben de size olanı biteni anlatcaktım bu gece
ama kısmet değilmiş... :çok üzgünüm:
neyse bir kaç ay sonraya inşallah :Saruboceq:

ooofff offff kendim için üzüldüm şimdi :nazar:
benimde normalde bu akşam gelmiş olcaklardı
ben de size olanı biteni anlatcaktım bu gece
ama kısmet değilmiş... :çok üzgünüm:
neyse bir kaç ay sonraya inşallah :Saruboceq:

üzülme giz :teselli:
noldu sizin niye ertelendi ?

ayy inanamıyorum ben neler kaçırmışım böyle...

evet kızlar pazar tanışma,pazartesi söz,salı nişan,çarşamba oturmaya kaydirigubbakcemile2
veee perşembede uğurladım aşkımı :a015:

çok hızlıyım maşallah..:asigim:

bugün aşkım gittiği için giremedim siteye..meğerse nelerolmuş böyle..kahvkoliğim ben sana dedim canım hep dua et hallolucak diye..bak ne güzel olmuş..
bol bol şükret..bu zamanlarda şeytan yakanızı bırakmaz..Allah yardımcınız olsun ailecek..

inan en az senin kadar sevindim..ben söz nişan haberlerimi yazarken buraya sende üzgün olduğun için yazmaya çook utandım canım..o yüzden kısa kestim..inşallah hayırlısı olur güzelim..sevdiğin insan için nişanlım diye bahsetmek çook güzelmiş..kimbilir eşim diye bahsetmek nasıl güzeldir :asigim:
Allah hayırlı uğurlu eder inşallah..sen dualara devam et..çook güzel olacak herşey
..

evet kızlar pazar tanışma,pazartesi söz,salı nişan,çarşamba oturmaya kaydirigubbakcemile2

çok hızlıyım maşallah..

bugün aşkım gittiği için giremedim siteye..meğerse nelerolmuş böyle..kahvkoliğim ben sana dedim canım hep dua et hallolucak diye..bak ne güzel olmuş..
bol bol şükret..bu zamanlarda şeytan yakanızı bırakmaz..Allah yardımcınız olsun ailecek..

inan en az senin kadar sevindim..ben söz nişan haberlerimi yazarken buraya sende üzgün olduğun için yazmaya çook utandım canım..o yüzden kısa kestim..inşallah hayırlısı olur güzelim..sevdiğin insan için nişanlım diye bahsetmek çook güzelmiş..kimbilir eşim diye bahsetmek nasıl güzeldir :asigim:
Allah hayırlı uğurlu eder inşallah..sen dualara devam et..çook güzel olacak herşey
..

ay ay yirim seni kizzzzzzzz :asigim:
evet kahvekoligiminkide halloldu :1hug:
darisi mutlurecetemin basina :1hug:
sonrada diger isteyenler :asigim:
en sonada ben kaliyom :çok üzgünüm:

sende baya hizli ciktin delü kaydirigubbakcemile2
of ya rsimleri merak ediyommmmm :eek:klava:
evleniyonmu kiz hemen ?

ayyy kahvekoliğimmm yaaa.yerim ben seni canımmma.s.:sm_cool::sm_cool:
meraktan dayanamadım kalktım hemen.:eek:
çok sevindim canım senin adınnaaa.biz sana demedikmi herşey yoluna gircek diye.
Rabbim dualarımızı kabul etti.babanında böyle yapmasına şaşırmadım.çünkü geldilermi bizim evlerden misafir kovulmaz helede bayram günüyerimseniben
sen en zor devreyi atlattı.bundan sonrası çorap söküğü gibi gelirrryerimseniben
inşallah bundan sonra daha iyi haberlerle gelirsinnn canım benimmma.s.:sm_cool:
aaammaannnn nazar değmesinn:nazar:

çok hızlıyım maşallah..:asigim:

..

canımmm yaaa çok sevindim haberlerine :1hug:
ne güzel herşeyi bir çırpıda aradan çıkardın kaydirigubbakcemile5
yalnız bi ara pazar tanışma,pazartesi söz,salı nişan,çarşamba "düğün" diceksin sandim kaydirigubbakcemile3 :roflol:

ay ay yirim seni kizzzzzzzz :asigim:
evet kahvekoligiminkide halloldu :1hug:
darisi mutlurecetemin basina :1hug:
sonrada diger isteyenler :asigim:
en sonada ben kaliyom :çok üzgünüm:

sende baya hizli ciktin delü kaydirigubbakcemile2
of ya rsimleri merak ediyommmmm :eek:klava:
evleniyonmu kiz hemen ?

kurban olurum sana ben Şeniz

X