Rahmi T şeklinde ve rahim içi dar olup histereskopi ile ameliyat olup doğal yoldan hamile kalan va

Canim ben ist değilim...
Adana kışla başkent üniversitesinde yaptırdım çok memnun kaldım eğer istersen doktorumun numarasını verebilirim
Hmmmmm cok saol cnm..adana imkansiz..bn bi an istanbul sandm...gebelik deneme surecin nkdr oldu histerskopiden once..bide adetler duzene girdimi...

havadansudan havadansudan rahım fılmıne bakan bır doktor nasıl bır beyne sabıp rahmın seklınn bozukluğunu anlamaz...bu durumu yasadm ve doktoru keşke sıkayet edebilsem keşke..2 senedır benı oyalamış..bır fılme bakıp tıp mezunu ınsan bunu nasıl anlamaz nasılllll
hiç sorma onu bende yaşadım.rahim filminde glişmemiş rahim yazıyordu.netten araştırdım nette de taşıyıcı annelıkle çocuk sahıbı olurlar yazıyordu.bi doktor küçük bı doktor büyük dıyordu.çoğu doktor bu rahim filmi yanlış çekilmiş dedi.en son burda bı profesör doğru bu film dedi de anlaşıldı.bence bir profesöre gıt.

hiç sorma onu bende yaşadım.rahim filminde glişmemiş rahim yazıyordu.netten araştırdım nette de taşıyıcı annelıkle çocuk sahıbı olurlar yazıyordu.bi doktor küçük bı doktor büyük dıyordu.çoğu doktor bu rahim filmi yanlış çekilmiş dedi.en son burda bı profesör doğru bu film dedi de anlaşıldı.bence bir profesöre gıt.
Tatlim.bn gttm.prifa bunhafta..ve ole orendim..oyuzdn diyorm.bu doktorlr biye goremedi diye..rahim duzeltmek icin hstoroskpi.olucgm ins...

Tatlim.bn gttm.prifa bunhafta..ve ole orendim..oyuzdn diyorm.bu doktorlr biye goremedi diye..rahim duzeltmek icin hstoroskpi.olucgm ins...
ol canım hiç bekleme.eger yaşın kuçukse tedavıye başlama doğal yolla dene.şansı arttırıyo demiştı doktorum.gerçi en son gıttıgım doktorda bana hamıle kalmaya engel degil dedi t rahım sadece duşuge sebep oluyo dedi.benım hiç gebeligim olmadı

Peki cocugun oldumi gebe kaldinmi..ve adet duzenn nasil oldu ???
ameliyattan sonra bır ıkı ay normal oldum sonrasında birkaç ay koyu ve az adet oldum.korktum doktora gıttım bır şey çıkmadı.sonra düzeldi şukur.çok dıkkat et sakın iltihap felan kapma.benım hazıranda bır sene oldu olmadı.hatta tup bebek demedım oda olmadı.ama ameliyattan sonra kalanı duydum

ol canım hiç bekleme.eger yaşın kuçukse tedavıye başlama doğal yolla dene.şansı arttırıyo demiştı doktorum.gerçi en son gıttıgım doktorda bana hamıle kalmaya engel degil dedi t rahım sadece duşuge sebep oluyo dedi.benım hiç gebeligim olmadı
Taatlim. Yas 28 ustu diyelim.evet normal.yoldan deneyecehm.tabikife...allah sizede nasip.etsinnbanada..histeraskipiyi.on.gune.olucam.ins...

Taatlim. Yas 28 ustu diyelim.evet normal.yoldan deneyecehm.tabikife...allah sizede nasip.etsinnbanada..histeraskipiyi.on.gune.olucam.ins...

İnş canım.ben bu ay hap ve çatlatma ignesı kullandım adet olmadım henüz beklıyorum.sen hiç çatlatma ignesi kullandın mı.ne zaman test yaptırsam bilemedım

İnş canım.ben bu ay hap ve çatlatma ignesı kullandım adet olmadım henüz beklıyorum.sen hiç çatlatma ignesi kullandın mı.ne zaman test yaptırsam bilemedım
Canim..bn saedece bir ke klomen + catlatma ignesi vurdular ..ocak ayi idi..igneyi vurdukdn 14 gun sonra sonuc bak..oncesi cikmaZ...

Canim..bn saedece bir ke klomen + catlatma ignesi vurdular ..ocak ayi idi..igneyi vurdukdn 14 gun sonra sonuc bak..oncesi cikmaZ...
ben iki hafta önce pazartesi gunu iğneyi vurdum.14 gunu geçti.pazartesi gününden sonraki 14 gun mu.oyleyse 16 gunum.sen kaç gün sonra adet oldun.negatıf sonuçu görmekten hiç baktırmak istemiyorum

ben iki hafta önce pazartesi gunu iğneyi vurdum.14 gunu geçti.pazartesi gününden sonraki 14 gun mu.oyleyse 16 gunum.sen kaç gün sonra adet oldun.negatıf sonuçu görmekten hiç baktırmak istemiyorum
Camik.cevap.yazdm.gelmedi.sanirim..telrar yazayim..sen.yrn kanntesti.yapdir..ben ocak.ayi.idi.yapdrdgm.gun adet oldm.

Ben tam 2 sene oluck yakinda cocuk dusuneli..3 senelik evliyim...bir kez bu ocak ayinda klomen igne oldum okdr..asilama felan istemedm..Allahin hikmeti iste..rahmimin t seklinde oldugunu ogrendm bu hafta..ve histeraskopi olucagim ins

Canim her doktor anlamıyor malesef sorun yok deyip oyaliyorlar hsg filminden ben bile anlıyordum doktorlar yok diyordu yeni bu doktorum sorun olduğunu söyledi hsg çekindim tekrardan ve t rahim...
Histeroskopiden 5 ay sonra hamile kaldım canim darisi da sana insallah ya
Bende üç gün önce histerosjopi oldum kışla başkent de doktorunuz kimdi acaba

Adana kışla başkent üniversitesi hastanesinde yaptırdım canim doktorum 6 ay bekle olmazsa tüp yaparız demişti 6.ayda kendiliğinden hamile kaldım bebegimde 6.ayını doldurdu darisida sana insallah canim başka birsey sormak istersen yardımcı olurum...
Doktorun kimdi acaba

bu başlığı özellikle takip ediyorum. şu an gebelik belirtilerim var. yılbaşında test yapacağım. devamlı haberleşelim. bilgilerimizi paylaşalım. benimde olmazsa bende ameliyat olcam çünkü...

Uzun zaman olmuş yazmamışsın canım ama merak ettm. Benm rahim de t şeklinde ve rahim kanalı dar. Histeroskopi olmadım, doktor böyle hamile kalma ihtimalin de var. Kalamazsın diye kesin bir şey söyleyemem dedi.

Ben de zaten histeroskopiden korkuyorum. Daha önce hiç narkoz almadım, ameliyat geçirmedim.

2 gün önce aşılama yaptırdım. Acaba hamileliğin devam etti mi ameliyat olmadan?

X