Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Hiiiiç korkulacak bişey yok bende çok korkuttu okuduklarım girdim canlı canlı ultrasondan izledim bide hemencik bitti hiç canım yanmadı hemde hiç

Hiiiiç korkulacak bişey yok bende çok korkuttu okuduklarım girdim canlı canlı ultrasondan izledim bide hemencik bitti hiç canım yanmadı hemde hiç
Anestezi aldınız mı? Ben yarin çekilecegim ama adetim biteli 4-5 gün oldu. Ovulasyon dönemindeysem sorun oluyor mu acaba

Anestezi aldınız mı? Ben yarin çekilecegim ama adetim biteli 4-5 gün oldu. Ovulasyon dönemindeysem sorun oluyor mu acaba
Ben ne zman çekildiğini unuttum açıkçası ama ovulasyon denk gelmiyor sizin sorun olmaz. Anestezi almadım sadece enfeksiyon oluşmasın diye antibiyotik içtim.hiç sıkıntı etmyin çok kolay bir şekilde halloluyor ben dedim gibi ultrasondan izledim bile sıvının gittiği yerleri. Ağrı sızı hiç olmadı hafif bir lekeleme oldu sadece.

merhaba bende şişli echomar da çektireceğim ama anestezi yokmuş orada... 6 ay vajinismus yaşadım... çok korkuyorum ne yapacağım ben ya
Merhaba çektirdiniz mi ? Bugün aradım telefonlara bakmıyorlar pazar diye sanırım bugün adetim bitecek yarın arayıp randevu alacağım. Fiyat olarak ne kadar anestezili

Ağrı eşiğim de felaket düşüktür, inşallah sorunsuz hallolur. Teşekkür ederim cevabınız için

Ağrı eşiğim de felaket düşüktür, inşallah sorunsuz hallolur. Teşekkür ederim cevabınız için
Canım merhaba hiç korkulacak bişey yok şimdiki teknoloji kusursuz. Ağrısı işlem oluyo kanalların kapalıysa hafif bi ağrı hissedebilirsin okadarcık kanalların açıksa hissetmezsin bile bende korka korka gitmiştim yüzümde yaralar çıkmıştı korkudan ama hissetmedim bile 3 dk bile sürmedi

Ahh ah ben demek ki özel hastanede yaptirmama rağmen, son teknoloji aletlerin olmadığı bir yerde yaptirmişim bulundugum.yere yakin sadece iki hastane seçeneğim vardi maalesef.
Tamamen uyutmalarina rağmen anestezi etkisi geçince çok ağrım oldu. İçim deşilmiş gibi hissettim. Agri kesici aldim hemen ne yazik ki

Kanalların kapalıysa ondan ağrı hissetmiş olabilirsin sanırım sonucu nasıl çıktı peki

Kanalların kapalıysa ondan ağrı hissetmiş olabilirsin sanırım sonucu nasıl çıktı peki
Çok şükür ikisi de açık dedi doktor. Ama yumurtaliğin biri diğerine yaklaşmış az bir şey.. sorun teşkil etmez dedi. Belki bunun yüzünden agrim oldu bilmiyorum ama bugün de hâlâ ağrım var.

Rahim filmi çektirip sonrasında hamile kalan var mı?? 36 yaşındayım 1 kızım var 12 yaşında 3 yıldır korunmadığımiz halde çocuğum olmuyor doktora gittim rahim filmi istedi bu tedavi süreci gözümü korkuttu vazgeçtim ama pişman olmak istemiyorum ilerde

Çok şükür ikisi de açık dedi doktor. Ama yumurtaliğin biri diğerine yaklaşmış az bir şey.. sorun teşkil etmez dedi. Belki bunun yüzünden agrim oldu bilmiyorum ama bugün de hâlâ ağrım var.
Çok geçmiş olsun canım açık çıkmasına çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…