Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Ya aslında onun acısından değilde hiç böyle düşünmemiştim uzun bi tedavi süreci olur diye korktum üzüldüm

İnşallah canım bizlere et gerçekten kendim kadar sevindim sana mutlu oldum

Kızlar bende bugün anestezili çektirdim. Cd ve rapor olarak verdiler. Raporda sonuç olarak normal sınırlarda HSG yazıyor. Ama uterus saga deviyedir diyor bu aklıma takıldı. Ne demek oluyor acaba bilen var mı.

Eklentiler

• 20200716_132447.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 119
Ben buralarda okuduklarım yüzünden 1 sene erteledim sonuç ztbh deki doktorlara göre temiz çıktı boşuna ertelemisim o kadar zaman girerken stres oldum ama çıkarken güle oynaya çıktım gerçi birazda acı eşiği ile alakalı sanırım ama yinede neye benziyor derseniz smear gibi muayene gibi yani sadece ilaç veriliyo oda yapışıklık tıkanıklık yoksa zaten acıtmiyo onlar olunca sıkıntılı olabilir biraz açılacağı için

Selam canım
Selam canım, Ben 4 ay oldu Hsg çekildim ve anestesisiz çekildim hatta kendi tercihimdi. Doktor cekti.. Yani aslinda çok abartili bir agri sizi olmuuor ben dayandim ve bittikten sonra oyle yok yureyemiyorum yok agrim oluyor diye bir durumum da olmadi. Sayanabilecekcek hic korkma cektir.. Ultrason gibi alttan muayene gibi dusun. kisiden kisiye gore degisebilir tabiki fakat benim dayanilmayacak kadar acisi olmadi bi baslangicinsa hatta teki kapaliudi tupun acildi. Yani korkma derim kendini rahat birakirsan bol nefes alip verirsen hic bir sıkıntı olmaz korkulacak birsey yok yeni tecrubem.. bende korkuyordum. anestezi olmadan daha iyi zaten. dayanirsin.

Buna bakarak özel de bı doktor yapışıklık var solda laparoskopi olman lazım dedi cekindigim yer de ne amaçla söyledi bı sıkıntı olsa o zaman aşılama olmazdı dedi 2 ye bölündü doktorlar

Eklentiler

• Screenshot_2020-06-15-19-28-38-03.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 105
Mrblar bnde 2017 de cekilmistim ocak aylarında j zamnbn genel anestexi istedim hissetmemek icin 15 20dk surmustu ve o zamn 2 hafata kasiklarim cok agrimisti bnm ama simdi biraz da kisa ve agrisiz oluyor kac arkadasim cekildi çünki onlar acimadi dediler inanin bir arkadasimda yaninda gittim gercekten 5 dk cikti uyuttular onu ama kadindogum hastanesinde yaptirdi kliniklerde uyutmadan yapiyorlar ana gistererek ve acısız

Simdikiler oyle canm acisiz agrisiz srkilde oluyormus

Buna bakarak özel de bı doktor yapışıklık var solda laparoskopi olman lazım dedi cekindigim yer de ne amaçla söyledi bı sıkıntı olsa o zaman aşılama olmazdı dedi 2 ye bölündü doktorlar
Yapışıklık falan yok başka doktora gidin.. Yapışıklık olsa laparoskopi değil histeroskopi yapılır zaten..

Kızlar bende bugun cektırdım. Sonucu gonderıyorum. Bu durumda olup ameliyat olan warmı birde fiyat ne kadar oluyor.

Eklentiler

• IMG_20200722_181308.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 251
Selam Arkadaslar.
İstanbul Sonomed de Rahim Filmi Çektiren Var Mı? Bir de Adeti Beklemek Zorunda Mıyız? Zaten 2 3 ayda bir oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…