Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Rahim fillminden sonra hamile kalan çok kişi var. Herkes acı çekecek diye bir şey yok ki belki siz acı cekmezsiniz film çekilirken. Tüplerin açık olup olmadığını öğrenmeden boşa kürek cekmek gibi olmaz mi?

Geçen ay çektirdim şimdi hamileyim

Bugün çektirdim mahfoldum benim canım çok yandı açıkçası ben birde rahat girdim netteki yorumlara rağmen perişan oldum ya

Canım çok sevindim.senin adına morfoloji sorunu olup hamile kalamayanlarda umut olacaksin inşallah rabbim hayirli sekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin Rabbim isteyen her kim varsa nasip etsin. 41 gün Yasin ve Meryem suresi okumaya niyet etmiştim 10.günde hamile olduğumu öğrendim. Bırakmadım 41e tamamlayacağım inşallah okuyunca olmayan herkese dua ediyorum. Rabbim kabul eder inşallah

Anestezili çektirseydin keşke ben öyle yaptım
Bidaha öyle yaparım gerekirse canım ya ah bide sonucumu anlayabilsem “bilateral tuba dolum izlendi bilateral batın geçiş ile dağılım izlendi“ bu ne demek oluyor anlamadım

Bidaha öyle yaparım gerekirse canım ya ah bide sonucumu anlayabilsem “bilateral tuba dolum izlendi bilateral batın geçiş ile dağılım izlendi“ bu ne demek oluyor anlamadım
Valla bilmiyorum canım bana rapor verilmesi cd verildi sadece onda da görüntü vardı

Rahim filmim sali günü çekildi doktor bir hafta ilişki olmasın dedi bir hafta antibiyotik kullandım. Bir sonraki salı ilişki oldu Perşembe yumurtlama günümdü o gün de ilişki oldu
Teşekkür ederim cevapların için kuzum Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin yavrunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…