Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Arkadaslar bende pazartesi gunu cektirecegim. Aneztezisiz olacak. Biri diyor cok acitiyor biri hic birsey hissetmedim kafam karisti ama dayanilmayacak gibi degildir diye dusunuyorum. Umarim oyledir

500tl kartla çekim.450 tl nakit fiyatı ancak anlaşmalı devlet hastanesi vasıtasıyla gittim.Bahçelievler Çalışlar caddesi üzerinde
Avrupa yakasıymış. Oralara kadar gidemem inşallah gerek de kalmaz. Eğer gidecek olursam yine eski gittiğim yere giderim ne aypayım. Dayanırım artık.

Rahim filminizi nerde çektirdiniz arkadaşlar ve ne kadara istanbul için önereceğiniz iyi bi doktor varmı benimde çektirmem lazım ?

Yetleşme lekelnemesi için ok erken ayrıca HSG çektirdiğin ay hamile kalmayı tavsiye etmiyorlar. Öncesinde de hamile olmadığına dair imza veriyorsun. geçer endişe etme

nasıl hazırlanıyorlar doktor bana da çektirelim dedi ben çok çekiniyorum biraz hastane konularında tecrübesizim tam olarak nasıl çekiliyor

Merhaba,

Şişli'de ECHOMAR görüntüleme merkezi var cevat bayram a 2 kez çektirdim. e 2 ay önce 650 TL verdim. eli çok hafif. bende çok korkuyordum ama inanın bu işte makine kalitesi falan çok önemli.

Bende salı günü çektirdim anestezisiz korkutmak istemem ama ben sancıdan duramadım kendimden geçtim. Bünye meselesi bu. benden önce ve sonra giren kadının gıkı çıkmadı ben çok kötü oldum ve kanamam çok oldu.

Sonuç neydi ? Genelde tüpler tikali olduğunda öyle oluyormus

Bu galiba nerde hangi teknolojiyle cekildigine bagli bisey bende cok korkuyordum en ufak bi aciya dahi dayanamam ama bugun cektirdim hicbisey hissetmedim kanamamda olmadi 3-4dk surdu islem siz devlette mi cektirdiniz?

nasıl hazırlanıyorlar doktor bana da çektirelim dedi ben çok çekiniyorum biraz hastane konularında tecrübesizim tam olarak nasıl çekiliyor

Ben bugun cekildim cok basitti vajinal muayne gibi 3-4dk o sekilde durdum ne agri ne sizi ama eski yöntemle degildi benimki ozelde cektirdim

Ben bugun cekildim cok basitti vajinal muayne gibi 3-4dk o sekilde durdum ne agri ne sizi ama eski yöntemle degildi benimki ozelde cektirdim
çok sevindim senin adına canım benim doktor üniversite hastanesinde inşallah eski tip değildir ya çok korkuyorum

Bu galiba nerde hangi teknolojiyle cekildigine bagli bisey bende cok korkuyordum en ufak bi aciya dahi dayanamam ama bugun cektirdim hicbisey hissetmedim kanamamda olmadi 3-4dk surdu islem siz devlette mi cektirdiniz?

Evet canım ankara cebeci tıp fakültesinde çekirdim. İş bitmese bayılıyordum az kalmıştı. Yanları nasıl sıktıysam bütün tırnaklarımı kırmışım. Bide üzerine bağırıyorum diye azar yedim doktordan. Bütün tahlillerim hsg sonucum herseyde tertemiz. Neden böyle oldu hiç anlamadım.

Hüseyin Yeşilyurt özel muayene adresini ve telini verebilir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…