Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Hayır hiç yaşamadım gecikme hatta olumsuz hiç bir şey yaşamadım sadece bir kaç gün hafif bir lekelenme oldu sonrasında
Benim 10 gün geçince gecikmenin tarlusal verdi doktorum hala adet olmadım 20 gün oldu bugün doktorum da anlam veremiyo

Duyuyorm onu ama nedense kürler, ek destekler vs gibi şeylere inanmadım hiç o yuzden yapmıyorum hiçbirini. Folik asit bile almıyorum dediğm gibi normal yolla olmayacak herhalde benim Amin inşallah

Duyuyorm onu ama nedense kürler, ek destekler vs gibi şeylere inanmadım hiç o yuzden yapmıyorum hiçbirini. Folik asit bile almıyorum dediğm gibi normal yolla olmayacak herhalde benim☺☺ Amin inşallah

Hiç öyle düşünme bu minnoşlar çoğunlukla süprizle geliyolar zaten sende çevrenden duyuyorsundur herhangi bi vitamin kullanmasan bile en azından bi kereliğine kan değerlerine baktırmanı öneririm özellikle d vitamini, b12, demir ve folat üreme sağlığı için çok önemli vitaminlerdir ve ciddi bir düşüklük söz konusu olduğunda hamile kalmayı zorlaştırır hamile kalınsa bile düşük olma riski çoktur, düşük olmasa bile bebeğin sağlıksız olma riski yüksek olur o yüzden uzun lafın kısası canım tedbir bizden, takdir Allah'tan:)

Daha önceden böyle olurmuydu? Son ilişki üstünden kaç gün geçti belkide vardırda geç döllenmeden dolayı kana geçmemiştir henüz
Usg ile baktırdınmı? Kist falan yoktur inşallah
İlk defa bu kadar çok gecikti. 10 gün gecikmenin ardından vajinal muayene edip tarlusal verdi doktorum tarlusal bitti 6 gün oldu daha gelmedi. Gecikmenin 21. Günü bugün

İlk defa bu kadar çok gecikti. 10 gün gecikmenin ardından vajinal muayene edip tarlusal verdi doktorum tarlusal bitti 6 gün oldu daha gelmedi. Gecikmenin 21. Günü bugün

Düşündürücü doktor rahminde hiç kalınlaşma falan görmemişmi peki tekrar gittinmi doktora? Ama dediğim gibi eğer yakın zamanda eşinle birliktelik yaşadıysan hala mümkün ...belkide o ay yumurtlaman olmamıştır gerçi yumurtlamam olmadı deyipde adet görenlerde var. Pco yok dimi?

Valla çok inceledi cnm ama görmedi demek ki verdi ilaç. Pko yok ama çikolata kistim var ama şimdiye kadar hiç gecikme yapmadı oda. Salıya kadar bekleyip arıcam doktorumu

Ben vajinusmus olduğum için riske atmadı dr anestezili oldum ama bnimde bi hafta geçmesine rağmen kanamam geçmedi..

Okadar korkmustum kiii. Ağladım cektirirken Ama hicbirsey yokmus basit birsey ve tum sistemimi gördüm muazzamdi yine olsa yine yaptırırım

Kızlar ben 10 gün önce hsg çektirdim, 3 gün lekelenme şeklinde kanamam oldu kesildi, şimdi de dünden beri koyu sarı kahverengine yakın akıntım geliyor kanama gibi değil ama ağrı koku vs de yok. Yerleşme lekelenmesi desem değil gibi ihtimal veremiyorum, neden olabilir yaşayan var mı aranızda böyle bişey

Anlayan varsa bakabilir mi?

Eklentiler

• 513FAD85-C85A-49EE-BDCA-56D20CCEF544.jpeg
    147,5 KB · Görüntüleme: 72
Bende çektirmiştim ama anestezili. O yüzden pek bir şey hatırlamıyorum. Tek hatırladığım anestezi yüzünden yaşadıklarım. Beni anestezi çarpıyor. Bende kendimi korkutup anestezili istemiştim. Ama gerek var mıydı bilemedim. Boş yere anestezi aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…