Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Merhaba herkese aranıza yeni katıldım. Rahim filmi çektirmem gerekiyor ama korkudan sürekli erteliyorum İzmir de önerebileceğiniz hastaneler var mı acaba? Anestezi alma taraftarı değilim ama makinesi yeni olan devlet hastanesi var mı onu da bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Canım hiç korkma , bende burdan etkilenip o kadar korkmultum ki .. asla korkulcak birşey değil 10 dk sürüyor adet ağrısı rahim kasılması yaşıyorsun sadece hiç bir acı yok emin ol sakın korkma

Canım ben 1 ay önce çekildim. Korkudan öldüm günlerce uyuyamadım. Araştırdıkça araştırdım. Filmi çeken doktor da önermedi.Zaten aşama aşama ne yaptıklarını söylüyorlar. Rahime bir alet yerleştiriyor ardından şırıngayla ilaç enjekte ediliyor.Bu sirada film çekiliyor. Ilaci verirken ilac tupten geçince bir acı oluyor kasıklarda. Adet sancısının biraz fazlası. Öyle dayanilmayacak bir ağrı değil. 7 8 saniye sürüyor. Yani ben uyanikken cektiysem herkes çektirebilir emin ve rahat olDediğim gibi saniyelik bir aci hic korkma

Brn de çok korkmustum kirkulacak hicbir seg yok anlık bir aci çokaz hemencecik geçiyor

Merhaba kizlar bende cuma günü rahim filmi cektircem Echomarda randevu aldım 35 yaşındayım bir kızım var ama 12 sene ara verdik şimdi 4 aydır deniyoruz Allah'ım daha nasip etmedi bakalım rahim filmind bı terslik cikacakmi inşallah çıkmaz

merhaba bende yaklaşık 1 hafta önce çektirdim daha doktora göstermedim tüplerimin açık olduğu yazılıyor yalnız kontrast maddenin verilmesini takiben duzensizlik yazıyor ne anlama geliyor lütfen yorumlar misiniz lütfen açıklık

bende şişli ecomarda çektırdım dr cevat bayraktı . son teknolojıde cıhaz oldugundan hıc canım acımadı. anestezı falan da almadım hatta sonucu aldıktan sonra kardeslerımle avm de gezdık kolay atlatılacak bısey fazlaca agrı ve kanama oluyor dıyenler olmus ama bence yapılan merkezle alakalı bır durum . sonucların temız cıkar ınsallah endıse edecek hıc bı durum yok

Evet bende echomarda çektirdim canım ve hiç birşey anlamadım bitti denilince şaşırdım valla o kadar da korkuyordum

Tüpler açık çıktı rahimde normal çıktı çok şükür sadece et beni var bı tane polip diyolar çok küçük oda doktorum ondan bişey olmaz dedi de rahatladım valla Allah'ıma şükür
tez zamnda hayırlı sonuc alırsın ınsallah canım. burada oyle konular oluyor kı bazen umutsuz caresız kalındıgı zamanlar oluyo. bıbırımıze ettıgımız dualar ınsallah kabul olur allah kımseyı caresız bırakmasın beterınden korusun

Amin canım yürekten amin diliyorum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Gereksiz korku gerçekten hiç korkacak bişey yok 5 dk bile sürmüyor ne ağrı ne sızı ilaç sıkınca biraz ağrı oluyor ama anlık bişey hiç gerek yok

Kizlar merhaba bende hsg cektiricem. Ankaradayım ama istanbul ekomarda çektirmeyi düşünüyorum acisiz olduğu icin. Ankarada önerebileceğiniz bir yer var mi ?

Merhaba bende yarin cektieecegim rahim filmini.buradaki yorumlari okuyunca acikcasi rahatladin. Betatom emar da cektiren varmi filmi?

zaten rahim filminden sonra hamile kalma şansı çok yüksek ilk 6 ay içinde oluşuyor bir aksilik yoksa varsa da çaresine bakmanızı sağlıyor.

Hsgden sonra adeti geciken var mı? Tam 2 hafta oldu hala yok idrar kan negatif vajinal muayenede gebelik görünmedi tarlusal verdi doktorum bugün bitti oda

Betatom emar da bugün çektirdim.Çok rahat ve kolay oldu.Korkulacak bir şey yok stres yapmadan gidin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…