Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Rahim filmi çektireli 3 ay doldu hala hamile kalamadım kürtaj üstünden 7,5 ay geçti😢

Merhaba kizlar bende cuma günü rahim filmi cektircem Echomarda randevu aldım 35 yaşındayım bir kızım var ama 12 sene ara verdik şimdi 4 aydır deniyoruz Allah'ım daha nasip etmedi bakalım rahim filmind bı terslik cikacakmi inşallah çıkmaz 🙏

Merhaba çektirdinizmi? Bende 3 ay önce sonomed'te çektirdim, echomarın diğer şubesi. Dr Cevat bey 'de ordaydı

HSG de eğer tüpleriniz tıkalı ise ve uyutulmadıysanız ağrılı oluyor, en azından benim öyle oldu. Sonrasında hidrosalpenks teşhisi konuldu. Yani her iki tüpte de sıvı birikmesi. Sonomed de ki doktorları tavsiye ederim. Konularında çok iyiler. Benim tüplerimi basınçla biraz açmaya çalıştılar ama maalesef olmadı.

Merhaba hsg çektirdiniz mi acaba? Bende ankaradayım ve hastane araştırıyorum 😏
Ahmet erdemin yazanesine git canım evet biraz pahalı ama süper bir doktor ve yardımcı oluyor gazi hastanesinde sıra beklemeden hemen randevu ayarlıyor ben yeni dış gebelik geçirdim sezeryan ameliyat oldum ahmet erdeme gittim 3adet sonra arayacağım ve hemen randevumu alacak sıra beklemeden

HSG de eğer tüpleriniz tıkalı ise ve uyutulmadıysanız ağrılı oluyor, en azından benim öyle oldu. Sonrasında hidrosalpenks teşhisi konuldu. Yani her iki tüpte de sıvı birikmesi. Sonomed de ki doktorları tavsiye ederim. Konularında çok iyiler. Benim tüplerimi basınçla biraz açmaya çalıştılar ama maalesef olmadı.
Benim tıkalı değilmiş ama inanılmaz bir acı ağrı hissettim çok çabuk geçiyor evet ama zordu yinede birdaha asla anestezisiz yaptırmam

Ahmet erdemin yazanesine git canım evet biraz pahalı ama süper bir doktor ve yardımcı oluyor gazi hastanesinde sıra beklemeden hemen randevu ayarlıyor ben yeni dış gebelik geçirdim sezeryan ameliyat oldum ahmet erdeme gittim 3adet sonra arayacağım ve hemen randevumu alacak sıra beklemeden

Öncelikle geçmiş olsun.Cevabın için tşk ederim canım. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Neden canım sıkıntın ne? Kaç aydır bekliyosun?

☹ Rabbim tez zamanda gönüllerimize o sevinci yaşatsın senin neyin var?
Benim de eşimin de hiç bir şeyi yok her şey çok sağlıklı normal ama 2 yıldır gebelik olmadı bir kızım var 9 yaşında 2.kez bebek istedik ama kısmet olmadı sanırım 4 aydır da klomen kullanıyorum hakkımızda hayırlısı

Neden canım sıkıntın ne? Kaç aydır bekliyosun?

☹ Rabbim tez zamanda gönüllerimize o sevinci yaşatsın senin neyin var?
Ay değil 2 seneye yaklaştı bizim. Eşimde de bende de hiçbir sorun yok, onun spermleri yeterli, benim yumurtalık rezervim baya iyi ve tüplerin her ikisi de açık. Hormonlar normal. Sebepsiz olmuyor bizim.

Benim de eşimin de hiç bir şeyi yok her şey çok sağlıklı normal ama 2 yıldır gebelik olmadı bir kızım var 9 yaşında 2.kez bebek istedik ama kısmet olmadı sanırım 4 aydır da klomen kullanıyorum hakkımızda hayırlısı

Amin canım Allah bağışlasın nasip işte elimizden bişey gelmiyor c life bitkisel macun kullandınmı hiç
ben yeni aldım kullanıpda çok hamile kalan var istersen sende dene belki vesilemiz bu olur inşallah

Ay değil 2 seneye yaklaştı bizim. Eşimde de bende de hiçbir sorun yok, onun spermleri yeterli, benim yumurtalık rezervim baya iyi ve tüplerin her ikisi de açık. Hormonlar normal. Sebepsiz olmuyor bizim.

Bende çok bekleyip sıkıntılı zamanlar geçirdim o yüzden seni iyi anlıyorum ☹
Bizimde sorunumuz yok çok şükür ama 8 ay önce kürtaj oldum bekliyorum benimde hevesim kursağımda kaldı😔
C life macun aldım bu ay sende bi dene istersen vesile olur belki böyle sebepsiz durumlarda da kullanıp hamile kalanlar oluyomuş bi çok yorum okudumda
Rabbim mübarek cuma hürmetine en kısa zamanda gönüllerimizi sevindirsin sağlıklı evlatlar versin inşaallah amin🤲

Amin canım Allah bağışlasın nasip işte elimizden bişey gelmiyor c life bitkisel macun kullandınmı hiç
ben yeni aldım kullanıpda çok hamile kalan var istersen sende dene belki vesilemiz bu olur inşallah
Evet duydum o macunu her gün bakıyorum sayfasına eğer regl olursam bugün bende sipariş vermeyi düşünüyorum

X