Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Kızlar merhaba.ben de adetimi bekliyorum hsg çekinmek için. Adet bitiminden sonra 3-4 gün içinde çekinin diyorlar.sonrasında bi süre ilişki yasak mı ? ve antibiyotik kullanılıyor mu?

Kızlar merhaba.ben de adetimi bekliyorum hsg çekinmek için. Adet bitiminden sonra 3-4 gün içinde çekinin diyorlar.sonrasında bi süre ilişki yasak mı ? ve antibiyotik kullanılıyor mu?
Ben dün çektirdim iki tabletlik bir antibiyotik verdi ikisini birlikte içtim. Ayrıca kanama felan olmadığı İçin ilişki İçin bir yasak yok.

Ben dün çektirdim iki tabletlik bir antibiyotik verdi ikisini birlikte içtim. Ayrıca kanama felan olmadığı İçin ilişki İçin bir yasak yok.
Canım gri kanama nasıl olmadı bende bugün çektirdim de hem ağrı hem kanama oldu acaba bana başka birr işlemi yapıldı tuplerinde açık çıktı 5 senedir bebek istiyorum olmuyor ama bir kızım var daha ince normal hamile.kaldım yani anlamadım gitti

Canım o çekilen cihaz ile alakalı bence hiç ağrım olmadı kanamada doktor sende bir problem yok ilaç geçişi çok kolay oldu büyük ihtimalle kanama olmaz ama olursa da sızıntı şeklinde olur demişti. Ama hiç olmamıştı hiç anlamadım ben yani. 5 sene çok uzun süre ya doktor birşey demiyor mu ?

Valla bu doktoru filme girerken gördüm ben masadan kalkmadan cikti gitti doğru düzgün konusamadan sadece film esnasında Kaç yıllık evlisin Vs çocuk varmı falan dördü okadar sonrasında telefon ettim antibiyotik kullanmam gerekmiyor mu ilişki yasağı varmı falan diye yok ben öyle yasaklar vermiyorum radyasyon alımı falan yok dedi filmlere dayalı bakıp konuuscam bugün 2 de ara dedi bakalım ne dicek ama ben filmlere baktım tüplerim falan açık görünüyo ilaç heryerine gitmiş yumurtalık larin

Birde cihaz bilgidin açık film cihazı yani benden sonra yaşlı bir kadına ciğer Filmi falan çekildi bildiğin eski makinelerden demekki şehire göre değişiyor bu cihaz işleri c kollu Vs Şişli şubede var baynı hastane eregliden yok aşırı vasat bir özel hastane bütün veznelerde kızlar para sayıyor sâdece ilgi alaka sıfır diyebilirim ilacimida dışarıdan kendim aldım o derece

Birde özel mi çok talihsiz olmuş ya benim ki özel bir görüntüleme merkeziydi doktorum yönlendirmişti. C kollu makine ile doktor geldi önce süreci anlattı sonra ekranı çevirdi bana ne yaptıysa tek tek anlattı biraz pahalıydı ama çok memnun kaldım. O kadar sıkıntı çekmişsiniz umarım sonucunuz güzel çıkmştır

Sonuç 2 dış gebeliğe bağlı olarak Sol tupum fonksiyonu nu yitirmiş bit durumda fakat açık yani tekar dış gebeligde açık bu durumda sağ tupum sağlıklı. Cuma günü çektirdim fakat hala kanamam var azar azar birde adet ağrısına benzer hafif ağrım var o donemde gibiyim. Doktor takip edilip sağ tüpten yumurtladigim dönemde hamile kalmam gerektiğini söyledi isim zor görünüyor

Arkadaşlar merhaba ben bu ay hsg çektirdim anestezi almadan ve abartıldığı kadar zor bir işlem değil adet sancısından biraz daha fazla bi ağrı hissediyorsunuz ama kısa sürüyor kesinlikle korkmayın derim

Gecmis olsun bende cuma çektirdim acaba kanama oldumu sende de tüplerin düşünün gire degisiyömrü acaba benim 3 gün sürdü tüplerin acikmisymis peki

Evet açık sesi bi problem yok dedi senin nasıl çıktı
2 dış gebelik.geçirdim Sol. Tupumden ona bağlı. Olarak şişme var birde yumurtayı itme fonksonunü yitırmık görünüyor dedi yani tek tüplü sayılırım sağ tüp sağlam ikiside açık çıktı sağ taraftan yumurtlayjnca hamile kalman gerek.dedi

Özel hastanede mi yaptırdın ne kadardır çocuk istiyorsun rabbim tez zamanda nasip Etsin inşallah

Ben haftada 3 _4 hasta kesin çekiyorum adet sancısı gibi düşün ne kadar rahat olursan o kadar kolay gecer.5 dakikada sen rahat olursan ilaci verene kadar biter.

Bende bu ay çektireceğim regl bitmesini bekliyorum. 10 gündür devam eden kahverengi akıntı şeklinde geliyor. Kararsızlık yaşıyorum anestezi konusunda, kimi çok zor kimi kolay olduğunu yazmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…