Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Arkadaslar acaba hicbir operasyon gecirmeden de tikali olabilir mi ben yeni evliyim ama artik supheye basladm

merhaba arkadaslar .12 gun once rahim filmi cektrdim son 2 3 gundur kahverengi lekelenmem asiri derecede oluyor ve her tuvalete gittigimde pecetede hafif kirmizi leke geliyor bu rahim filminden kaynaklanirmi ki
Merhaba canım, ben de 30 Martta cekildim 17 gün oldu ilk bikaç gün kanama oldu sonra kesildi sonrasında 12 nisanda lekelenmeye başladım hala devam ediyo ben de anlamadım bugun reglimin başlaması gerekiyodu ama devam eden lekelenmem kesilmedi yoğun kanamaya gecemedi ben de anlamadım acaba filmden mi böyle oldu diye

Bende daha cekilcem anlamamki canim ne oluyo filmden sonra devlettemi yaptirdin aciyomu nasil korktum biraz

Bende daha cekilcem anlamamki canim ne oluyo filmden sonra devlettemi yaptirdin aciyomu nasil korktum biraz
Ben özelde yaptırdım anesteziyle oldu hiçbir şey hissetmedim uyandığımda bitmişti ama cok kanama olmuş sonrasında anladım iyiki uyutmuslar. Ben de cok tedirgin olmuştum anesteziyle olması cok iyi oldu benim için. Sen devlette mi yaptırıcaksın? Burda devlette yapılmıyo diye ben özelde yaptırdım mecbur.

Devlette yaptırıcakmışsın simdi gördüm :) ben de cok şey duydum arkadaşım anestezi olmadan cekilmiş ben hemen sonra günlük hayatıma döndüm dedi ben anesteziyle olmama rağmen kendime gelemedim 2 gün yattım halsiz kaldım. Ama bünyeden bünyeye dark vardır bence. Korkma anestezi şansın varsa değerlendir derim canım.

Umraniye egt arst. Tedavi goruyorum dr adetinde gel rahim filmi isticem dedi yapiliyo herlade oyle dedigine gore orda yaptircam buyuk ihtimal ama devlette nasil olur bilmiom iste

Bel
Belkide anestezi yuzunden halsizsin etkiler baska bi operasyon icin almistim biliyorum hemen atamiyo vucut azicik bisey bile olsa

Bel

Belkide anestezi yuzunden halsizsin etkiler baska bi operasyon icin almistim biliyorum hemen atamiyo vucut azicik bisey bile olsa
Adetliyken mi cekilicek film? Bildigim kadarıyla adetin bitmesi gerekiyo film çekmek için doktor adet bittikten sonra 2. Yada 3. Gün cekilmesi daha doğru demişti. Benim tüpler acık cıktı cok sükür. Sonrasında kanama halsizlik ağrı normalmiş de su an bu lekelenme kafama takıldı işte bugun adet olmam gerekiyodu gelen giden yok. Sana da bol şans diliyorum Allah yardımcın olsun herşey güzel olucak inşallah

İnsallah canim benim umudumuz o yonde :) yumurta takibi ypiyoya o yuzden adetli gel dedi gun vericek film icin de bu ay gitmcem onumizdki ay insallah biraz dinlensin vucut

Arkadaslar acaba hicbir operasyon gecirmeden de tikali olabilir mi ben yeni evliyim ama artik supheye basladm
Beni
Olabilir. Benim öyleydi. İkisi de kapalıydı. Bir müddet hamile kalmazsan düşün derim.

İrsi oldugu icin mi kapaliymis yani Rabbim evladinixi size bagislasin insallah hayirlisiyla

Doktor açıklarken şöyle demişti: bu durum neden olur bilinmiyor. Doğuştan da olabilir, sonradan da olabilir. Aile de varsa ihtimal daha yüksek, demişti. Zaten ailemde olduğu için, ben istemiştim.

Doktor açıklarken şöyle demişti: bu durum neden olur bilinmiyor. Doğuştan da olabilir, sonradan da olabilir. Aile de varsa ihtimal daha yüksek, demişti. Zaten ailemde olduğu için, ben istemiştim.

Anladim cevap verdigin icin cok tesekkurler

Arkadaşlar ben geçen yaz Fulya Açık Emar da çektirdik rahim filmi. Hiç ağrı hissetmedim. Çok hafif regl sancısı gibi hissettim bir ara. Ama korktuğum gibi değildi. İşlemi gerçekleştiren görevli de gayet olumlu yaklaşıp rahatlatmıştı beni. Gitmeden önce öyle yorumlar okumuştum ki acı ve ağrı duyulduğuna dair. Hiç öyle olmadı. Sadece o gün çok hafif kanama olabileceğini söylemişlerdi, öyle de oldu. Ama korkulacak bir şey yoktu...

kizlar bende gecen hafta cuma gunu cektirdim hic bir aci yok dedi herkes kendime guvenerek anestezisiz cektirdim ama demirlerin girmesiyle beraber kusma acidan bagirma kusa kusa ilaci verdiler pisman oldum anestezisiz yaptirdigim icin doktorum rahmin darmis ondan aci xektin dedi yapisiklik varmis kanalda onlari temizlemis onumuzdeki aylarda hamile kalirsin dediinsallahda kaliriz ama kizlar size tavsiye cektircekseniz anestezili cektirin rahimde ne var ne yok en azindan rahat baksinlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…