Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Bende bu ay çektireceğim regl bitmesini bekliyorum. 10 gündür devam eden kahverengi akıntı şeklinde geliyor. Kararsızlık yaşıyorum anestezi konusunda, kimi çok zor kimi kolay olduğunu yazmış.
Anestezi alınması çok gereksiz bir dürün bence anestezi vajinismus ve vajinal muayeneye asla giremeyen bayanlar için olmasi gerek gereksiz narkozun alimi ve para tuzağa bence doktorların tavsiye ediyor olması 3 dakika yattım kalktım 2 kez ilaç verildi 2 kez çekildi birde

Bende bu ay çektireceğim regl bitmesini bekliyorum. 10 gündür devam eden kahverengi akıntı şeklinde geliyor. Kararsızlık yaşıyorum anestezi konusunda, kimi çok zor kimi kolay olduğunu yazmış.
Ben hastaneye gitmeden yarım saat önce bir arvelws içtim film sonrası ağrım 10 dk adet sancısı gibi oldu burdan kesildi avmede gezdim . Bütün gun dolaştım düşün hiç gerek yok anesteziye 3 dakika sürüyor inan oda adet sancısı gibi bir baskı Okadar korkma hiç bende 3 aydır araştırıyorum kimsenin dediğine kulak asma bildiğin bütün dyalar oku rahatlat kendini ben içeri girerken korkà korka içeren çıkan kiz gülerek cikti şaşırmıştım doğruymuş

Mrb hangi hastanede çektirdiniz acaba? Bende bu ay çektireceğim anestezili istiyorum araştırma yapıyorum onun için

Kızlar İstanbul'da anestezili rahim filmi çektirdiğiniz yerler neresi var?

Merhaba, ben de gecen yaz çektirdim. Kendim anestezi istemedim. Bir çok kişi alttan muayeneye dayanabiliyorsan buna da dayanırsın demişti. Evet, ilk ilaç verildi, bi şekilde dayandım, zaten on dakika bile sürmüyor. Fakat iki kanal da kapalı olunca doktorum hemen bir ilaç daha verdi,açılmadı, birkez daha... Üç uygulamanın sonunda ancak bir kanal açıldı. Bu sebeple benim ki çok acıdı. İşlem sırasında,sanırım stresten, ellerimde uyuşma oldu. Bir sure de gecmedi. Ama sonucunda iyi ki anestezi almamışım, hic gerek yokmuş dedim. İlk ilaç verildiğinde açılsaydı, acım daha az olurdu. Korkmayın ve hatta bir süre korunmadığınız halde gebelik olmadıysa doktorunuzdan kendiniz isteyin derim. Allah herkese hayırlı, sağlıklı evlatlar versin.

Farklı bir hastaneye git ve anestezi istediğini belirt

Merhabalar cumartesi rahim filmi cektirecegim doktorum şişli echomar a gonderdi. Anesteziye gerek yok bence dedi doktor ama isterseniz anestezi li islem yaptirabilirsiniz dedi. Cok kararsiz kaldim ekstra anesteziye para yatirmakta istemiyorum . ayrica uyanmayi beklemekte sıkıntı. Sizce deneyimli arkadaslar ne yapmaliyim ?

Mrb ben de kürtaj sonrası hamile kalamayınca rahim filmi çekindim. 2 tüp birden tamamen tıkalı çıktı ve rahim filmiyle açılmadı. Anesteziyle oldum ben. 300 tl. Sonra laparoskopi oldum. Ve sadece sağ tüpüm açıldı. Hamile kalamıyorsanız mutlaka çektirin rahim filmi

Eğer acı eşiğiniz düşükse anestezisiz de olabilirsiniz. Ben hiç göze alamadım ağrıyı. İnşallah sizinkiler açıktır. Bir de uyanmak çok sıkıntı olmadı...

Eğer acı eşiğiniz düşükse anestezisiz de olabilirsiniz. Ben hiç göze alamadım ağrıyı. İnşallah sizinkiler açıktır. Bir de uyanmak çok sıkıntı olmadı...
Cektirdim herkes 5 dk da girip cikarken ben 50 dk iceride kalmisim. Sol tüpüm tikali cikti acmaya calistilar ama acilmadi malesef baya agri cektim ve yoruldum. Kötü bir tecrubeydi

merhaba arkadaslar .12 gun once rahim filmi cektrdim son 2 3 gundur kahverengi lekelenmem asiri derecede oluyor ve her tuvalete gittigimde pecetede hafif kirmizi leke geliyor bu rahim filminden kaynaklanirmi ki

Kizlar doktorum banada rahim filmi cekilceksin dedi bi iki arkadasim olmus onlarin cok kotu gecmis ben de korktum umraniye egitim arastirmada kadin dogum hastanesi varya orada cektiricem devletle ozel arasinda fark varmi cekik olarak ne olur bilgi verin aklim gidiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…