Rahim filmi hakkinda

Ohshbw06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2021
104
26
25
Kızlar ilk kez tedaviye basladim bir dis gebelik bir dusuk yasadim 2 yilda doktor 2. Gün kanı, detaylı ultrason, smear testi ve esimin sperm testlerine bakti hersey normal eşin sigarayı azaltsin dedi ileri hareket %30 cikti %32 olması gerekirken en az . Yarın 21. Gün kanını vereceğim birde yumurta rezervine bakacağız dedi doktor

Ona göre rahim filmi isteyeceğim bir sonraki adetine dedi ben muaynede bile korkuyorum kızlar cekinen varmi aranızda nasıl oluyo birde hamile kalan oldumu rahim filminden sonra?

Anestezili yaptırabilirsin, korkacak birşey yok.

normal muayne kasılmazsan acısız, bende cekiniyordum sımdı rahatım. ama rahim filmi biraz acılıymıs ole dedi girenler. bende bir sene dolunca cektireceğim bebek olmazsa

anestezili hiç bir şet anlamıyorsun boşa korkmuşum diyorsun ben de aylarca erteledim agustos 2 sinde çekildim henüz gbelik yok klomen tedavisi görüyorum

Kesinlikle anastezi olarak yaptırınız. Aşı eşiği yüksek falan demeyin korkutmak istemiyorum ama ciddi anlamda anastesi olmadan zor bi işlem. Bana da korkma dediler anastesisiz yaptır dediler ama yaptırmaz olaydım

normal muayne kasılmazsan acısız, bende cekiniyordum sımdı rahatım. ama rahim filmi biraz acılıymıs ole dedi girenler. bende bir sene dolunca cektireceğim bebek olmazsa
Yaa ben 2 yıldır çok kez gittim doktora ama istemsiz bacaklarım titriyo kasiliyorum insallah gerek.kalmaz rahim filmine sizede banada dusukten sonra 6 ay oldu benim ilk kez başladım tedaviye

anestezili hiç bir şet anlamıyorsun boşa korkmuşum diyorsun ben de aylarca erteledim agustos 2 sinde çekildim henüz gbelik yok klomen tedavisi görüyorum
Yaa o zaman ben direk anestezi isteyim çünkü acı esigim çok düşük insallahh sizinde biran önce sağlıkla sihhatle bebeğiniz olur

Kesinlikle anastezi olarak yaptırınız. Aşı eşiği yüksek falan demeyin korkutmak istemiyorum ama ciddi anlamda anastesi olmadan zor bi işlem. Bana da korkma dediler anastesisiz yaptır dediler ama yaptırmaz olaydım
Yaaaa oof benim tek.tupum var zaten biri alındı ama genede korkuyorum ben anestezili olanı isteyim doktordan

Yaa ben 2 yıldır çok kez gittim doktora ama istemsiz bacaklarım titriyo kasiliyorum insallah gerek.kalmaz rahim filmine sizede banada dusukten sonra 6 ay oldu benim ilk kez başladım tedaviye
ben mayısta dr gorundum hormon vs alındı sonra alttan muayne oldm sıkıntı yok dedi. esimde test verdi oda iyi. sonra vitaminlere basladm ve haziranda korunmayı bıraktım. ama suanlık yok bebek. eger kısa kadar hamile kalamazsam bende dusunuyorum rahim filmi. yaş 34

Allahim şu mevlid günü yüzü suyu hürmetine insAllah sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip eder size hicbirseye gerek kalmadan. 24 yaşındayım bende hiç bebek yok 2 yıllık evliyim evlendim 4 ay sonra dis gebelik yaşadım sağ tupum alındı sonra bir dusuk yasadim 6 ay önce insallah bu kez sağlıklı sıhhatli olur bebek

Yaaaa oof benim tek.tupum var zaten biri alındı ama genede korkuyorum ben anestezili olanı isteyim doktordan
Teki ikisi farketmez cnm bnm işlem ayni. Ben tecrübe ettiğim için sizinle paylaşmak istedim. Evet doktorunuzdan isteyin bence hiç acı çekmenize değmez. Ztn az miktarda bayıltıyorlar fazla vermiyorlar narkozu

amin amin isteyen herkese insallah

Bünyeden bünyeye değişiyor bence.Bende anestesiz çektirdim hiç ağrı hissetmedim normalde adetlerim çok sancılı geçer belki onun etkisiyle acı hissetmedim bu acı eşiğinize bağlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…