Rahim filmi hakkinda

Hsg sonrası gebelik ihtimali çok yüksek diyor doktorum, birçok hastamda var film sonrası gebe kalan demişti bence vardır bir faydası. Doktorum da omzuna dokunduğumda uyanacaksın demişti ama ben odaya gelişimi bile hatırlamıyorum , o günü düşününce gülüyorum şuan

ya evet çok tatlı bi uykuydu
Ben gebelik ihtimalinin tüpler kapalıysa film sonrası açıldığı için arttığını biliyorum.
Demek istediğim şey, benim zaten açıkmış. Boşuna o paraları bayıldım ama olsun aklımızdan çıkmıştı. Ben femara kullandım. İlk ay olmadı. İkinci ayda hamile kaldım.

3 defa çektirdim.tüpleri falan açmaya çalışmazlarsa acısı yok rahat ol.verdikleri sıvı az bişiycik yakıyor sadece ama dayanamayacak kadar değil.

Evet o konuda haklısın benimde açıkmış ama şüphede kalmadık en azından bende inofolic combi ve d vitamini kullanıyorum güzel haberi alırım inşallah

Eğer İstanbul'daysaniz echomarda rahim filmi 3700 daha yeni salı günü cektirdim
Acaba evat bayrak hoca kendisi cekincede mi 3700 ? Cunku bende ayni yerden fiyat aldim bana 6500 dedi. Bende hocanin kendisi cekince fiyat farki oluyor diye dusundum

Acaba evat bayrak hoca kendisi cekincede mi 3700 ? Cunku bende ayni yerden fiyat aldim bana 6500 dedi. Bende hocanin kendisi cekince fiyat farki oluyor diye dusundum
Hayır canım ben Cevat hocada çektirdim 3700 ödedim inanmassan ara hastaneyi sor bilgi veriyorlar. Üstelik benim sol tüpüm kapalıydı onu açma işlemi selektif salpingografi yapıldı başka hiç bir ücret ödemedim hemde Anestezisiz ağrisiz sızısız beş dakika bitti kesinlikle orayı ve Cevat Bayrak hocayı tavsiye ederim.

Daha yeni geçen hafta salı günü cektirdim

Ask olsun elbette inaniyorum sadece hoca farki mi var diye dusundum umarim fiyati ben yanlis anlamisimdir cok tesekkur ederim bugun arayacagim reglim bitecek bugun benim de iki tüpüm kapali demislerdi insallah benim de acilir canim sans dile bana da

Şansın bol olsun Rabbim yardimcin olsun İnşallah açılır canım sonrada Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah size, bana ve isteyen herkese Aminnnnn

Son düzenleme:
Merhaba gittiniz mi ben de cevat hocayla görüştüm benimki de kapalı tüpler filimleri gönderdim ben de gideceğim

Merhaba gittiniz mi ben de cevat hocayla görüştüm benimki de kapalı tüpler filimleri gönderdim ben de gideceğim
Merhabalar, evet gittim 6 ekimde hsg yapti Cevat hoca ve sol tüpüm cok sukur acildi ama sag acilmaz bosuna da ameliyat olma dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…