rahim filmi çektirenler bi bakarmısınız?

benim tek bi seçeneği vardı ama alette ekran vardı sanırım dediğinizden. arkadaşlarım çok korkuttular ama inanın işlem bitmiş ben daha başlamadı sandım.derinderin nefes alıp nefesini tut dediğklerinde tuttum 2 kere çekildi kapalı görüldüğü için ama hiç acımadı.çok korktuğum için 1 ay erteledim sonra kist oluştuğu için de 2 ay beklemek zorunda kaldım keşke hiç beklemeseymişim o kadar pişmanımki.meğer tek tüp kapalıymış şimdi çoktantedavimi olmuştum.ben geciktirmeyin derim.

haklısın canım ama işte o korkuyu yenmek çok zor. hele benim gibi dr korkusu olanların . bazen tüm cesaretimi toplayıp tamam diyorum bazen de biraz daha zaman geçsin diyorum:) en hassan yerine basınçlı bi sıvı veriliyor. düşüncesi bile yetiyor sanırım.

sıvı gelirken hisstemiyosun korktuğun gibi öyle çok ve tazyikli değil sen hiç hissetmiyosun yani tek hissettiğin aletin takılması ve oranın genişletilmesi. o da acı vermiyo sen kendini sıkmazsan işlem sonrası haklıymışın diycene eminim.yine de sen bilirsin..allah yardımcın olsun

arkadaslar bu filmi biz çekiyoruz.korkmayın bırkaç kez daha yazmıstım bu konuyla ilgili.sadece adet sancısı gıbı bır sancı oluyor.ve ilaç vajenden verıldıkten sonra grafiler alınıyor daha açıkılıcıyı bilgiyi rahim filmi bölümünden vermiştim.korkmayın ve tedavinizi yaptırın çom geçmiş olsun ..

ben bu cumartesi çektirdim. çok canım yandı yaaa ordaki salak görevli aç karna gel dedi. bende aç gittim birde glukofen isminde bir ilaç kullanıyorum çok şiddetli mide bulantısı ve halsizlik yapıyor bunların hepsi bir araya gelince dayanamadım ben. işlem bittikten sonra kalkamadım masadan. tansiyonum çok düştü ve şiddetli mide bulantısı oldu. beni hemen bi odaya aldılar üzerimi falan eşim giydirdi. 45 dk. sonra düzeldim ama çok kötü oldum. dr. ağrı kesici vurdu. normalde ben çok dayanıklıyımdır ama buna dayanamadım tek tesellim tüplerin temiz olması. kadın olmak ne zormuş yaa

canım geçmiş olsun. ama allahtan çektiğin acıya değmiş tüpler açık çıkmış .dediğin gibi kadın olmak çok zor. allah yardımcımız olsun

kızlar ya bu canı acıyanların sebebi cekindikleri cihazlarla alakalı olabilir mi çünkü ben çektirmden çok arastırdım ve hsg makinesi dijital olmayan yerlere gitmedim.biraz pahalıya mal oldu ama canım birazcık yandı.yoksa bu kadar fark etmez heralde...

önümüzdeki ay bende çektiricem kızlar ve çok korkuyorum 3 tane aşılama geçirdim ama hiçbirşey hissetmedim ama rahim filmi hiç çekilmedi boşu boşuna 3 aşılama da olmuş olabilir yani kızlar herkesin yaptığı yorumları okudum ve arkadaşımda çektirdi canının çok yandığını söylemişti buradaki yorumlarda da herkes farklı birşey söylüyor ve çok çekiniyorum doğrusu...

canım neden hsg çekmeden aşılama yaptılar kı? çünkü tüpler tıkalı ise aşılama yapılmıyor allah yadımcın olsun inşallah canın yanmaz.

kızlar merak ettiğim bişi sorucam size tüpleri tıkalı olan birinin yinede yumurtalam gününde akıntısı olurmu sizce ben bunu merak ediyorum içinizde bilen varmı?

arkadaşlar yeni hsg çektireceklere önemli bir notum..MEDİPOL HASTANESİNİ ŞİKAYET EDİYORUM..iyi reklam yapmış fakat özünde kesinlikle öyle olmayan bir hastane az kalsın hayatıma sebep oluyorlardı hsg den sonra 1 haftalık antibiyotik tedavisi uygulanırmış hsg den 2 gün sonra ağrıdan ölmek üzereyken gittiğim zeynep kamil ve haydarpaşa numune hast. den öğrendim bana antibiyotik vermedi medipol hastanesi ve enfeksiyon kaptım mide bulantısı yumurtalık ağrısı çarşamba çok kötü bir gün geçirdim (pazartesi hsgye girmiştim) zaten endometriosiz hastasıyım (çikolata kistim var) birde sağolsunlar enfeksiyon çıkardılar başıma arkadaşlar büyük kapsamlı işini iyi yapan hastanelerde tetkikler yaptırın adını reklam yapmış özel hastanelere artık güvenim kalmadı benim siz ne düşünüyosunuz bilmem ama..birde sizlerden bir ricam var

endoluyum ben arasıra dayanılmayacak ağrılarım oluyor (mide bulantısıyla beraber) istanbulda bana önerebileceğiniz memnun olduğunuz ileride belki kendisine laparoskopi yaptıracağım bildiğiniz bir doktor varmı acil kendime iyi bir doktor bulmam lazım

Geçmiş olsun,bende bu hafta çektiricem biraz ürkttüm gerçi yaşadıklarını okuyunca,ben Jinemed hastanesine gidiyorum orada çektiricem şimdilik memnunum ama rahim filminden sonrada yazarım..

geçmiş olsun seni ürkütmek istemem ama bana hsg bitiminde tedavi uygulamadılar o yüzden bunları yaşadım..anlattıklarım sizlere tecrübe olsun.. en azından çekimden sonra uygulayacakları ilaç tedavisini sorarsınız

arkadaşlar bu konuyu ben acmıştım veeee hsg çekindiğm ay hamile kaldım 4 haftalık hamileyim dün öğrendim.bide ben hsg den sonra ilaç kullanmadım yani dr öle bişe demedi bende kullanmadım iyiki kullanmamışım çünkü bebiş geldi hemde 13 ayın sonunda darısı tüm isteyenlere inş.:teytey:

hayırlı olsun.............kızlarrr hsg den sonra antibiyotik kullanılıyormu....bnde cektiricem bu ay..........

bu arada benim doktor gerek yok dedi antibiyotik için ama her bünye ve her hastanenin temizlik anlayışı farklı doktorunuza sorun yaptımadan önce gerek olup olmadığını bence.bi de aç karnına asla çektirmeyin benim doktor öyle dedi bayılan bile varmış aç karnına çektirip.ben rahattım çok şükür bi şey anlamadım çektirceklere allah kolaylık versin..

ben geçen hafta çektirdim..çok korktum ama hıç korkulacak bısey degıl gercekten...en fazla 10 dakıka suruyo..alet yerlestırılırkende hıc acımadı.. sadece adet sancısı gıbı hafıf bı agrı...ben özel hastanede 300ytl ye cektırdım...dıjıtal...

saol canım bende çok duyuyodumda inanmıyodum yada bana denk gelmez zaten açıkmış tüplerim diyodum ama oldu bu bir vesile oldu bebeişim gelmesi için.inş tez zamanda sizinkilerde gelcek hsg cekinmeyi erteleyen arkadaşlar mutlaka cekinin NE KADAR ACIRSA ACISIN BÖLE BİŞEYE VESİLE OLACAKSA VARSIN ACISIIIIN

30 haziran p.tesi hsg çektirdim şuan ilaç kullanıyorum ornidone fort 500 mg ve monodoks 100 mg.. arkadaşlar sizce bu ay korunayımmı (ilaçlarım bitmemiş oluyor ilaç içerken korunmasam bişey olur mu) çikolata kisti var bende gebe kalamıyorum 1 ayda boş yere geçirmek istemiyorum sizce napıyım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…