rahim filmi çektirenler bi bakarmısınız?

valla canım ben hamile kaldığımı söylemek için dr aradığımda ben sana hsgden sonra antibiyotik yazdımmı hiç ilaç kullandınmı diye sordu sen bi dr na sor bence

rahim filmi çektirdimm ben böle acı böyle birşey görmedim yaptıranın Allah yardımcısı olsun...

Dr'um bana 12 temmuza gün verdi hsg için bir gün önce kullanmam için bir antibiyotik verdi içinde 2 tane var aynı anda içiyosun ,birde hsg den yarım saat önce ağrı kesici içicem ama aç olmamı söyledi aç karnına ağrı kesici içilirmi ya kızlar?

Dr'um bana 12 temmuza gün verdi hsg için bir gün önce kullanmam için bir antibiyotik verdi içinde 2 tane var aynı anda içiyosun ,birde hsg den yarım saat önce ağrı kesici içicem ama aç olmamı söyledi aç karnına ağrı kesici içilirmi ya kızlar?

aç karnına ağrı kesici içilir içilmesine ama neden aç karnına gel dediğini bir türlü anlamadım. keşke sorsaydın. benim bildiğim aç karnına insan daha kötü olur. ayrıca açlıkla toklukla filmin ne alakası varki ben anlam veremedim.

aç karnına ağrı kesici içilir içilmesine ama neden aç karnına gel dediğini bir türlü anlamadım. keşke sorsaydın. benim bildiğim aç karnına insan daha kötü olur. ayrıca açlıkla toklukla filmin ne alakası varki ben anlam veremedim.

Aç gitmemin nedeni eğer normal çekemezsek anesteziyle çekeriz dedi dr'um o yüzden aç gel dedi sabah erken gidicem çünkü,yarım saat önce apranax fort iç dedi.

ya arkadaşlar bende hsg çektirdim ama ne ağrı kesici kullandım nede aç karnına gittim.hem öyle zor bişeyde değil 3-5 dakika sürüyo.Doktorunun vardır bi bildigi ama hiç korkma arkadaşım çok kolay

ben de çektirdim bir kaç ay önce .çok korkutmuşlardı beni de.ama anladım ki boşu boşuna stres yaşamışım.beş dk sürüyor.adet olurmuşcasına bir sancı o kadar.çektirmeden yarım saat önce dikloron iğne vurulmuştum.geçmiş olsun arkadaşım.

Sağolun kızlar böyle cesaretlendirici şeyler okuyunca moralim düzeliyor,zira düşünmekten nasıl olacak diye başıma ağrılar giriyor daha 1 hafta olmasına rağmen..

bende geçen ay çektirdim..3 gün kendime gelemedim(psikolojik olarak)..hayatımda da böyle bir acı görmedim..adet sancısı dedikleri bu muymuş?? kabus gibiydi..ama bazı arkadaşlar çok basitti,
5 dk sürdü,hiç acımadı falan diye yazmışlar..bir anlam veremedim,acaba bünyeye göre mi bu farklılık..sadece gitmeden 1 saat önce bir tane apranax içtim.sonrasında hiçbirşey vermedi doktor,bir sorun da çıkmadı çok şükür..ama hiçbir güç bana o filmi birdaha çekdirtemezz..

slmlar.bende 15 gün önce çektirdim irenbeden dr. dilek hnm çekti.bende çok stres yapıyordum hatta aneseziyle çektirmeyi düşünüyordum ama bana 2 tane iğne yapıldı 1 tanede fitil verdiler ve ben inanın hiç birşey hissetmedim.ki ben muayene bile olurken çok zorlanan biriyim.en fazla 5 dk sürdü

arkadaslar bende 4-5 gün sonra çekitirecem korktum be bazı arkadasların yazdıklarından.....yer arastırıken dijitalmi makine diyemi sormak lazım.............yardım edin arkadaslar...........

kızlar bünyeden bünyeye değişebilir tabii,acı duymada öyleymiş derler,benim canım çok kıymetlidir,11 yıl önce çektirdim birde geçen ay basınçlı bir acı oluyor ama korkulacak bişey değil 5 dakika sürüyor toplamı,bu acılar vız gelmeli bize arkadaşları korkutursak önyargılı giderler,korkmadan çektirin kızlar kendinizi sıkmayın ve kasmayın o zaman acımıyor..

arkadaslar bende 4-5 gün sonra çekitirecem korktum be bazı arkadasların yazdıklarından.....yer arastırıken dijitalmi makine diyemi sormak lazım.............yardım edin arkadaslar...........

Bende bu cumartesi çektiricem bakalım hayırlısı,benim çektiriceğim yerin makineleri dijitalmiş ama bende çözemiyorum, bir çok acı çeken var birde hiç ağrı,acı yok diyen kafam karıştı,acaba makinelerlemi ilgili arkadaşlar bende merak etim:uhm:

evet canım öle sor dijitalmi diye bence çok alakası var makine ile teyzem eski tiplrle çekindi bagırmaktan canı cıkmış

anestezili çektirdim.. gayet rahattı fakat dr. antibiyotik vermedi işlemden sonra genelde veriliyormuş. bilginiz olsun arkadaşlar bu yüzden çekimden 2 gün sonra fenalaşıp acile kaldırıldım enfeksiyon kapmışım..

slm .ben martta çekildim.biraz acı vardı ama dayanılamayacak kadar değil.şunu söylücem tecrübeli bi doktora çektir.çünkü işlem sırasında benim bi tüpüme zarar vermişler.geçmiş olsun..rahat ol..

slm bende 1 sene önce çektirtdim benide çok korkutdukları için özelde narkozla bayıltılarak çekildim sonra ayıldıgımda hiç bir şey hisetmedim burdaki arkadaşların yazılarına göre aslında pekte ayıkkende zor degilmiş korkma arkadaşım hayırlı sonuç alırsın temiz çıkar inşallah filmin bu seni çok mutlu eder eminim önemli olan bu canım biz kadınlar herşeye dayanarız Allah (c.c.) yardımcın olsun...

X