Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
#
çok iyi eşine rapor çıkarması bende serkan beyla görüşcem ilk reglden sonra

Tesekkur ederim.Ben de oyle dussunuyorum ikinci bir gorus almak iyi olur.Rapor konusunda hangisini tavsiye edersin cnm?

Tesekkur ederim.Ben de oyle dussunuyorum ikinci bir gorus almak iyi olur.Rapor konusunda hangisini tavsiye edersin cnm?
ÖZeller biraz sıkıntı yapıyor aslında çünkü 40 gün rapor verme hakları var. Uzun süre için heyet gerekli onlada uğraşmak istemiyolar sanırm. Ama serkan güçlüye sorabilirsin bi. Veya devlette gidip kontrol olup isteyebilirsin aracı flan bulursan aile dostlarından

Insallah canim.Sen kacinci haftadasin, dikis ne zaman atildi?

N
Ne demek ugrasmamak istemek anlamiyorum..su veya bu sebeple rapor yazmamak nasil bir vicdana sigar. Keyfi bi is digilki bu.Boyle bir riski nasil alirlar..Allah korusun isler ters gitse yine donup dolasip bizi bulacaklar karsilarinda..iki taraf icin de hic istenmeyen bir durum ama yine de bu neyin cekincesi anlamiyorum..

BAnada yazmamışlardı parça parça rpaor vardı işi buraktım o yüzden. Valla hiç çekingeleri yok ben doktor sorumsuzkuğundan kaybettim bebepimi. Gidiyoedum kaç gram olmuş kaç cm olmuş kalbi atıyo görüp gönderiyodu bizi. Bu dünyadada öbür dünyadada 10 elim yakasında kalsın hem kızımın hem benim. Ondan çok güvenme her doktor her hastaya iyi gelmez. İçinde en ufak şüphe varsa hemen başkasına git. Rabbim doğru kapılar açsın bebeğinle sana.

Kızlar 2 aydan fazla oldu serklaj olalı.şuan 22 hafraligim ikiz.2 gündem beri rahim ağzına iğne batıyor gibi cız cız acıyor.su gibi alıntım car.2 hafta önce doktor test yaptı.sızıntı var dedi.2 kutu antibiyotik içtim.pazartesi testi tekrarlayacak.ama bu batma çok canımı sıkıyor.

Daha önceki yazılardan bildiğim kadarıyla bebek büyüdüğü için aşağı baskı yapıyormuş. Ama tabi enfeksiyon varmı diye baktır bence canım birde havuç suyu suyu arttırıyor. Güzel sonuçlar alırsın inşallah. Hangi ilaçları kullanıyorsun birde

Canım zaten antibiyotik biteli 7 gün oldu.kana bakmıştı doktor temizdi.oligefr fol. Osteo formula. İmon omega progestan kullanıyorum canım

Canım zaten antibiyotik biteli 7 gün oldu.kana bakmıştı doktor temizdi.oligefr fol. Osteo formula. İmon omega progestan kullanıyorum canım
Canım sen hangi şehirdesin? Benim doktorda aynı ilaçları yazdıda.... oligofer for hariç. bide bu osteoya kaçıncı haftada başladın?

İnşallah geçer cnm haber ver mutlaka Pazartesi bize
Canım sen hangi şehirdesin? Benim doktorda aynı ilaçları yazdıda.... oligofer for hariç. bide bu osteoya kaçıncı haftada başladın?
Canım mersindeyim..12.haftadan sonra verdi.su gibi akıntı gelmiş yine çamaşırım ıslanmış.içinde beyaz kalıntılar var.ya aklım çıkacak gerçekten.bebeğin suyu mı akıntı mi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…