Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
nasılsınız arkadaşlar kusura bakmayın uzun zamandır selam bile veremedim haliyle gümüşhane trabzon hastane ev derken şükürler olsun Rabbime evimizdeyiz ogluşumla dün geldik eve.çok şükür şuan solunum sıkıntısı ve emme problemi dışında herşey yolunda.henuz kendini doyuracak kadar ememiyor kaşıkla takviye ediyorum ama çok çabuk yoruldugu için oksijeni düşüyor makina aldık eve onun eşliğinde doyuruyoruz 1.5 saat falan sürüyor ama şükür başka problemi yok şuanda.kilosu 1800 oldu.dualarınzı v güzel dileklerinizi chnb ablam saolsun sürekli iletti.herkese canı gönülden tşk ediyorum.topikte ne var ne yok gecmişi okuyamadım kusura bakmayın biri şöyle bi özet gecerse sevinirim inşallah herşey yolundadır bugunler biraz zor gececek biaim için sanırım o yüzden pek ugrayamayabilirim haliyle bebek ev ortamına alışacak biz ona bu arada kızımın kıskanclık krizlerine engel olmalıyız derken inşallah bu günlerde gececek.HERKESİ ÖPÜYORUM

Hidenizko arkadaşım çok gecmiş olsun ürtiker genelde psikolojiktir çokmu sıkıntılısın bu ara dikkat et canım inşallah uzun sürmez

Heppy cnm masallah oglusuna cnm kac gun kaldi kuvezde cnm ben bu gun 28+5 oldum cnm sende bu hafta dogum yapmistin degilmi cnm

Hidenizko arkadaşım çok gecmiş olsun ürtiker genelde psikolojiktir çokmu sıkıntılısın bu ara dikkat et canım inşallah uzun sürmez

hidenisko
canım çok geçmiş olsun allah acil şifa versin.neden olmuş acaba

Hidenisko sekerim gecmis olsun alerjimi nedirki insallah bulasici degildir:/

teşekkürler arkadaşlar,
bulaşıcı bir hastalık değil çok şükür,
strese bağlı da oluşabilliyormuş, yediğin birşey alerjide yapabiliyormuş
ben geçenlerde eşime baya sinirlenip bitin gün ağladım,
ondan mı oldu bilmiyorum
bir de dün malt içeceği içmiştim ilk defa
belki de o yaptı bilemiyorum

az önce acile gittik çünkü nefes alamamaya başlamıştım boğazda da çıkmış çünkü
80 mg prednol kortizon iğnesini dayadıllar şimdi daha rahatladım sanki

happy kelebek çok sevindim canım, inşallah sorunsuzca emmeyi ve solunum yapmayı da başarır canım
ismine ne koydunuz oğluşun?

kızlar anlatmıştım cuma gebelik testim 6.7 gibi muallak bir değer çıktı diye...
seval hanımı aradım değer çok iç karartıcı değil 48 saat sonra bir daha baktır dedi. 12 olursa hamilesin dedi

ben 48 saat sonra tekrar baktırdım az önce sonucu aldım. 26.25 :)

tabi bu değer 2000 lere ulaşmalıymış keseyi görmek çin...

salı günü durumu değerlendirmek için çağırdı. ilaçların hepsine devam dedi...

(bu arada kadına daha para ödemedim.... şuana kadar gittiğim hiç bir doktor böyle parayı görmeden telefonu 1 çalmaya açıp cevap vermedi...)
inşallah uyumu sağlarız...

bu değerlere kadar çıkıp sonra kimyasal gebelik yaşayıp adet olanlar var o yüzden sevinmek için erken...

bide değer ikye değil 4 e katlamış ya yoksa ikizmi dedim içimden... biz tek bebek taşıyamıyoruz çok korkuyorum ikiz olacak diye....

Burçim çok sevindim arkadaşım hayırlısı olsun inşalah..

Hidennisko çok geçmiş olsun..kendine dikkat et..

happy canım gözünüz aydın..Allahın izniyle dahada iyi olacak bebiş.

kızlar biraz bakındım bhcg 4e katlıyanların ikiz olmuş çok korkuyorum...

bir öncekide ikizdi ne çektim aynı şeyleri yaşamak istemiyorum

canım bir önceki de ikiz olduğu için olasılık yüksek gibi ama belli de olmaz
bir arkadaşımında değeri çok yüksekti, herkes ikiz kesin dedi, ama şimdi 6 aylık hamile ve bir bebiş var
ikiz bile olsa umutsuzluğa kapılma, herşey güzel olacak diye düşün her halükarda

canım evde olmanıza çok sevindim maşallah minik oğluna
inşallah en kısa zamanda emme problemi ve solunum problemini de atlatırsınız.çocukların ve eşinle birlikte uzun sağlıklı güzel günler geçirirsiniz

Hidennişko canım geçmiş olsun.İnşallah en kısa zamanda düzelirsin.

Ayyy maşalllah bugün güzel haberler var.Burçim gözün aydın.Allah tamamına erdirsin.Doktorum bana da ikiz olabilir demişti.İki gün arasındaki artış yüksekti.Hakkında hayırlısı olsun.İnşallah sağlıklı bir şekilde vaktinde kucağına alırsın.

Hepykelebek ne mutlu sana oğlunla evindesin inşallah solunum ve emme sorununu da halleder küçük savaşçı:)))

peki senin ikiz mi cnm...

Maşallah BarekAllah oluşuna annesi
Artık evinize gelmişsiniz. Bundan sonrası zor da olsa Rabb'ini izniyle herşey güzel olacaktır.
Benimde ilk 31 haftalıktı bizde evde ilaç kadehi ile besliyordum. Bilirim bir beslenme en az45 dak üç saate bi besleme ve süt sağma. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Allah'a emanet olun

Burçin
Canım hamileliğin hayırlı olsun. Allah sağlıkla zamanında kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin.

Hapykelebek insallah küçük prensimiz düzelir bu sikintilarida atlatır . Allah yar ve yardımcın olsun. İnsallah bu günleri cok kısa sürede guzelliklerle unutursun Allah unuttursun .

Canim cok gecmis olsun

inşallahhh canımmmm ne cok sevindimmm
Allah gönlünüze göre versin inşallah sağlıkla hamile kalıp bebeğini ya da benim gibi belki ikiz olur :) kucağına alırsın.
Sağolasın arkadaşım ne güzel dilekler bunlar..Allah ım hayırlısını nasip etsin bana ve bekleyen her arkadasıma

Burçimmmmm tebrik ederim arkadasım
vallahi oldu kız hem de kolayca
Allah ım sonuna kadar saglıkla getirsin kucagına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…