Rahatsız olmakta haklı mıyım?

O kadar haklısınız ki..

Yaşınız çok küçük değil mi birde üç yıldır demişsiniz kuzum ya gerçekten erken bunlar için sanki 16 yaş müdahale etmiyorum yanlış anlama ama ben kendi 16 yaşıma bakınca fazlasıyla bunlar için erken bir yaş olduğunu düşündüm. Neyse konuya gelirsem sevgilin o kızla senden çok konuşuyo ve bunun sonu iyi olmaz bilgin olsun ne geldiyse bu pugy den geldi ya ne saçmalık

Kesinlikle küçük bir yaş.. haklısınız. Yaşımızın verdiği bilgisizlikten dolayı da kendi aramızda çok kalp kırdığımız oldu. Bir ayrılık da yaşadık. 6 ay kadar. Ama yeniden birikte olmaya karar verdik. Yani o adım attı ama bende zaten unutamamıştım bu yüzden yeniden birlikte olmaya başladık. Sonumuz ne olur inanın bilmiyorum. Ama herhangi bi sevgi eksikliği hissetmedim ne onda ne kendimde. Hissetsem zaten bir şeyler yapardım.

erkek arkadaşının düşüncesi hiç masum değil canım ne kız biliyor ne en yakın arkadaşı sevgili olduğunuzu. kısmetlerr kapanmasın diye saklıyor gibi geldi. yol ver gitsin hoş görünmüyor sonu

Böyle sevgililik olmaz. Siz sevgili değilsiniz maalesef. Erkek arkadaşım dediğin kişi de seni kırmamak ve psikolojini etkilememek için durumu bu şekilde anlatmış. Sınav yaklaşıyor tercihlerini bana göre yapma demek istemiş bence.
Bu kadar uzun süre görüşmediğin iletişime dahi geçmediğin kişiye sen his besliyor musun? Üniversite hayatı başkadır o da sevgilisi olduğunu hissedememiş. Hedeflerin çooook mu yüksek Türkiye derecesine mi oynuyorsun bu kadar izole yaşamı tercih etmişsin? Akşam 1 saat whatsapp tan yazışmak zor olmamalıydı. Sosyal medya da kullanmayabilirdin. Akıllı telefon kullanmayacak iradeye sahip kişi sosyal medyadan uzak kalabilirdi. Bilemedim....

Sosyal medya da kullanmıyorum zaten. Kapattım. Tuşlu bir telefona geçtim. Ve bu ailemin isteğiydi onlar beni baskıladığı için bu kadar izole yaşamak mecburiyetinde kaldım.

Tecrube ve hislerime gore yorumlayacagim. Niyetim uzmek degil, yasin daha cok genc.
Iliskiniz cok kucukken baslamis, gozunuz acilmadan yani.
Sonra araya mesafeler ve gereksiz uzaklasmalar girmis (1 ay konusmamak ne demek?)
Simdi sevgilin yeni ortamda bu bir eksi cunku yasi hala bir erkek olarak cok kucuk. Merak var en basta. Ustune sana alisti. Simdi baska bir kiz ona ayri bir heyecan gelmis. Insan biri ona yururken sevgilim var nasil demez? En yakin arkadasi nasıl seni bilmez?
Uzun lafin kisasi sizin is bana yas geldi bugun olmazsa yarin...

Yoo kesinlikle çok haklısınız, bende bu yüzden kızdım zaten kendisine. Kendince açıklamalar yaptı uzatmanın manası olmadığı için bu işi geldiği zamana bırakmaya karar verdim yüz yüze

Herkes yazmiş zaten de sevgililik boyle bisey degil siz sevgili falan değilsiniz ve erkek arkadasiniz bunun farkinda size o kizla konusuyorum samimiyim diye yolunu yapmis 1 ay konusmayam iletisime gecmeyen sevgili ne duydum ne gordum yaşim ortaya cikacak belki ama biz esimle sevgiliyken bi sms vardi konusamazdik kontorumuz azaliyor diye birbirimizi gunde 100 defa caldirirdik en azindan gunde bi kac mesaj yarim saat konusabilirdiniz üzgünüm ama ilişkiniz yok sizin çoktan bitmis

Ay evet beni düşünüyor anlamına geliyordu o çağrılar değil mi
Konu sahibi arkadaşım, erkek arkadaşın haksız da değil böyle ilişki olmaz. Zaten sınava az kalmış bitsin sonra açık açık konuşun.

Evet şimdi konuşup gülüyoruz ama başka çaremiz yoktu çaldir kapat çok sacmaymiş yaa

erkek arkadasin coktan baska yollara savrulmaya baslamis
sende otur duzgunce dersini calis dusundugune degmez

Bir senedir emek veriyorsunuz, 15 gün sonra sınavınız var boşverin bana kalırsa bunları, odağınızı bozmayın, kimse için değmez.

Bir yerde 1 aydır hiç knuşmamıştık yazmışsıj şok oldum bende eşimle hep ayrı şehirlerdeydik hemde 8 yıl ama hiçbirzaman bu sebep sınav bile olsa bir saat bile sesini duymamazlık yapmadım bende oda.. şahsen orda takıldım kaldım.. erkek arkadaşın içinde ne biliyim çok eğleniyoruz konuşurken falan demesi tuhaf bana göre çokta sağlam bir ilişkiniz yok..

Helal olsun diyorum. Aşk bir kadının ayağını yerden kesip uçurabilir ama çoğunlukla da yıpratır. Ama kazanacağınız üniversite ve akabinde meslek, elinizde kalan en garanti şey olacak. Bu yüzden izole bir şekilde çalışmanızı takdir ettim. Ha erkek arkadaşınızın işine gelmiş gibi görünüyor ama boşverin derim.

Bu liseden sonra farklı şehirlere gidilen ilişkiler yüzde doksan ilk yıl içinde bitiyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…