Rabbim Tüp bebek annelerinin yardımcısı olsun.

Sonuç negatif canım inşallah mayısta türkiyeye gidip orda denicem Allah büyük Rabbim isteyen herkese hayırlısından nasip etsin
gecmis gitmis olsun arkadasim, yeni umutlar var önümüzde.. allah onlarla yuzumuzu guldursun insallah . zaten her ay bi heyecan bir umut

Merhaba Ziya beyden memnun kaldınız mı?

Merhaba Ziya beyden memnun kaldınız mı?
Ben çok memnun kaldım daha önceki doktor ve tedavi süreci tecrübelerimden sonra Ziya bey çok başka geldi aklımda hiç soru işareti kalmadı ücretsiz ön görüşmesi vardı ben başlarken şimdide vardır muhtemelen görüşünce beni daha iyi anlarsınız

Teşekkür ederim

hangi merkez acaba

yok sonraki tercihinizi sormuştum ama cevab lar da buldum... ben aret kamar dayım dediğiniz yer.. yaş 47 yumurta çıkmıyor bende ısrarla klomen veriyor... kontrole gidiyorum yumurta yok.. adet söktürücü ile adet oldum gittim tekrar yumurta yok klomen verdi gene

Düşük amh için farklı bir doktor araştırın bence geçen gün kızlar sormuştu baya tavsiye gelmişti teoride 1 tane yumurtanız olsa bile yeterli ümidiniz kesmeyin İnşallah Allah sizede nasip eder

Merhabalar ne durumdasiniz tabiiki sizde birisiniz Baska doktora gitmeyi ama neden ısrarla o doktor diyorsunuz baska doktorlardanda görüş alin derim nacizane tavsiyem Rabbim kucaklarımızı doldursun canim benim dua edelim ❤

b
başka doktor çok ilgisizdi soğudum... bu daha ısrarcı ama klomenci
.. kullanmıyorum artık....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…