Rabbim Tüp bebek annelerinin yardımcısı olsun.

Bende yurtdısında yasıyorum burdaki sistem türkiyedeki kadar gelişmiş degil drlarda cok ilgilenmiyorlar hastalarla acıkcası. Bu tutmazsa türkiyeye gelip denemek istiyorum dr arastırmasındayım bakalım inşallah ilk seferde tutar

İnşallah dilerim daha fazla uğraşmak zorunda kalmazsınız emekleriniz karşılıksız kalmaz

MERHABA ARKADAŞLARR . LÜTFEN BENİDE GÖRÜNN
BENDE ZİYA HOCA DA TEDAVİ GORUYORUM İİLK TRANSFER OLUMSUZ SONUCLANDI.
TÜP BEBEK TEDAVİNİZ NASIL GELİŞTİ ACABA . HAMİLE KALABILDINIZ MI.
2.TEDAVIYE BASLADIK SIMDI BASLADIK AMA GUVENIM KALMADI GİBİ HOCAYA .
SİZİN NASILDI TEDAVI ?
KAÇ YUMURTA GELISTI ?
KAÇINCI GÜN EMBRİYOSU TRANSFER EDİLDİ ?,
VE KALİTELERİ NASILDI.
YARDIMCI OLURSANIZ ÇOOOOK SEVINIRIMM.

Bence ikinci transfer için bekle canım acele etme sakın iyice düşün taşın eğer içine sinmiyosa başka doktor araştır

merhaba canim hangi ulkedesin acaba.katiliyorum sana gercekten burdaki tup bebek tedavi sistemi cok geri. ben avusturyadayim

merhaba canim hangi ulkedesin acaba.katiliyorum sana gercekten burdaki tup bebek tedavi sistemi cok geri. ben avusturyadayim
Merhaba canım bende avusturyadayım Graz da yaşıyorum sen hangi şehirdesin? Yarın büyük ihtimalle transfer olacağım kontrolüm var yarın belli olacak hayırlısı bakalım kafam cok karışık neyapmam gerektiği konusunda. İnşallah pozitif sonuçlanır hepimizinki

hayirlisi olsun canim, dondurulmus trNsfer mi yoksa taze mi olacak canim? ben wiener neustadt tarafindayim. 2. tup bebek denememden 1 kizim vae hamd olsun kardes icin ugrasiyoruz ama olmuyor. bir dahaki denememi turkiyede yapmak istiyorum artik yaz sonu gibi

Benim ilk denemem dondurulmuş olacak nasip olursa. cocugum yok 2 yıldır evliyim. Bende eğer tutmazsa türkiyede yapmak istiyorum doktor araştırmasındayım. Konyalıyım konyada birkac dr arastırdım orda yaparım büyük ihtimalle hayırlısı olsun

Benim ilk denemem dondurulmuş olacak nasip olursa. cocugum yok 2 yıldır evliyim. Bende eğer tutmazsa türkiyede yapmak istiyorum doktor araştırmasındayım. Konyalıyım konyada birkac dr arastırdım orda yaparım büyük ihtimalle hayırlısı olsun sen hangi dr da yapmayı düşünüyorsun türkiyede ?

Merhaba. benim de ilk denemem tutmadı kimyasal gebelik oluştu.şimdi 2. deneme için uğraşıyorum .bu seferde hormonal değerlerm yüksek çıktığından tedavi iptal oluyo.dondurulmuş embriyom var

amin canim hayirlisi olsun allah gonlune gore en dogru ve kisa zamanda nasip etsin insallahben daha karar vermedim canim, ama izmirliyim orda olur.aslinda istanbulda cok isterim birkac doktor var orda duydugum cok iyi ama orasi da uzak kaliyo hem de maddi acidan git gel orda kal falan zor yani..benim kizim da 2. denememizden oldu 4,5 sene evvel. o da dondurulmustu. ilki tazeydi tutmadi.sonra kizimi dogurduktan 10 ay sonra hayatimda ilk kez kendiligimden hamile kaldim, bu sefer oglum olucakti ama allah nasip etmedi..20 haftalikken kaybettim kotu seyler yasadim.. allah kimseye yasatmasinn evlat acisi cok zor. beterin beteri de hep var, halimize yine bin sukur..

Merhaba. benim de ilk denemem tutmadı kimyasal gebelik oluştu.şimdi 2. deneme için uğraşıyorum .bu seferde hormonal değerlerm yüksek çıktığından tedavi iptal oluyo.dondurulmuş embriyom var
canim hic kafana takip uzulme, tedaviye ara verdigi anda kendiliginden hamile kalan o kadar cok arkadas var ki.. kafana takmadan sakince bekle belli mi olur belki sana da oylesi nasip olur

Canım benim başın sağ olsun cok üzüldüm inşallah bu sefer sımsıkı tutunur annesine inşallah hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun bende istanbulda birkactane iyi dr buldum ama gercekten zor git gel kalacak yer falan derken baya masraflı olur diğer türlüde insan cabuk yorulur bıkar.. yakın olması herzaman daha iyi. Bende pazartesi dondurulmuş transfer olacağım bakalım inşallah tutar

ayy yarin mi yanii cok heycanli canim, allahim nasip etsin insallah.. burdan paylas benimle de guzel haberlerini alirim insallah

merhaba .transfer oldu mu nasıl geçti. kaçıncı gün embriyosu kaç adet konuldu

merhaba .transfer oldu mu nasıl geçti. kaçıncı gün embriyosu kaç adet konuldu
Merhaba canım evet pazartesi günü transfer oldum iyi geçti çok şükür bı sıkıntı olmadı inşallah hepimiz için hayırlı olumlu sonuçlar olur birtane 3. Gün embriyosu transfer edildi ayın 24 üne randevum var hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…