RABBI YESSIR Duasi..

07.01.2018 PAZAR
D darrbee niyetine : Rabbim hayirlisiyla tez vakitte hayirli,saglikli,iman ve ihlas sahibi , akli ve uzuvlari yerinde bir evlat nasip etsin insaAllah..

:KK200:70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir:KK200:

@Mucizeolsakeske (İSMET KIZI ELİF)
evTik evTik (NİHAT VE ZÜBEYDE ÇİFTİ) OKUDU
@mcyln83
@Ftskls :KK200:
yelsem yelsem
mayissinegi mayissinegi :KK200:
D darrbee
@Gokkusagi80 (KADRİYE)
Mathildamae Mathildamae
E Ebruebruu
@miss_laviniiaa
darbee için okudum Allahim kabul etsin aminnnnnnn

07.01.2018 PAZAR
D darrbee BETÜL niyetine : Rabbim hayirlisiyla tez vakitte hayirli,saglikli,iman ve ihlas sahibi , akli ve uzuvlari yerinde bir evlat nasip etsin insaAllah..

@mcyln83
@Ftskls :KK200:
yelsem yelsem
mayissinegi mayissinegi :KK200:
D darrbee (BETÜL)
@Gokkusagi80 (KADRİYE) OKUDU
Mathildamae Mathildamae
E Ebruebruu
@miss_laviniiaa
canım evTik evTik dün mayıs sineği darbeeye okumuştu . nişanları varmış bugün. dün yaptı okumayı. bende mesajlardan okumuştum düm

* Çocuğu olmayan eşler, her gün 731 kere ” Ya Hâlik celle celâlühû ” demeye devam ederlerse Allâh-u Teala’nın izniyle çocukları olur. bunuda paylaşim sizlerle canlar

bugun okuman lazimdi canim yarinda mayissineginin altindaki kisi icin okucaz
Anladım canım.İnşallah hepsini okursam yazarım sana.Okuyamazsam da kusuruma bakmayın.Bir sonraki dua zincirinde aranıza katılırım inşallah.Ama okumaya çalışacağım.Şu an çok musait olmadığım için emin olamadım.

Yarın darrbee arkadaşımıza okuyacağız. Eğer listeye şimdi dahil olursan en kısa sürede mayissinegi dahil okumanı isteyeceğiz ki bize yetişip listeyi beraber bitirebilelim diye. Eğer ki kısa sürede okuyamam dersen; liste bitimine 5 arkadaş kaldı yani 5 gün sonra tekrar başa dönüp okuma yapılacak. O zaman listeye dahil olabilirsin.
Tamam canım çok teşekkür ederim.İnşallah okumaya çalışacağım.Yetisemezsem de öylesine okuyabildigimi okurum.Bir sonrakinde inşallah aranıza katılırım.

* Çocuğu olmayan eşler, her gün 731 kere ” Ya Hâlik celle celâlühû ” demeye devam ederlerse Allâh-u Teala’nın izniyle çocukları olur. bunuda paylaşim sizlerle canlar
Bir dahaki duamiz da bu olur canim hergun bi kisi icin okuruz kim ne kadar alirsa artik tamamlariz gunluk okumayi insallah liste bi bitsinde

@Mucizeolsakeske canımm vallahi tahmin etmedim okuyabilecegimi ama abdestimi aldım okuyabildigim kadar okuyacağım dedim.Çok şükür D darrbee arkadaşımız da dahil hepsine okudum.3 kişinin adı belirtilmişti onların isimlerini söyledim Betül,İsmet kızı Elif (sen),Nihat ve Zübeyde çifti. Diğerlerinin nickiyle söyledim. Ama hepsine tespihe başlarken ve bitirirken ayrı ayrı tekrar dua ettim.Rabbim kabul eder inşallah..
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
@mcyln83
@Ftskls
Y yesem
mayissinegi mayissinegi
D darrbee
Hepinize okudum arkadaşlar rabbim kabul eder inşallah..

@Mucizeolsakeske canımm vallahi tahmin etmedim okuyabilecegimi ama abdestimi aldım okuyabildigim kadar okuyacağım dedim.Çok şükür D darrbee arkadaşımız da dahil hepsine okudum.3 kişinin adı belirtilmişti onların isimlerini söyledim Betül,İsmet kızı Elif (sen),Nihat ve Zübeyde çifti. Diğerlerinin nickiyle söyledim. Ama hepsine tespihe başlarken ve bitirirken ayrı ayrı tekrar dua ettim.Rabbim kabul eder inşallah..
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
@mcyln83
@Ftskls
Y yesem
mayissinegi mayissinegi
D darrbee
Hepinize okudum arkadaşlar rabbim kabul eder inşallah..
Allah razi olsun canim . Allah kabul etsin. Niyetinide yazarsan seni ekliyim listeye

07.01.2018 PAZAR
D darrbee BETÜL niyetine : Rabbim hayirlisiyla tez vakitte hayirli,saglikli,iman ve ihlas sahibi , akli ve uzuvlari yerinde bir evlat nasip etsin insaAllah..

@mcyln83
@Ftskls (HAYAT_GUN OKUMASI ILE LISTE TAMAMLANACAK)
yelsem yelsem
mayissinegi mayissinegi (HAYAT_GUN OKUMASI ILE LISTE TAMAMLANACAK)
D darrbee (BETÜL)
@Gokkusagi80 (KADRİYE) OKUDU
Mathildamae Mathildamae OKUDU
E Ebruebruu
@miss_laviniiaa
@hayat_gun OKUDU

Allah razi olsun canim . Allah kabul etsin. Niyetinide yazarsan seni ekliyim listeye
Canim ben de şuan tedavideyim.Allah'in izniyle tedavim başarıyla sonuçlansın. Sağlıklı,rahat bir hamilelik sonucunda hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, aklı başında,uzun ömürlü salih saliha evlatlar diliyorum rabbimden. Ama kimsenin düzenini bozmayım.İsterseniz bir sonraki dua zincirine de katılabilirim.Ben Allah için okudum.Arkadaşların hepsinin gönlünden geçeni rabbim kabul etsin inşallah.Beklerim canm az kalmış zaten.

Canim ben de şuan tedavideyim.Allah'in izniyle tedavim başarıyla sonuçlansın. Sağlıklı,rahat bir hamilelik sonucunda hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, aklı başında,uzun ömürlü salih saliha evlatlar diliyorum rabbimden. Ama kimsenin düzenini bozmayım.İsterseniz bir sonraki dua zincirine de katılabilirim.Ben Allah için okudum.Arkadaşların hepsinin gönlünden geçeni rabbim kabul etsin inşallah.Beklerim canm az kalmış zaten.
Olsun canm hosgeldin aramiza

hayat_gun hayat_gun arkadaşım hoş geldin. Ağzına diline yüreğine sağlık. Allah razı olsun. Allah'ım inşallah tez zamanda seninde hepimizinde duasını kabul etsin inşallah. Hakkımızda hayırlısını versin..

X