RABBI YESSIR Duasi..

hayat_gun hayat_gun arkadaşım hoş geldin. Ağzına diline yüreğine sağlık. Allah razı olsun. Allah'ım inşallah tez zamanda seninde hepimizinde duasını kabul etsin inşallah. Hakkımızda hayırlısını versin..
Amin canım senden de Allah razı olsun..İnşallah rabbim hepimizi hayalini kurduğumuz evlatlarımıza kavuşturur..

@Mucizeolsakeske canımm vallahi tahmin etmedim okuyabilecegimi ama abdestimi aldım okuyabildigim kadar okuyacağım dedim.Çok şükür D darrbee arkadaşımız da dahil hepsine okudum.3 kişinin adı belirtilmişti onların isimlerini söyledim Betül,İsmet kızı Elif (sen),Nihat ve Zübeyde çifti. Diğerlerinin nickiyle söyledim. Ama hepsine tespihe başlarken ve bitirirken ayrı ayrı tekrar dua ettim.Rabbim kabul eder inşallah..
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
Seskes Seskes
Nddnsn Nddnsn
@yesem
mayissinegi mayissinegi
D darrbee
Hepinize okudum arkadaşlar rabbim kabul eder inşallah..
Kızlar ben yelsem yelsem arkadasimiz için de okudum ama burda yanlış etiketlemisim. Kusuruma bakmayın..

Günaydın arkadaşlar @Gokkusagi80 (Kadriye) arkadaşımız için okudum.Rabbim kabul eder inşallah..Hayırlı sağlıklı yavrularına inşallah kavuşursun canm..

08.01.2018 PAZARTESİ
@Gokkusagi80 (KADRİYE) niyetine : Tez vakitte sağlıklı, salih bir evlat.

:KK200:70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir:KK200:

@Mucizeolsakeske (İSMET KIZI ELİF)
evTik evTik (NİHAT VE ZÜBEYDE ÇİFTİ) OKUDU
Seskes Seskes (DARRBEE OKUMASI EKSİK)
Nddnsn Nddnsn (HAYAT_GUN OKUMASI ILE LISTE TAMAMLANACAK)
yelsem yelsem
mayissinegi mayissinegi :KK200:
D darrbee (BETÜL)
@Gokkusagi80 (KADRİYE)
Mathildamae Mathildamae
E Ebruebruu
@miss_laviniiaa(DARRBEE OKUMASI EKSİK)

hayat_gun hayat_gun
D darrbee niyetine okudum @Gokkusagi80 niyetine okudum rabbim kabul etsin inşallah...
BEN PAZAR GÜNLERİ OKUMA YOK DİYE BİLİYORDUM CANIM YANLIŞSAM LÜTFEN BENİ DÜZELTİN @Mucizeolsakeske

Benim duam: tez vakitte hayırlısıyla yuvami kurmak, saglikla, mutlulukla, huzurla sevmek sevilmek ve bu guzel yuvada hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak. Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah. Amin.

Arkadaslar aranızda tarlusal ictikten kac gun sonra adet olunur bilen var mi heryerde baska seyler yaziyor

Arkadaslar aranızda tarlusal ictikten kac gun sonra adet olunur bilen var mi heryerde baska seyler yaziyor

Canım ben tartusalı 1 defa kullandım pek aydınlatamam belki ama hepsini bile icmemistim vesselam 3 gün icmistim birakmistim 2 gün sonrada adet olmustum. Ama geneli tartusal bittikten en gec 1 hafta sonra oluyor. Kronik bir adet gecikmesiyse bu bazen 10 günde sürebiliyor.

Canım ben tartusalı 1 defa kullandım pek aydınlatamam belki ama hepsini bile icmemistim vesselam 3 gün icmistim birakmistim 2 gün sonrada adet olmustum. Ama geneli tartusal bittikten en gec 1 hafta sonra oluyor. Kronik bir adet gecikmesiyse bu bazen 10 günde sürebiliyor.

1 hafta oldu brnimde ama hic bir belirti yok deliricem

Kaç gün geçti adetin? Bir de soğan kürü deneseydin.

Adet en son 18 ekimde oldum ama bi ara boyle tam adet kadar yogub degildi ama hafif kanama olmustu onlarda adet sayiliomus dabirim doktorun dedigivo yuzden cok karisik

Adet en son 18 ekimde oldum ama bi ara boyle tam adet kadar yogub degildi ama hafif kanama olmustu onlarda adet sayiliomus dabirim doktorun dedigivo yuzden cok karisik

Baya olmuş geçeli pko mu var canım? Soğan kürüne başlasaydın ya hemen. Belki o sökerdi sabır et biraz tartusalın üstünden 10-15 gün gecsin olmazsan yine git doktora.

Baya olmuş geçeli pko mu var canım? Soğan kürüne başlasaydın ya hemen. Belki o sökerdi sabır et biraz tartusalın üstünden 10-15 gün gecsin olmazsan yine git doktora.

Pco var ki yok mu tahlil yapinca brlli olacak adet olunca yaptir dedi doktor yeni evliyim evlenince boyle oldu bide kilo da aldim evlilik yaradi baya bir yumurtan tembel gozukuyor dedi

X