RABBI YESSIR Duasi..

06.01.2018 CUMARTESİ
mayissinegi niyetine : Allah'ın izniyle tez zamanda hayırlı,sağlıklı bir evlatla önce karnımı sonra kucağımı doldurmak istiyorum. En kolay, zahmetsiz, eziyetsiz, hayırlı bir şekilde.

70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir

@Mucizeolsakeske (İSMET KIZI ELİF)
evTik (NİHAT VE ZÜBEYDE ÇİFTİ) OKUDU
Seskes (YELSEM OKUMASI EKSİK)
Nddnsn (MİSS_LAVİNİAA OKUMASI İLE LİSTEYİ BİTİRMİŞ OLACAK)
yelsem
mayissinegi OKUDU (+1)
D darrbee OKUDU
@Gokkusagi80 (KADRİYE)
Mathildamae OKUDU
E Ebruebruu
Gul-i zar

Okudum canımm Allah kabul etsin

06.01.2018 CUMARTESİ
mayissinegi niyetine : Allah'ın izniyle tez zamanda hayırlı,sağlıklı bir evlatla önce karnımı sonra kucağımı doldurmak istiyorum. En kolay, zahmetsiz, eziyetsiz, hayırlı bir şekilde.

70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir

@Mucizeolsakeske (İSMET KIZI ELİF)
evTik (NİHAT VE ZÜBEYDE ÇİFTİ) OKUDU
Seskes (YELSEM OKUMASI EKSİK)
Nddnsn
yelsem
mayissinegi
D darrbee OKUDU
@Gokkusagi80 (KADRİYE)
Mathildamae OKUDU
E Ebruebruu
Gul-i zar OKUDU

okudum ALLAH kabul etsin aminnn

Canim merhaba mümkünse beni de ekleyebilir misin?
Canim birinci sayfada listemiz var mayissinegi de dahil olmak uzere usteki kisiler icin de okuman lazim. Haksizlik olmasin diye. Eger okuyabilirim hepsine dersen senide listeye ekleyelim

mayissinegi icin okudum allah kabul etsin ins

Canm senden başlayıp Mayıs sineğine kadar mı okuyacağım? Kaç günde okumam lazım?

Yarın darrbee arkadaşımıza okuyacağız. Eğer listeye şimdi dahil olursan en kısa sürede mayissinegi dahil okumanı isteyeceğiz ki bize yetişip listeyi beraber bitirebilelim diye. Eğer ki kısa sürede okuyamam dersen; liste bitimine 5 arkadaş kaldı yani 5 gün sonra tekrar başa dönüp okuma yapılacak. O zaman listeye dahil olabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…