RABBI YESSIR Duasi..

okudum ALLAH kabul etsin aminnn

Tam canım okUyum şimdi ne okuncak bilgilendirirmisin

70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.)

Allah rızası için okumalı. Bir seferde 70 defa okumalı, 71 olsa olmaz, yanına başka isim konsa olmaz, bu bir şifredir. İsm-i a’zam, ism-i Celal, Esma-ül Hüsna’dır. Her namazdan sonra okuyana ne mutlu! Hiç olmazsa günde bir defaokumalı.

Canım 70 tane okudum allah kabul etsin

evTik için okudum rabbim kabul etsin niyetini inşallah

Herkese merhaba hanimlar beni listeye ekler misiniz
Eklerim canim hosgeldin . Bugun listenin 3.kisisi icin okuyoruz. Listenin birinci ve ikincisi kisisi icinde okuman gerekli haksizlik olmasin.

Zikirimiz
70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.)

Allah rızası için okumalı. Bir seferde 70 defa okumalı, 71 olsa olmaz, yanına başka isim konsa olmaz, bu bir şifredir. İsm-i a’zam, ism-i Celal, Esma-ül Hüsna’dır. Her namazdan sonra okuyana ne mutlu! Hiç olmazsa günde bir defaokumalı.

Okuduktan sonra bana haber ver seni listeye alayim.

03.01.2018

Seskes

Bugun bu arkadasimiz icin okucaz. Rabbim niyetini kabul etsin.

Zikirimiz
70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.

@Mucizeolsakeske canım tanıdığın arkadaşların vs varsa onlara da söyler misin dua etsinler? Durum ciddi çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…