RABBI YESSIR Duasi..

Tesekkur ederim o zaman bugun hepsini okuyum haber veririm rabbim herkesin duasini kabul etsin isteklerini hayirlisiyla versin insallah

Listeyi gönderir misiniz acaba gecmise bakamiyorum baslim ona gore
1.sayfada da yazıyor canım.
Liste ve niyetler:

Kızlar bu arada dün kontrolum vardi. Yumurtam gayet güzel büyümüş. Bugun öğlen 12 de çatlatma ignesi vurulucam. Bu gece cuma ve cumartesi gecesi önemli dedi doktor. İnşallah tutar..

Kızlar bu arada dün kontrolum vardi. Yumurtam gayet güzel büyümüş. Bugun öğlen 12 de çatlatma ignesi vurulucam. Bu gece cuma ve cumartesi gecesi önemli dedi doktor. İnşallah tutar..

Ay hadi canım inşallah güzel haberlerle gelirsin Rabbim yüzünü güldürsün. Amin.

Insallah canim ya bende dun gece ovu testi yaptim ikinci cizgi baya kizarik ama bugun silik acaba 12.30da yaomistim gece hatali olabilir mi tarlusal kullaniyorum bide

tutacak canım inanıyorum. bende bu ay prolaktin için ilaca başladım. ovalasyon takibi yapıcam evde testlerle.

tutacak canım inanıyorum. bende bu ay prolaktin için ilaca başladım. ovalasyon takibi yapıcam evde testlerle.

Bende epey umutluyum. Allah'ım yüzümüzü güldürsün inşallah arkadaşım.

Evde kendin takip et bakalım işte inşallah işe yarar ben pkolu olduğum için testlerle yapamadım. Yumurtlama olmuyordu zaten hep silik çıkıyordu

Kizlar kaan bebek icin Ya Safi topluyorum okuyanlar kac adet oldugunu yazsinlar hadi bakalim. O da bizim evladimiz sayilir. Durumu kotuymus Allah yardimcisi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…