RABBI YESSIR Duasi..

Eklerim canim hosgeldin . Bugun listenin 3.kisisi icin okuyoruz. Listenin birinci ve ikincisi kisisi icinde okuman gerekli haksizlik olmasin.

:KK200:Zikirimiz:KK200:
70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.)

Allah rızası için okumalı. Bir seferde 70 defa okumalı, 71 olsa olmaz, yanına başka isim konsa olmaz, bu bir şifredir. İsm-i a’zam, ism-i Celal, Esma-ül Hüsna’dır. Her namazdan sonra okuyana ne mutlu! Hiç olmazsa günde bir defaokumalı.

Okuduktan sonra bana haber ver seni listeye alayim.
Tesekkur ederim o zaman bugun hepsini okuyum haber veririm rabbim herkesin duasini kabul etsin isteklerini hayirlisiyla versin insallah

Listeyi gönderir misiniz acaba gecmise bakamiyorum baslim ona gore
1.sayfada da yazıyor canım.
Liste ve niyetler:
Listemiz
@Mucizeolsakeske

evTik evTik
@mcyln83
@Ftskls
@ruyagokk
@Melike49
@just_married
yelsem yelsem
mayissinegi mayissinegi
D darrbee
@Gokkusagi80
Mathildamae Mathildamae

:dua:Niyetlerimiz:dua:
@Mucizeolsakeske[/USER] ( ismet kizi Elif )
Hayirlisiyla transferimin tutmasini,saglikli hayirli bir hamilelik gecirebilmemi ve hayirli saglikli evlatlarimin olmasini nasip eyle Ya Rabbi.

evTik evTik Niyetim: Nihat ve Zübeyde çiftinin tez vakitte sağlıklı hamile kalıp 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla sağlıkla kucaklarinaeksiksiz,noksansiz,fazlaliksiz,kusursuz bebeklerini almaları.

@mcyln83 Niyeti: hayırlı sağlıklı uzuvları tam eli ayağı düzgün imanlı evlat sahibi olmak

@Ftskls Rabbim hayırlısıyla sağlıklı, sıhhatli, imanlı ve hayırlı bir evlat nasip eylesin inşaAllah.

@ruyagokk adı Yeşim tez vakitte hayırlı evlat sahibi olmak eşimin şifa bulması değerlerinin tez vakitte duzelmesi İnsaAllah

@Melike49 Allahtan hayırlı salihli evlat istiyorum

@just_married
İsmim Fatma. Niyetim sağlıklı hayırlı bir evlat sahibi olmak eşimle

@yelsem hayırlı sağlıklı bi evlat niyetine

@mayissinegi Allah'ın izniyle tez zamanda hayırlı sağlıklı bir evlatla kucagimi doldurmak istiyorum. En kolay zahmetsiz eziyetsiz sekilde..

D darrbee Duasi ; Rabbim hayirlisiyla tez vakitte hayirli,saglikli,iman ve ihlas sahibi , akli ve uzuvlari yerinde bir evlat nasip etsin insaAllah..

@Gokkusagi80 (kadriye)
tez vakitde sağlıklı salih bir evlat.

Mathildamae Mathildamae
Ben tez vakitte hayırlısıyla evlenip sağlıklı mutlu günler ve hayırlı evlat diliyorum. Rabbim kabul etsin inşallah.

Kızlar bu arada dün kontrolum vardi. Yumurtam gayet güzel büyümüş. Bugun öğlen 12 de çatlatma ignesi vurulucam. Bu gece cuma ve cumartesi gecesi önemli dedi doktor. İnşallah tutar..

Kızlar bu arada dün kontrolum vardi. Yumurtam gayet güzel büyümüş. Bugun öğlen 12 de çatlatma ignesi vurulucam. Bu gece cuma ve cumartesi gecesi önemli dedi doktor. İnşallah tutar..

Ay hadi canım inşallah güzel haberlerle gelirsin Rabbim yüzünü güldürsün. Amin.

Insallah canim ya bende dun gece ovu testi yaptim ikinci cizgi baya kizarik ama bugun silik acaba 12.30da yaomistim gece hatali olabilir mi tarlusal kullaniyorum bide

tutacak canım inanıyorum. bende bu ay prolaktin için ilaca başladım. ovalasyon takibi yapıcam evde testlerle.

tutacak canım inanıyorum. bende bu ay prolaktin için ilaca başladım. ovalasyon takibi yapıcam evde testlerle.

Bende epey umutluyum. Allah'ım yüzümüzü güldürsün inşallah arkadaşım.

Evde kendin takip et bakalım işte inşallah işe yarar ben pkolu olduğum için testlerle yapamadım. Yumurtlama olmuyordu zaten hep silik çıkıyordu

Kizlar kaan bebek icin Ya Safi topluyorum okuyanlar kac adet oldugunu yazsinlar hadi bakalim. O da bizim evladimiz sayilir. Durumu kotuymus Allah yardimcisi olsun

X