Pvl hastalığı

nlfrckrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2023
15
0
26
Merhabalar kuvözde yatan bebeğime pvl teşhisi konuldu henüz ne durumda bilmiyoruz uzun süredir gözlerini açamıyor ve solunum cihazına bağlı(entübe) bilgisi olan var mı bu hastalıkla ilgili acaba ?

Çok geçmiş olsun, konu ile ilgili bilgim yok . Konunuz yukarıda kalsın diye yazıyorum . Inşallah saglicakla yakında bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Allahım şifa versin .

K Kazen bey konuyu duyurabilir miyiz acaba, daha çok kişiye ulaşır

Merhabalar kuvözde yatan bebeğime pvl teşhisi konuldu henüz ne durumda bilmiyoruz uzun süredir gözlerini açamıyor ve solunum cihazına bağlı(entübe) bilgisi olan var mı bu hastalıkla ilgili acaba ?
Merhaba bebeğiniz ne durumda bizim mr imizda da periventrikuler kistik alanlar yazıyor ama daha tam tanı almadık. Ne gibi belirtiler var bebeğinizde

Merhaba bize de öyle tanı kondu yeni bebeğiniz ne durumda herhangi bir farklılığı var mı diğer bebekelrden
Merhaba biz haftada 2 gün fizik tedavi alıyoruz evde. Gecen gun fizik doktorunda randevumuz vardı çok iyi olduğunu söyledi. Suan duzeltilmis 10 aylık desteksiz oturabiliyor ama genelde hep ayakta durmak ve ziplamak istiyor o yüzden cok fazla oturmuyor.

Çok iyi desteksiz oturuyorsa görmede herhangi bir problem var mı bir de ne zamandır fizik tedavi alıyorsunuz

Merhaba biz haftada 2 gün fizik tedavi alıyoruz evde. Gecen gun fizik doktorunda randevumuz vardı çok iyi olduğunu söyledi. Suan duzeltilmis 10 aylık desteksiz oturabiliyor ama genelde hep ayakta durmak ve ziplamak istiyor o yüzden cok fazla oturmuyor.
Çok iyi desteksiz oturuyorsa görmede herhangi bir problem var mı bir de ne zamandır fizik tedavi alıyorsunuz

Duzeltilmis 8 aydan beri suan 10.5 aylık. Bizleri görüyor nesneleri de takip ediyor gözde kayma azaldi ama gözlük kullanamiyoruz sürekli cekip agzina sokuyor

Duzeltilmis 8 aydan beri suan 10.5 aylık. Bizleri görüyor nesneleri de takip ediyor gözde kayma azaldi ama gözlük kullanamiyoruz sürekli cekip agzina sokuyor
Çok endişeliyim gelecek kaygısı yaşıyorum ben de insan umut arıyor böyle durumlarda kendisi gibi birini arıyor cevapladığınız için teşekkür ederim. Rica etsem numaranızı verebilir msiiniz whatsapp üzerinden konuşuruz 😢

X