Börekler Puf Böregi-Resimli

Benimkiler pişerken biraz kabardı mayayı fazla kattım demekki...yapılışı çok kolay çok zamanımıda almadı ama neden puf puf olmadı anlamadım...dediğin gibi bir dahaki sefere başka bir unla deneyeyim...taktım valla...sonucu yazarım canım...sevgiler....

Sagol ablacigim, bende taze maydonoz olmadigi icin kuru da koysak olur sanirim, sut diyari peynirim var on koysam da olur dimi ?
ay ne cok soru sordu dimi hihih, nyse simdi hamuru yogurmaya gidiyorum :KK70:

Sagol ablacigim, bende taze maydonoz olmadigi icin kuru da koysak olur sanirim, sut diyari peynirim var on koysam da olur dimi ?
ay ne cok soru sordu dimi hihih, nyse simdi hamuru yogurmaya gidiyorum :KK70:
canim tabiki olur ama peynir cok yagli olursa piserken eriyor maydanoz zaten cok önemli deyil sevmeyenler koymayablir ama seviyorsaniz kurusuda olur sonucta pisecek anlasilmaz.yerimseniben
önemli deyil canim tabiki soracaksinvereliniortak
yapinca eklersen sevinirim hadi kolay gelsin sakin mayayi cok koymayas maya kullanirsan bir cay kasigi yeter kuru maya olursada bir paketi bütün koyma kabarmasin citir citir olsunkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

Ya ablam ben bunu yaptim ama ustu kitir ici de cok az hamurlui oldu niye acaba, ama guzel olmus, ha bi de hamur kabarmadi neden acaba sinirlerime dokandi ya :KK43:((

canım çok hamaratsın ....gece gece canım çekti bak,bu gece yemezsem bi tarafım şeşebilir...kaydirigubbakcemile3
çok güzel görünüyo ellerine sağlık...

Ya ablam ben bunu yaptim ama ustu kitir ici de cok az hamurlui oldu niye acaba, ama guzel olmus, ha bi de hamur kabarmadi neden acaba sinirlerime dokandi ya :KK43:((
hamurun kabarmasini beklemiycez zaten yogurunca hemen yapiyoruz canim
bezeleri büyükmü aldin acaba bilmiyorumki neden hamur oldu:uhm:

canım çok hamaratsın ....gece gece canım çekti bak,bu gece yemezsem bi tarafım şeşebilir...kaydirigubbakcemile3
çok güzel görünüyo ellerine sağlık...
yakinlardaysan gel ben sana yapayim hemen allah muhafaza bisey olmasin canim:1hug:
cok tesekkür ederimopuyorumnanaktan

Vallaha bilmiyorum, ama olsun guzel oldu yinede, esim begendi ya ona bakdelikafadulden, he belki de begememis olabilir, ama yedi yinede sonucta yani zemuszemus, ben sevdim, ellerine saglik paylastigin icin ablacigim, iger tariflerine de baka baka yaparim artik, bi daha bi daha yapa yapa ogreniyoruz demi :eek:

Vallaha bilmiyorum, ama olsun guzel oldu yinede, esim begendi ya ona bakdelikafadulden, he belki de begememis olabilir, ama yedi yinede sonucta yani zemuszemus, ben sevdim, ellerine saglik paylastigin icin ablacigim, iger tariflerine de baka baka yaparim artik, bi daha bi daha yapa yapa ogreniyoruz demi :eek:

tabiki canim hepimiz ilk yapista mükemmel bi sonuc almiyoruz insan yapa yapa zamanla ögreniyoryerimseniben
insallah bi dahaki tam istedigin gibi olur canim seninde ellerine saglikopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X