Pudra pembesi elbiseye nasıl makyaj gider (Çok acil yardım)

pamsmu

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2013
8
0
Benim elbisem pudra pembesi askılı uzun ve desenli tülleri var daha saçıma bile karar veremedim, yaşım 18 nasıl bi makyaj yaptırabilirim...

Benim elbisem pudra pembesi askılı uzun ve desenli tülleri var daha saçıma bile karar veremedim, yaşım 18 nasıl bi makyaj yaptırabilirim...

Mrb cnm.. elbisen pudra pembesi ise agr makyaaj tabiki olmaz.. hafif pudra pembesi allik, sadece likid ve rimel ve cok cok az parlamasi sartiyla pudra pembesi parlatıcı harika duracaktır bana gUven... saclarinida maşa yaptırıp asagidan daginik toplatabilirsin.. saclarinin onlerinden birer tutam cıkarıp maşayla sekil verebilirsin tabiki percemin yoksa... resim ekledim sacla alakali umarim gorebilirsin...

Eklentiler

• $2013-08-29-19-32-17-156635024.jpeg
    4 KB · Görüntüleme: 7.800
oncelikle saol canım, aklımda tutucam ve cumartesi günü tam olarak uygulamaya gecıcem (inşallah).. fakat çok sade olmzmı oyle bi makyaj ? Fondöten kullanmayım mı.. Bu arada saç sklı cok hosuma gtti :)

Canımcım valla fondotensız ozel gun makyajı olmaz gecenın sonunda kalırsın ole soluk soluk bak haberın olsun :) flormarda yenı bısey cıkmıs bb creamın yenı versıyonu onu alıosun tam tenının rengı olanını al sonra onun ustune hafıf piriltili bı bronz pudra yada allık sımdı yaz yanı bronz olman sart hemde elbıse rengın zaten soluk yapan bı renk herkesı ondan onu bole boynuna ve acıkta kalan yerlerınede hafıf sur. Sonra takma kırpık al bı kuafore taktır ucuzları da var yanı ustune az kuyruklu eye liner cektırıosun hafıf rımel surdur zaten hemen guzek durucak alt kısmına gozunun hafıf sıyah kalem ve rımel lutfen far surme ınan artık cok demode bısey ac bak yurtdısında kı yıldızlarına bıtanesınde var mı ? Ondan hafıf beyaz aydınlatıcı gıbı goz kapagına ve altına ole bısey sur goz pınarlarına yaparsan hele gozun cok buyur.sonra hafıf pembe allık abartısız ve dudagının rengınde bı parlatıcı sur bak nası modern olucaksım bana dua edıcen fotograflarda da cok ıyı cıkıcan fotografta zatenn dırek goz on plana cıkıo kımse senın cok rujunun allıgının tonuna bakmaz sen yzuunu on plana cıkar yuzde gozle on plana cıkar ))

oncelikle saol canım, aklımda tutucam ve cumartesi günü tam olarak uygulamaya gecıcem (inşallah).. fakat çok sade olmzmı oyle bi makyaj ? Fondöten kullanmayım mı.. Bu arada saç sklı cok hosuma gtti :)

Masaya falanda gırme masa mı kaldı sen kuaforune kırık fon ıstıyorum de yapsın sonra ıllakı sprey sıktır sonra ne model ıstıosan yaptır :) gecen moss a gıttım en ıyı kuaforlerden bırıdır dedı kı dukkanda masa kullanmıyoruz yok artık ole bısey dedı sen dusun :)

ee sanada çok tesekkur ederim canım senınde onerılerını mutlaka aklımda tutacagım suan cok kararsızım bakalım nasıl bı sonuç çıkıcak ortaya.. Ama elbise rengim bence soluk yapan bi renk deil :)

Kırık fönü bende dusunmutüm hatta modellere falan bakmıştım.. Modelsizde guzel duruyo gerçı bakalımm :) Bu arada çok teşekkür ederım..

Bu arada makyajımı kendım yapmayım kuaföre yaptırıyım diyorum, pek becerebildigim söylenemez :S

Cnm onlar mukakkak sürülür ya.fondten pudranı mutlaka sur. Ben kabataslak söledim işte :)

bence böyle bir makyaj tercih etmelisin dudaklarının nude veya açık pembemsi rengiyle elbise uyumunu yakalarsın:) hemde elbisen açık renk gözleri biraz ön plana çıkarırsan soluk gözükmezsin bence :) hem yaşınada çok uygun. allığı biraz yoğunlaştırabilirsin sadece ama abartmadan, o sana kalmış

Eki Görüntüle 790587

bence böyle bir makyaj tercih etmelisin dudaklarının nude veya açık pembemsi rengiyle elbise uyumunu yakalarsın:) hemde elbisen açık renk gözleri biraz ön plana çıkarırsan soluk gözükmezsin bence :) hem yaşınada çok uygun. allığı biraz yoğunlaştırabilirsin sadece ama abartmadan, o sana kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…