PUBG BAĞIMLIĞI

Merhaba ben Absolut bende bdv bağımlısı oldum

Sen böyle yazınca ben ne bağımlısıyım ki yazayım rahatlayayım dedim bulamadım yahu..

Bdv ye giriyorum, yazıyorum, bazı konulara çok sarıyorum ama akşam ve banlıyken bağımlı olmadığımı anlıyorum.

Her ne kadar eşim aksini iddia etse de bağımlı değilim bence

Oyunu silerek

Oyun da hiç bişeye benzemiyo bi bana öyle geliyor herlde üstüne para verseler yine oynamam
Criminal case ye sarmıştım bende bi ara sildim kurtuldum

Her türlü pc oyununu oynuyorum, daha çok fps tercih ediyorum; Pubg de bunlardan birisi ve iyi de oynarım ama bağımlısı olmadım.
Hatta geçen Godzilla güncellemesinden sonra soğudum da; hesabıma giriş yapamıyorum, bi ayarıyla mı oynadım ne yaptımsa, profilimi sıfırladı karakterim en başa döndü. Ne envanter ne madalyalarım, ne unvan hiçbir şeyim kalmadı, sıfırladı. Haftalardır da oynamaz oldum, uğraşasım gelmedi.

Bağımlılık halini alması, bir şeylerin eksikliği ile gelişen bir durum olmalı, hayatınızı bir gözden geçirin derim. Ben de denk gelir gece 3e kadar filan oynardım ve hatta Evo alanına saat sınırı getirildiğinde bazen 2den sonra oynamaya oturduğum olurdu ama benimki boşluktandı, yapacak bir şeyim yoktu, uykum gelmiyordu öylesine kah oynuyordum kah youtube'dan rastgele videolar filan izliyordum. Anormal bir durum, arkadaş eksiğiniz mi var, sevgi-sevgili eksiğiniz mi, hayatınızda heyecansız aşırı monoton, tatilsiz bir dönemi mi yaşıyorsunuz ondan mı sardınız, ağrı kesici yerine mi koydu vücut onu bi tartın. Aşırısı iyi olmaz.

Aynen. Ben de bir şeyin bağımlısı olmayı hiç sevmiyorum.
Bazen indirip bir şey oynayayım diyorum ama sarmıyor. Boş vaktim az ama istesem işyerinde molalarda ve gece oynardım.

Eşimin kuzeninin evine gittik. Bu pubg yüzünden eşi yarım saat sonra hoşgeldiniz dedi.

Ben en boş vaktimde netflix ten film dizi falan izlerim..

Eşim bazen indireyi diyor da işyerindeki çocukların nasıl kitlendiğini gösteriyorum "sakın indirme kavga ederiz' diyorum.
Çünkü hem oyun oynamayı sevmiyorum, hem de evde küçük çocuk varken beraber oynama falan mümkün değil..

Bizde arkadaşlarla oynardik hergün ama artık pek oynamiyoruz hevesiniz geçer bir müddet sonra ama ciddi bağımlılık yapan bir oyun yavaş yavaş bırakın

cok haklisin,hiç başlatma
Geçen okuldaki hocalarla piknikteyiz.
Bi bayan hoca eşinden şikayet ediyor.
Pubg bagimlisi oldu dogru duzgun konusamiyoruz evde diye.
Sonra diger hocalarda oyunla ilgili yorum yapiyor.
Ben fransiz kaldim,oyunu ilk defa orda duydum:))inanmiyolar bana bide.
Daha geçen hafta ogrendim boyle bi oyun oldugunu yani.
eşimdr bende sevmiyoruz şukur.
bide indir dene diyolar,yahu niye deneyim,bagimlilik yapma riski olan biseye hic baslamam daha iyi.
Zaman kiymetli,boyle boş seylere harcanmamli bence.
zaten 21 aylik kizimla zaman nasil geciyor anlamiyorum istesemde oyun oynayamayacak yogunluktayim:)

Oyun bağımlısını bırak yarim saat oyun oynayamiyorum. Dizi takip edemiyorum en çok 2 bölüm. Sezon biterse izliyorum oda yabancı Millet ne güzel kafa dağıtıyor diyorum ama yok. Zorla oynadığımı biliyorum alışmak için
2 ay dandik telefona geçin.
Alışkanlıklar 21gunde degisirmis sizinki kesin olsun

Buna cozum tuslu telefon
İnternet kullanmiycaksiniz olcak bitcek bi sure.Size zarar werdiginin farkindasiniz.

Nasil pubg ye bagimli olabiliyorsunuz? Devamliligi yok. Oldugunuzde oyun bitiyor yeniden basliyor. Hani su tur u bitireyim su ozelligimi gelistireyim diye bisey yok. 20 dk silah toplayip 21. Dkda tak diye olebilirsiniz.
Ben 1 kez oynayinca bile son kisilere kalirsam kollarimin dermani kesiliyor geriliyorum bu kadar cok savas oyunu oynamak kesinlikle beyin hucrelerinizi empati yeteneginizi vs etkiler.

Aslında basit, herkesin dediği gibi oyunu kaldırın. Elinize bir kitap alın ve ne zaman oyun oynamak için zaman bulsanız kitap okuyun.
Tabi bu sizin ne kadar iradeli birisi olduğunuzla alakalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…