PUBG BAĞIMLIĞI

PubG bağımlısı olduğu için terk edilen ilk kadın siz olabilirsiniz sanırım. Genelde roller tersine oluyor da... Kıymetinizi bilememiş herifçioğlu. :KK53: Hiçbir şeye bağımlı olmadım ama eğer hayatımdaki başka şeylere olumsuz etki edecek kadar bir şeye bağımlı olsaydım kesinlikle psikolojik yardım alırdım. Yani demek ki içimde bir boşluk var, onu bir şeye sararak doldurmaya çalışıyorum diye düşünürdüm.

PubG bağımlısı olduğu için terk edilen ilk kadın siz olabilirsiniz sanırım. Genelde roller tersine oluyor da... Kıymetinizi bilememiş herifçioğlu. :KK53: Hiçbir şeye bağımlı olmadım ama eğer hayatımdaki başka şeylere olumsuz etki edecek kadar bir şeye bağımlı olsaydım kesinlikle psikolojik yardım alırdım. Yani demek ki içimde bir boşluk var, onu bir şeye sararak doldurmaya çalışıyorum diye düşünürdüm.
terk edilen ilk kadın olduğum için gurur duymam gerekli adımı altın harflerle yazın kızlar :) o içimdeki boşluğu bulsam sorun ortdan kalkacak

Vaktini heba ediyorsun yine oyna ama en az 2 saat zaten 2 saate bir sürü el atarsın keser yani seni gece 3'e kadar kaç el oyuna giriyorsun Allah bilir insanın beyni yanar yazık bedenine spor yap ne bilim kitap oku kendini geliştir yeni bir dil öğren sonra çok ararsın bu yaşlarını. Sil gitsin dünyanın en boş anlamsız oyunu.

allah allah
ciddi misiniz yahu herkes bağımlısı olmuş??
Bende burdan duydum bir gun eşimle aksam otururken hayatim böyle böyle bi oyun varmış millet kafayi oyunla bozmuş eşleriyle aralalari bozulmuş deeeerkeeennn.. eşim meraktan du bi bakayim dedi diyiş o diyiş o gunden beri bizde oynuyoruz
Once ona kizdim sende sardin iyice falan die baktim uzerine gittikçe daha cok oynuyor bende başladım:))
Akşam cocuklari uyutunca 2 saatimiz var bi o oynar bi ben bizde bagimlilik diil de eglenceli vakit gecirme oluyor o beni izler ben onu espiri sohbet derken.. konusmayi acmayiz kendi aramizda konusurz

Bende candy crush bağımlısıydım. Boynum gözlerim ağırmaya başlamıştı. Baktım böyle olmicak tüm cesaretimi topladım:) oyunu sildim. Sildiğimde geri yüklesem diye bir düşüncem olmadı. Kurtuldum bende:)

bi ara seker oyunu vardi herkes onu oynardi.
bi ben ozurluyum herhalde indirdim.meraktan hic sevmedim.bu ne ya dedim.
Bahsettgniz oyunda ayni sekilde.
oyun bagimliligi bana hem sacma geliyor yani anlamsiz.
sohbeti daha cok severim ben.arkadaslarla olmayi esle kahve film keyfi gibi..
hersey sizin elinizde aslinda.
bakin insanlar bile uzaklasmis sizden

Bende burdan duydum bir gun eşimle aksam otururken hayatim böyle böyle bi oyun varmış millet kafayi oyunla bozmuş eşleriyle aralalari bozulmuş deeeerkeeennn.. eşim meraktan du bi bakayim dedi diyiş o diyiş o gunden beri bizde oynuyoruz
Once ona kizdim sende sardin iyice falan die baktim uzerine gittikçe daha cok oynuyor bende başladım:))
Akşam cocuklari uyutunca 2 saatimiz var bi o oynar bi ben bizde bagimlilik diil de eglenceli vakit gecirme oluyor o beni izler ben onu espiri sohbet derken.. konusmayi acmayiz kendi aramizda konusurz
gün de 2 saat oynamanın hiç sakıncası yok bence

Vaktini heba ediyorsun yine oyna ama en az 2 saat zaten 2 saate bir sürü el atarsın keser yani seni gece 3'e kadar kaç el oyuna giriyorsun Allah bilir insanın beyni yanar yazık bedenine spor yap ne bilim kitap oku kendini geliştir yeni bir dil öğren sonra çok ararsın bu yaşlarını. Sil gitsin dünyanın en boş anlamsız oyunu.
hayatta ki herşeyimi etkiledi beyin kalmadı ki zaten

Ben erkek arkadasima oynuyor diye kizarken ben de baslamis bulundum. Artik birlikte oynuyoruz. Ama gunde en fazla 2-3 saat. Zaten birincilige oynuyosaniz bir mac yarim saat kadar suruyor. Erken olunce de bunaliyor insan oynayasi kaciyor. Tum gun oynayabilmek icin cidden ileri seviye bi bagimlilik lazim. Ve bu oyun cidden psikolojik etkileri fazla olan bi oyun bence. Bir iki kez ruyama girdigi oldu :-) kendinizi frenleyebilecek boyutu gecmissiniz siz o yuzden direkt silin. Daha dusuk model bi telefon alabilirsiniz oyunu rahat oynamak icin eli yuzu duzgun bi sistem gerekli cunku.

bi ara seker oyunu vardi herkes onu oynardi.
bi ben ozurluyum herhalde indirdim.meraktan hic sevmedim.bu ne ya dedim.
Bahsettgniz oyunda ayni sekilde.
oyun bagimliligi bana hem sacma geliyor yani anlamsiz.
sohbeti daha cok severim ben.arkadaslarla olmayi esle kahve film keyfi gibi..
hersey sizin elinizde aslinda.
bakin insanlar bile uzaklasmis sizden
Ayy silent o seker oyunu ilk bolumler sacma geliyor. Sonra bir bakiyorsun bolum gecmek zorlandikca psikopata bagliyorsun. Bekarken bende cok oynadim onu. Dusun ki gelinlikcide gelinlik secerken bile oynamisligim var. 😁 Balayında gizlice oynarken esim bir sinirle sildi daha da yuklemedim. Cok zor ilerlemistim cunku 😂😂

Ayy silent o seker oyunu ilk bolumler sacma geliyor. Sonra bir bakiyorsun bolum gecmek zorlandikca psikopata bagliyorsun. Bekarken bende cok oynadim onu. Dusun ki gelinlikcide gelinlik secerken bile oynamisligim var. 😁 Balayında gizlice oynarken esim bir sinirle sildi daha da yuklemedim. Cok zor ilerlemistim cunku 😂😂
Haha:)) Gelinlikçideki halin geldi gözümün önüne:))) neyseki eşin kurtarmiş seni:)

Canım bundan 2ay önce bende bir oyuna sardım. Gece yatağa girince bile gözümden uyku aktığı hlde onu oynardım. Eşim defalarca konuştu tamam dedim o sildi telefondan ben geri yükledim vs. En sonunda telefonum kırıldı :) biraz külüstür kullanınca aklım başıma geldi :)

Haha:)) Gelinlikçideki halin geldi gözümün önüne:))) neyseki eşin kurtarmiş seni:)
Hic demee. Ben de simdi hatirladim da epey dalga konusu olmustum 😁 Insan sa hic mi heves olmaz 😂 Balayindaki halim daha komikti. Adama arkami dondum sessizce oynamaya calisiyordum. Megersem izliyormus beni 😁😁
Allah razi olsun kurtardi valla. Asla oyum yuklemiyorum. Bende var cunku bagimli olma potansiyeli 😂

Telefondan kaldırın. 3 gün sıkın dişinizi zamanla ihtiyaç duymadığınızı anlayacaksınız..

X