Papci oyun bı benim hayatimimi mahvediyor bıktım artik

Bakayım ona da, bilmiyordum teşekkür ederim. Muhtemelen sarar, zombili yaratıklı şeylerin her çeşidinin gideri var bence ^_^ :KK45:
Tabi Half life ve Resedent Evil serisinin yeri de bambaşka.
(Oyun tercihlerime bakan psikopat etiketini yapıştıracak bu gidişle)

Resident Evil almaya korkuyorum açıkçası,ben de anksiyete oluyor öyle oyunlarda en son Outlast'i 10 dakika falan açtım kaçarken bir bakmışım titriyorum ahsjds
Neyse konuyu daha fazla katletmeden uzaklaşayım ve konu sahibine önerimi yazayım : Birlikte oynayın,siz de onun yaptığı gibi işleri savsaklamaya,kendisine ilgi göstermemeye başlayın,bir süre sonra beyninde ''empati'' denilen bir durum oluşacak ve ''napıyoruz lan biz'' diyecek,o zaman yavaşça klavyeleri/telefonları bırakın.

Erkek arkadaşımla ayrılma nedenlerimden biri işim gücüm yok sorumsuz ergenle mi uğraşcam.

Hala mı oynuyorsun yahu :KK70:
Ama ömürlük bir oyun değil mi ya? Kızlarımın çeyizine koyacağım, ana yadigarı olaraktan. =D
Oyuncu, ilgi alanı ve oyundan beklenilen farkı da aynı zamanda.
Genele "Dan dun ateş etmek ve pusudan başka olayı yok" dediğin noktada, bir FPS oyuncusu olarak oyunun keyif veren mantığını açıklama ve basit görülmemesi gereken yönlerini anlatma ihtiyacı hissettim naçizane. :)

Anlattığımdan ibaret de değil daha çoook kontrolde kalınması gereken yönleri var, karşı karşıya gelindiğinde silahın şarjör yenileme hızının avantajı-dezavantajı, hasar verme oranı, kaç ıskaya kadar seni tolere edebileceği, spray atarkenki hakimiyetin, boostlarının durumu, kaç head-body shot aldığın/yediğin, sınırlı sayıdaki kiti ne zaman basacağın vb. tercih ve kontrolde olmalısın, sürekli strateji yenilemelisin. :)
Oyunun çok olayı var yani de işte sakin, daha stres atmaya yönelik oynayan, kendini oyun içine rahat bırakmak isteyen oyunculara gelmez. :)

Skyrim'e bakacağım; moduma göre her oyunu oynarım, işte hızlı oyunlara alışınca bu tip oyunlar da bana sakin kalır oldu, eskiden tercih ettiğin tarzı daha çok sever ve oynardım.
Hikaye tabanlı oyunları seviyorsan, hikayesini, seçeneklere göre kendin yazdığın bir oyun tavsiye edeyim:

Bir oyun severin, sevdiği tarzı savunmasını sonuna kadar anlarım, merak etme. =)) Ama işte bana kitap kalınlığında açıklama da yapsan, nasıl zevk alabileceğimi anlatmaya da çalışsan, benim bakış açımdan dan dundan öteye gitmez. =))) Ben hikaye insanıyım, aksiyon kadar hikaye de olacak, fantastik ve bilim kurgu aşığıyım bir de, onu da isterim falan filan... Şöyle bir durup manzarayı, dağı taşı seyredebileceğim görsellikte oyunları seviyorum. Oh mis gibi orman havası, anam şu ses de ne, ooo troll geliyor, zaten bana da dersi derisi lazımdı sürükleyiciliği seviyorum. =))

Life is Strange aklımda olup da başlayamadığım bir oyun. İki çocuktan fırsat bulamıyorum. Bulduğumda ilk buna bakayım o zaman, güzel diyorsun madem.

Ah ah,witcher...Bayılıyorum o oyuna ben ya.İlk oynadığımda yan görevleri bile doğru dürüst yapmadan 68 saatlik oyun süresi verdi,üstelik oyun çok uygun fiyata.Keşke tüm oyunlar öyle olsa.
Tomb raider yeni seri mi eski seri mi bahsettiğiniz bilmiyorum ama ben yeni serisini de çok beğendim.Grafikleri akıyor oyunun,gayet güzel bir görsel şölen oldu benim için.Çıktığı gün aldım hatta Shadow of tomb raider'ı.
Günümüz oyunlarının tek sıkıntısı bana kalırsa eski oyunlara göre bir tık kolay olmaları.Cod'un ilk oyununu hatırlıyorum da Easy olarak bitirmem bile saatlerimi almıştı.Şu an herhangi bir Black Ops hard mode'da 5 6 saatlik süre veriyor.
Neyse konudan çok bağımsız yazdım,umarım ban yemem :KK53:

Ayrıca @GangstaWalk ,Life is Strange linki attığınızı görünce yazayım dedim,The Walking Dead'in yine hikaye tabanlı bir oyunu var,bu tür arasında gayet sevdiğim bir oyun ve bana göre Lis'ten kat kat iyi.Bir bakın isterseniz :KK49:
Tüm Tomb Raider oyunlarını oynadık. Ve kesinlikle haklısın, yeni oyunlar görsel olarak aştıkça, oynanış zorluğu olarak tırtlaşıyor ama beni tatmin ediyor. Hele Shadow of Tomb Raider'ın grafikleri tam mest olacağım cinstendi. Bayıldım.

Witcher sevilmez mi ya. (Dizisi de çekilecekmiş ya, Henry Cavill, Geralt olacakmış hatta, ben yakıştıramadım ama bakalım, belki kanlı canlı olunca etkisi farklı olur) Ben yan görev hastasıyım. Bir oyunu asla kestirmeden bitirmem, böyle sündüre sündüre, uzata uzata oynarım. Eşim de tam tersi. Birlikte oynarken en çok bu konuda takışıyoruz. O hemen ana göreve koşuyor. "Ya koşarken bari topla şu otları! Ay gitti güzelim wolfsbaneler!" diye başında boza pişiriyorum. :KK53:

Ama ömürlük bir oyun değil mi ya? Kızlarımın çeyizine koyacağım, ana yadigarı olaraktan. =D

Bir oyun severin, sevdiği tarzı savunmasını sonuna kadar anlarım, merak etme. =)) Ama işte bana kitap kalınlığında açıklama da yapsan, nasıl zevk alabileceğimi anlatmaya da çalışsan, benim bakış açımdan dan dundan öteye gitmez. =))) Ben hikaye insanıyım, aksiyon kadar hikaye de olacak, fantastik ve bilim kurgu aşığıyım bir de, onu da isterim falan filan... Şöyle bir durup manzarayı, dağı taşı seyredebileceğim görsellikte oyunları seviyorum. Oh mis gibi orman havası, anam şu ses de ne, ooo troll geliyor, zaten bana da dersi derisi lazımdı sürükleyiciliği seviyorum. =))

Life is Strange aklımda olup da başlayamadığım bir oyun. İki çocuktan fırsat bulamıyorum. Bulduğumda ilk buna bakayım o zaman, güzel diyorsun madem.

Tüm Tomb Raider oyunlarını oynadık. Ve kesinlikle haklısın, yeni oyunlar görsel olarak aştıkça, oynanış zorluğu olarak tırtlaşıyor ama beni tatmin ediyor. Hele Shadow of Tomb Raider'ın grafikleri tam mest olacağım cinstendi. Bayıldım.

Witcher sevilmez mi ya. (Dizisi de çekilecekmiş ya, Henry Cavill, Geralt olacakmış hatta, ben yakıştıramadım ama bakalım, belki kanlı canlı olunca etkisi farklı olur) Ben yan görev hastasıyım. Bir oyunu asla kestirmeden bitirmem, böyle sündüre sündüre, uzata uzata oynarım. Eşim de tam tersi. Birlikte oynarken en çok bu konuda takışıyoruz. O hemen ana göreve koşuyor. "Ya koşarken bari topla şu otları! Ay gitti güzelim wolfsbaneler!" diye başında boza pişiriyorum. :KK53:

Dizisi mi çıkacakmış ?
Lütfen yapmasınlar öyle bir şey :110: Ne zaman bir oyun,anime ya da manga hakkında böyle bir şey duysam sonu hüsran çünkü.Oyun oyun olarak kalmalı bence,belki geri kafalı bir düşünce ama olmuyor aynısı ya :olamaz: Yapacaklarsa da özenip yaparlar umarım,dayanamam ben Triss'i kötü görmeye,hem Yennefer da çok güzel olmalı öyle doğaüstü bir güzellik bulmaları şart,yoksa imkanı yok bakmam ben :KK53:

Dizisi mi çıkacakmış ?
Lütfen yapmasınlar öyle bir şey :110: Ne zaman bir oyun,anime ya da manga hakkında böyle bir şey duysam sonu hüsran çünkü.Oyun oyun olarak kalmalı bence,belki geri kafalı bir düşünce ama olmuyor aynısı ya :olamaz: Yapacaklarsa da özenip yaparlar umarım,dayanamam ben Triss'i kötü görmeye,hem Yennefer da çok güzel olmalı öyle doğaüstü bir güzellik bulmaları şart,yoksa imkanı yok bakmam ben :KK53:
Aaa duymamış mıydın yav? Netflix el atalı çok oldu Witcher'a. Ama ne yazık ki oyuncu seçimleri felaket. Bence felaket yani, sen bakınca ne düşünürsün bilemem. Hele Yennefer... :olamaz: Anya Chalotra adlı bir bebe. Makyajla mucizeler yaratmalarını umuyorum. Triss'i kim oynayacak belli değildi en son.

Ay konudan koptuk. Bu benim son mesajım. Konu sahibine ayıp ediyoruz, saydırsa yeridir. :KK17:Öpücük konu sahibi. :KK200:

Ben de uzun zamandir oynayanlardanım pubg yı. Ilk başlardan eşiniz gibi hevesten sürekli oyundaydım sabah akşam. Oyunu öğrendikçe daha da çok sarıyor bide öyle bi durumu var. Ergen oyunu asla oynamam diyordum ama kesinlikle alakası yok 7 den 70e herkes müptelası oldu :KK70: bir iki ay sonra azaltmış olacak merak etmeyin. Kendi bile farkında olmayacak :KK70:

Eşinin oyun oynamasından zevk alan bir tek ben miyim? O saatlerce oyun oynasın bende izleyeyim bayılıyorum. Film izlemek gibi geliyor hatta heyecanlanıyorum falan, yenilince rezil ettin bizi elaleme diye çemkiriyorum :KK70:Çoğu zaman ben zorluyorum oynaması için :KK53: Bence siz de oturup izlemeyi deneyin eğlenceli olabiliyor :KK69:

Yalnız değilmişim çok sevindim :KK48:
Zombili oyunları çok seviyorum ama kendim oynayamıyorum. Aşırı heyecanlanıp stres oluyorum. Ama sevgilim oynasın, ben bir yandan tıkınıp bir yandan izleyeyim bayılırım.
Ben daha sakin oyunlarda eşlik ediyorum.

Konu sahibi, bence siz de eşlik edin. Olmadı eşlik edebileceğiniz başka bir oyuna yönlendirip beraber oynayın.
Oyun oynamaktan genel olarak vazgeçeceğini sanmıyorum.

Aaa aslında daha iyi haber çünkü esimde PC de oynuyo telden zevk almiomus bende pc ye yükleyip oynasam süreyle oynarız süper olur:)tesekkurler

Eşine katılıyorum telefonda oyun mu oynanır ya :)
Pcde önünde kocaman ekran, güzel grafikler varken
Sen bi' sar oyuna eşini falan görmezsin
Ama çocukları beslemeyi unutma :KK70:

Hala mı oynuyorsun yahu :KK70:

Hala derken? Ben geçen yaz keşfettim ya onu :KK53:
2011de çıkmış biliyorum da uzun bi' süre direndim bi' de oyun lap topu aldım sonrasında indirdim:)

Eşine katılıyorum telefonda oyun mu oynanır ya :)
Pcde önünde kocaman ekran, güzel grafikler varken
Sen bi' sar oyuna eşini falan görmezsin
Ama çocukları beslemeyi unutma :KK70:

Hala derken? Ben geçen yaz keşfettim ya onu :KK53:
2011de çıkmış biliyorum da uzun bi' süre direndim bi' de oyun lap topu aldım sonrasında indirdim:)
Benim için Skyrim yıllarımı verdiğim bir oyundur ve kendim artık yeter demeden bırakamıyorum. Sürekli yeni karakter aç onunla etrafta dolaş vs başka oynamak istediğim oyunlara geçemiyorum onun yüzünden. Bu arada Fable 3 oyununu da öneririm Skyrim kadar büyük ve açık olmasa da benim en sevdiğim oyunlardandır. Skyrim'in bir önceki oyununu da ( Oblivion) bu derece oynamıştım. Sadece o dünyada olup etrafta gezmek bile çok güzel geliyor.

Benim için Skyrim yıllarımı verdiğim bir oyundur ve kendim artık yeter demeden bırakamıyorum. Sürekli yeni karakter aç onunla etrafta dolaş vs başka oynamak istediğim oyunlara geçemiyorum onun yüzünden. Bu arada Fable 3 oyununu da öneririm Skyrim kadar büyük ve açık olmasa da benim en sevdiğim oyunlardandır. Skyrim'in bir önceki oyununu da ( Oblivion) bu derece oynamıştım. Sadece o dünyada olup etrafta gezmek bile çok güzel geliyor.

Oblivion ı da aldım ben biraz da oynamayı denedim ama elim hep skyrim combat taktiklerine gidiyor, bir de sistemi değişik geldi ama etraf yine çok güzel. Bir de Cyrodiil eyaletinde oynamak fikri çok cezb edici, dolayısıyla onu yaza bıraktım, boş vaktim olunca bitireceğim :)
Bir de Elder Scrolls Online aldım o da yaza onda neredeyse bütün eyaletler var:)

bence başka bir şey yapma ihtimalinden iyidir. bırakın oynasın, en azından ne yaptığı belli. benim eski eş, yan koltuğumda oturup telefonunda kadınlara mesaj atıyordu. ondan bin kat iyidir.

Oblivion ı da aldım ben biraz da oynamayı denedim ama elim hep skyrim combat taktiklerine gidiyor, bir de sistemi değişik geldi ama etraf yine çok güzel. Bir de Cyrodiil eyaletinde oynamak fikri çok cezb edici, dolayısıyla onu yaza bıraktım, boş vaktim olunca bitireceğim :)
Bir de Elder Scrolls Online aldım o da yaza onda neredeyse bütün eyaletler var:)
Bence en güzeli Cyrodiil o yüzden Oblivion'u çok sevmiştim. Online olanına ben hiç bulaşmak istemiyorum daha önce de bir kaç MMORPG oynamıştım tamamen ömür törpüsü olarak işliyor bende. Hayat /oyun dengesi kurabilenler için sosyallik de olduğu için güzel oluyor tabii ki. Skyrimden sonra Oblivion oynamak pek kolay gelmiyor. Hem kombat hem grafikler hem de fizik motoru açısından daha iyisine alışınca diğeri oynanmaz hale geliyor. Ben de o yüzden hala dönüp dönüp Skyrim ve Fable 3'e gidiyorum fantastik açık dünya istediğimde

X