PUBG BAĞIMLIĞI

AYSUDEGILAYSUN

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
37
11
32
MERHABA KIZLAR. Üzülerek size derdimi anlatmak isterim yaklaşık 9 ay önce PUBG oyununu telefonuma indirdim. Farkında olmadan fena sardım oyuna. Çalıştığım yerde boş bulduğum zamanlar da, eve gidince sadece temel ihtiyaçlarımı karşılamak için telefonumu bırakıyorum. Sabah erken işe gideceğimi bile bile gece 3.00 kadar oyun oynuyorum. Eski flörtüm oyun yüzünden ona zaman ayırmıyorum diye beni terk etti. Asosyal biri oldum artık çevremdekiler benimle konuşmak dahi istemiyor. Bu sorunumu nasıl atlatabilirim.

Ben de gece gündüz dizi izliyorum zaten gözlerim miyop bi 5 numarayı görmeden rahat etmiycem heralde. Kpssye calismadim ben dizi izlemekten. Çözüm bulan beri gelsin

Bu oyun yüzünden kac sefer eşimle boşanma asamasına geldik ben kavga cıkar maya basladım eşimde tamamen oyuna sardı işten gelir yemeginş yer eline teli alır yatana kadar oynardı. En son baska sebebten tartıstık telden bi kıza mesaj attığı için telini aldım ona güvenmediğim için dedim ama maksat oyundan da uzaklassın. Şimdi külüstür telle geziyor telefondan da oyunu sildim kafam rahat

Nasil bir oyun bu. Ben de bagimli olacagim bir sey ariyordum. Bende de baglanmama sorunu var bu ara. :kahve:

Sadece tatliya duskunlugum devam ediyor. Bir de latte.:KK70:

Ben bir seyden kurtulmak istedigimde kendime uc gun sure veriyorum. O uc gun de baska seylere odaklaniyorum. Bu yabanci dizi olabilir, disarida dolasmak olabilir, bir puzzle cozmek olabilir ama bilgisayarda degil, resim olabilir, muzik dinlemek, meditasyon olabilir vs vs...

Kesinlikle kokten silmelisiniz. Oyle gunde bir saat oynayayim, bazilarinda ise yaramiyor.

Son düzenleme:
Nasil bir oyun bu. Ben de bagimli olacagim bir sey ariyordum. Bende de baglanmama sorunu var bu ara. :kahve:

Sadece tatliya duskunlugum devam ediyor. Bir de latte.:KK70:

Ben bir seyden kurtulmak istedigimde kendime uc gun sure veriyorum. O uc gun de baska seylere odaklaniyorum. Bu yabanci dizi olabilir, disarida dolasmak olabilir, bir puzzle cozmek olabilir ama bilgisayarda degil, resim olabilir, muzik dinlemek, meditasyon olabilir vs vs...

Kesinlikle kokten silmelisiniz. Oyle gunde bir saat oynayayim, bazilarinda ise yaramiyor.
pubg pişmanlıktır.

Bu oyun yüzünden kac sefer eşimle boşanma asamasına geldik ben kavga cıkar maya basladım eşimde tamamen oyuna sardı işten gelir yemeginş yer eline teli alır yatana kadar oynardı. En son baska sebebten tartıstık telden bi kıza mesaj attığı için telini aldım ona güvenmediğim için dedim ama maksat oyundan da uzaklassın. Şimdi külüstür telle geziyor telefondan da oyunu sildim kafam rahat
gerçekten en doğrusunu yapmışsınız külüstür telefon çok iyi bir çözüm olmuş

Ben bilgisayar oyunlarına karşı değilim, çok sever, oynarım

Ama hayatınızı, temel ihtiyaçlarını etkileyecek kadar çalıyorsa zamanınızı orada bir sıkıntı var

X