Psikolojim yerle bir oldu. Atlatamiyorum.

Konularini biliyorum. Annen cok dusmanca davranmis ama yillarca seni takmayan babana gidip anneni satmis gibi olmussun. Ozellikle genc yasinda bir nevi hayatini sana adamis.
O da bu kirginligin ustesinden gelememis anlasilan.
Annene bir sey olsa su an hissettigin kirginlik pismanliga donusur. Bence mesafeli de olsan baris annenle.

İyi de annesi barismiyor

bu çok ağır bir yük. bu sorumluluğu almak zorunda değilsiniz ki. herkes yerini bilmeli.

bence eşinize uyup annenizi yanınıza almayın. anneniz en ihtiyacınız olan zamanlarda yanınızda olmamış. ne olursa olsun size destek olabilirdi.

tavırları korkunç barışmaya çalışın ama çokta zorlamayın. böyle yaşamaya alışın bence. çok kafaya takarsanız sağlığınızı ve evliliğinizi bozarsınız.

burada en iyi destekçiniz eşiniz olmuş gerçekten çoğu eş bunu yapmıyor ve barışman konusunda da destekçi.bence annenin psikolojik sıkıntıları var zira hiç bir anne ne kadar kindar da olsa uzaktan bile çocuğunun evlendiğini görmek ister bir de tek çocukmuşsunuz.anneanneye dedeye kızması düğününüze gelenlerle görüşmemesi hiç normal değil.size zarar verecekse görüşmemek en iyisi olacaktır diye düşünüyorum,sağlıklı olsun yerinde dursun mi sali ,siz bir şekilde kendisinden haberdar olursunuz annenizde öyle biraz zaman geçsin eminimki bi ışık yakacaktır

bu çok ağır bir yük. bu sorumluluğu almak zorunda değilsiniz ki. herkes yerini bilmeli.
haklısınız da,onu değiştiremedim ki.ben de 53 yaşındayım artık.bazı şeyleri tolere edebiliyorum bu saatten sonra.geçmiş oldu diyorum kendi kendime.üstelik annem son birkaç yıldır Parkinson hastası.kalan zamanımızı iyi geçirmeye çalışıyorum, onu kırmadan.

Farklılıklar olsada aynı şeyler yaşadıklarımız. Benim annemde malesef hasta öyle kendimi ikna edebiliyorum. Bu yapıda bi insanı eve almayı düşünme sakın. Allah korusun yuvanı yıkar aynı benim annem gibi. Çok kötü bişey allah onları ıslah etsin iyi etsin ama benden uzakta ... Başkalarının b.kunu yerken bizi hiç umursamadı bu zmana kadar malesef. hala kendi hayatını yaşıo Bizime düğünlerimize gelmedi olsun daha iyi millete rezil olmaktansa gelmesin!!! Allahım affetsin böyle düşündüğüm için ama başka çıkış yolu yok . bırak annen hesaplaşsın bitanecik yawrusunu rezil ettiği için . Sen hayatına bak . Hayatından çıkar demyorum ama neyse anlatabilmişimdir umarım.

onlarla düzelten kendi evladıyla neden düzeltmiyor aklım almıyor yaa.. yine de aradan zaman geçmiş o arkadaşıyla konuşsan belki de daha iyi olur gibi geliyor bana.. ne bileyim belki yumuşamaya başlamıştır ama gurur yapıp gelmiyodur o gelsin diye düşünüyodur.. yerinde olsam bi kere konuşurdum yine de belki yeni şeyler duyacaksın.. şanslı olduğun kısım allahtan kv ile aran iyi en azından o telafi ediyodur biraz, çocuğun olduğunda o hep yanında olur.. ya onunla da aran kötü olsaydı ya kv sevgisiz biri olsaydı? yine de başka bi yerden yüzünü güldürmüş allah.. bunun için iyi hissetmelisin bence.. ama keşke barışsanız kırgınlıklar geçmese bile.. ölümlü dünya bu ya annendeki bu kadar nefret niye :/ inşallah inşallah en kısa zamanda düzeltirsiniz arayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…