Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu erkekleri böyle şimartan ne ya nerde şövalye ruhlu adamlar biz bu ergenleri nerden bulmuşuz gerçekten
Benimkinin annesi olacak cahil. Böyle car car konuşan kadına vurulur da kırılır da dedi benim oğlum nasıl bu hallere geldi diye cemkirdi

Benimkinin annesi olacak cahil. Böyle car car konuşan kadına vurulur da kırılır da dedi benim oğlum nasıl bu hallere geldi diye cemkirdi
Karaktersiz pislikler benim annem abim eşiyle en ufak tartışsa oğlunun burnundan getirir o kız bize babasından emanet onu kırarsan hakkımı helal etmem diye

Yazdıklarınızdan kendinize karşı öfkeli olduğunu sezdim. Böyle bir insana nasıl güvendiniz diye. Bir de yeniden evlendiği bayan için güzel değil, eski eşiniz için parası yoktur, tipi yoktur filan yazmışsınız. Aşağılayıcı kelimeler. Benimde 15 senelik evliliğim bitti. Bana pek çok şeyler katmıştır. Bazen olmuyor. Hiç mi iyi günleriniz olmadı. Sonuçta ortak 2 çocuğunuz var. Onların kadın ve erkek ilişkilerinde ilk rol modeller siz olacaksınız. Psikoloğa gitmeniz yerinde olmuş. Kendinizi ve yaşadıklarınızı affetmeniz ve üzerinizdeki yükler hafifletmeniz lazım. Yaşandı bitti. Geçmişle yaşanmaz. Önünüze bakın.

Karaktersiz pislikler benim annem abim eşiyle en ufak tartışsa oğlunun burnundan getirir o kız bize babasından emanet onu kırarsan hakkımı helal etmem diye
Olması gereken de o zaten ben bu cahillerle bas edemedim ne desem savundular oğullarını

Eee sizin annenizin yaptığı da doğru değil. En ufak tartışan eşlere, oğlu diye karışmak falan. Diğer arkadaşın yazdığı çok çok kötü zaten ama bu da mantıksız hele ki sütüyle tehdit etmek falan bu kadar kolay olmamalı.

Yani pata küte dayak yemedim son olay hariç ama hep bir vurma ittirme oluyordu ara ara 1 yıldır yoktu hic tam bitti diye seviniyordum ki son olayı boşanma sebebimiz oldu . 3 yaşında bir kızım var
Allah bağışlasın yavrunuzu. Size anormal gelebilir söyleyeceğim ama emin olun boşanmak İçin geçerli bir sebebiniz olması bile bazen güzel biliyor musunuz. Benim gibi ortada kalmak ama boşanıyor olmak çok ama çok daha zor eşimin eşcinsel olduğundan şüpheleniyorum ben bildiğiniz...

Anneme yansıtılan tartışmalarda tabiki hepsinde değil

Siz ne durumdasınız okumuştum konunuzu çıktınız mı evden dava süreci başladı mı ? Adamdaki nasıl bir cinsel isteksizlikse size bunları hissettirmiş

Siz ne durumdasınız okumuştum konunuzu çıktınız mı evden dava süreci başladı mı ? Adamdaki nasıl bir cinsel isteksizlikse size bunları hissettirmiş
Sadece cinsel isteksizlik değil genel olarak erkek diyebileceğiniz biri değil adeta ergen bir genç kız gibiydi tüm davranışları... karşımda asla bir erkek göremedim ki. Anlaşmalıya ikna etmeye çalışıyorum ama ulaşamıyorum 1 aydır beyefendiye mesajlarıma da dönmüyor öğretmen olduğum İçin dönem sonuna kadar bekleyeceğim zorunlu hizmet muhabbetinden dolayı.

Tebligat gidecektir eline o zaman illa ki açar telefonlarınızı

Bunları tabiki yazarım çünkü net yorum yapılabilinmesi için bi profil çizmek lazım. Demek istediğim bu sekilde olan bir mevzu da bu iki birey birbirlerinin neyine vuruldu birisi bana belki göremediğim noktayı gösterir seklinde idi. Ayrıca malum günümüz de kimse kimseye gül yüzüne gitmiyor. Benim olay da saçmalıklarla dolu olduğu için belki aklı yeten yorum yapar diyeydi.
Nerden nereye getirmişsiniz.
Her insan neden bu sekilde bir sey yasadım neden anlayamadım diye kendisine kızar. Buraya bunu olayın sıcağı ilr yazdım bu beni önüme bakmıyor şeklinde yorumlamanızı sağlamaz.
Size kendime öfkeli olduğum ve hala bu sekilde devam ettiğim fikri sirayet etmis ise bilin ki asla kendime öfkeli değilim, ben hatalı değilim sonuc malumunuz.
7aylık bir manipülasyon evresi vardı beni en cok yaralayan o oldu... Aldatma bile değil. Umarım net anlatabilmişimdir. (dipnot:yeniden evlenmedi o bayanla)

Son düzenleme:
Hala da haklı kuyruğu dik hak ettin beni delirtttin ben de vurmak zorunda kaldım diyor kaç kez yapmış olmasına rağmen üstelik
Benim eşimde bana 2 kez belki 3 itekleme vs yapmıstır.. Hırpalama seklinde. Bende yne kendimi suclar ben delirttim sanırm derdim o da zaten ağlardı sana bunu da yaptım diye.. bende dayanamazdm.

Geçmiş olsun güçlü kadınsınız belli tebrik ederim .Affedip,düzelir kandırmacasına inandırmamışsınız kendinizi.Yolunuz hep aydınlık olsun

Eşiniz bence sırunlu .Her kavgada bırımı olucsk hayatında.Utanmaz .2 de çocugun var .Kadın bılmıyor olsa tamam dıcemde gayette bılıyormus.Allah sorsun.

Ilk okudugumda psikolojik problemleri yok bu adamin, resmen hayatinda biri var diye dusundum ki oyle imis zaten. Bosanmak en dogru karar. Onlar evlensin. O karakterde bir adam mutlu olamaz. Es olarak sectigi kisi de kendi karakterinde. Aglamasi sizlamasi vicdanindan ama hatanin cogu eski esinde. Tum bunlara sebep olan o. Bir insan ne kadsr tatli dilli olursa olsun, karsindaki sadakat nedir bilen biri ise o tstli diller ona sökmez. Iyi ki onu secmis. Bu dedigime uzulme. Cunku bu adam bu kadini birakip ileride baskasini da secer.

Psikolojik problemleri var maalesef.. Bu süreç için değil öncesi içinde hep aynı ağlamalar kurgular bana karsı pasif agresif davranıs lar,, geçmiş travmaları cinsel istismar vb gbi durumlar var maalesef...
Anne baba anlamında çok büyük sıkıntılı bi çocukluğu ergenliği var...
Buraya yazamayacağım çok sey.
Ben hepsini evlenince öğrendim maalesef...
Tabi bu durum olmasa idi geçen sene bosanmayı düşünmüştüm ama bir skeilde ikna etti... Bu sene de bu sekilde bir mevzu ile geldi... Ve bu olay olmasaydı da ne kdr giderdi onu kestiremiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…