Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Kızlar merhaba İstanbulda Muzaffer Uyar'a giden varmı ? Gitmeyi düşünüyorum pandost diye bir siteside var dernek gibi birşeymiş giden varsa yada tanıdığı giden varsa bilgi verebilirmi? Birde yine İstanbulda nöropsikiyatri merkezi var manyetik cihazlarla tedavi ediyorlarmış bu konu hakkında da bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.. Çok araştırıyorum Bursada oturuyorum ben gitmediğim doktor kalmadı prof. lara da gittim anksiyete var bende yok yok geçmiyor..

Genel psikiyatri ve aile sorunları ile ilgili bir yer buldum Fatih Üniversitesi Hastanesinin Demetevlerde yeri var ve pek çok kurumla anlaşma yapmış SGK dahil,farkını öğrenmek gerek...

merhaba canım sana yardımcı olur mu bilmiyorum ama şu bahsettiğin manyetik cihaz TMS ise ben 18 seans aldım ama sonuç maalesef olumsuz. oysa çok başarılı bir yöntem denilmişti. sadece çarpıntılarıma iyi geldi ama ne yazık ki üstünden yaklaşık bir sene bile geçmeden çarpıntılarım tekrar başladı. üstelik çok da ucuz tedaviler değil bunlar. seanslar 120 liraydı duruma göre 10-15 seans öneriliyor bu konuda merak ettiğin birşey varsa cevaplarım

Çok teşekkür ederim canım cevabın için sende ne vardı? Aksiyetemi panik atak mı? peki korkularına iyi gelmedimi? ilaç kullandınmı tms ye girerken? çok araştırıyorum artık çaresiz kaldığımı hissediyorum nereye elimi atsam boş dönüyorum senelerim gitti bu hastalıkla

kusura bakma geç cevaplıyorum. ben de 7 senedir uğraşıyorum bu hastalıkla. arada 2 yıl kadar iyi olmuştum allahtan o zaman da bebeğim oldu. benimki depresyon, anksiyete bozukluğu. baş dönmesi ve baş uyuşması, çarpıntı, yorgunluk, devamlı uyuma isteği, hep mide ağrısı, mutsuzluk, huzursuzluk, sinirlilik vs... vs... depresyonun birçok belirtisi yani.. o kadar doktor dolaştım ki. psikoloğa da gittim baş dönmesi orta kulaktan olabilir denildi kulak burun boğaz doktoruna gittim, midemde birşey var mı diye endoskopi bile yaptırdım sinirsel denildi. başım için mr bile çektirdim. sonuç yok. anlayacağın yıllardır antidepresanlarla yaşıyorum. tms konusunu da gittiğim bir nörolog önerdi o sıralarda da ilaç kullanıyordum zaten, doktor devam et, tedavi iyi gelince zaten bırakırsın dedi ama nerde..... tedavi sonunda sadece çarpıntılarım geçti ama bu aralar tekrar başladılar. gerçi çok gelen vardı tedaviye, bazılarına iyi geliyormuş, hatta felçli hastalar da vardı. 2 gün önce başka bir hastaneye gittim, psikiyatr ilacımı değiştirdi umarım artık son olur. doğrusu ben de inancımı yitirdim sayılır. kendine iyi bak.. özelden de mesaj atabilirsin merak ettiğin birşey olursa.. şimdiki doktor başarılı olursa seni de yönlendiririm.. sonrası allaha kalmış

Evlilik Terapisi ve Cinsel Terapi konusunda sizlere yardımcı olabilirim.Yerimiz Nişantaşı'nda.Hipnoterapi ve Psikoterapi teknikleriyle çok iyi sonuçlar alıyoruz.

Hülya Erdin
0212 240 33 22-23

arkadaşlar ben de istanbul'da nöropsikiyatrist, hipnoterapist gibi uzmanları barındıran bir klinik aramaktayım.
yardımcı olabilecek yok mu?

arkadaşlar bende malesef okb var
istanbul da oturuyorum.. bu konuda bana gerçekten faydası olabileceğini düşündüğünüz psikolog psikiyatr veya psikoterapist var mı? 7 senedir çekiyorum bu hastalığı.. zindan hayatı yaşıyorum resmen.. artık doktora gitmeden bunu atlatamayacağıma kanaat getirdim.. yardımlarınızı bekliorum arkadaşlar..
şimdiden çok teşekkürlerrr

7yıldır hiç gitmedin mi?

arkadaşlar bn bursadayım geçen gün devlet hastanesinden özyıl öztürk sarıkayaya randevu aldım ama bu doktoru bilen var mı çok acilll yardımcı olun ltfenn:18:

nöropsikiyatr merkezi çok masraflı bir yer.yakınım gitti,ilk gidişte 1.000 lşraya yakın test muayene parası verdiler,sonra 15 gün sonra çağırdı 200,1 hafta sonra çağırdı 200,paran çoksa git.
bence devlet hastanelerindeki psikiyatr lara git.allah yardımcın olsun.

hayatım değişti.com a gir bi incele.
bir de bu konularla ilgili cd ler varmış,akşam yatarken dinliyormuşsun,21 gün,
bilinçaltındaki olumsuz düşünceyi atıyormuşsun.
anlatabildim mi bilmiyorum.

arkadaşlar mrb,
bir konuda sizden yardım istiyorum. bende sorunlarımla baş edemiyorum.bir uzmanla görüşmek istiyorum ilaçla tedavi istemiyorum yani psikologla görüşmek istiyorum. tabiiki o uygun görürse ilaç da kullanırım ama ilk etapta anlatarak sorunlarımı halletmek istiyorum. internet üzerinden ücretli psikolog arıyorum. internette biraz araştırdım bu tür siteler var ama güvenemedim. gerçekten konusunda uzmanmı?değilmi? bu konuda bilginiz varmı yani doktorlarına güvenebileceğim bir site varmı? varsa bana yardımcı olursanız sevinirm.şimdiden teşekkürler.

istanbul'da yaşıyorsan önerebileceğim birkaç yer var. fiyatlar 150-250 arasında değişiyor tabii. psikologlarla ilgili olarak yeni bir yasa çıkmış. klinik psikolog olmayan pek çok psikolog, yaşam koçu, kişisel gelişim uzmanı v.s nasıl hasta tedavi edilir eğitimini almadan hasta görmüşler, muayenehane açmışlar. Gerçek psikolog olanlar, sağlık bakanlığı bu durumdan rahatsız olmuş ve yeni bir yasa hazırlanmış. Klinik psikolog olmayan yani yüksek lisansını klinik psikolojide yapmamış olanlar hasta göremeyeceklermiş. lütfen tüm arkadaşlar psikolog araştırırken buna dikkat etsinler. zaten internet sitelerinde hepsinin nere hangi bölüm v.s mezun olduğu yazıyor.
Benim sana önerim bu özelliklere dikkat ederek bir uzman seçmen. İstanbul avrupa yakasında "inda danışmanlık merkezi", anadolu yakasında ise "kim psikoloji danışmanlık merkezi"nini öneririm. kız kardeşim kim psikolojiden yardım aldı ve almaya devam ediyor, çok memnun. İş yerinden bir arkadaşım ise inda'ya gidiyor o da çok memnun. geçmiş olsun diyorum

Selam Kızlar Bu konuyla ilgili konuda açtım fakat ses yok buraya da yazayım dedim memnun olduğunuz Kayseri Merkezde psikolog doktor isimleri rica edebilir miyim

istanbul Avrupa Yakasi

fiyatu uygun aile tarapisti araniyor

lütfen kizlar yardim

önerilirenizi yazin

sevgiyle kalin

16 yaşındaki oğlum un psikolojisi çok kötü bakırköyde dr. dilek solmazı önerdiler bu doktor hakkında bilgisi olanlar lütfen yazsın psikiyatr mış ve çok övüyorlar çok zor durumdayım oğlumu kurtarmam lazım aşık olmuş ayrılmış ölmek istiyormuş geçenlerde evden kaçtı 2 saat sonra evin yakınlarında bulduk oğlumun bu değişimi beni çok üzdü pencerenin kenarında atlamayı bekleyen biriymiş gibi geliyor bana ona hiç dokunamıyor konuşamıyorum 3 gündür şok tayım acilen uzman yardıma ihtiyacımız var lütfen yardım edin

merhaba emom,yazınızı okuyunca merak ettim ,oğlunuz şimdi nasıl?
aynı modelden bir tanede bizim evde var,sürekli aşık oluyor ayrılınca günlerce ağlıyor içine kapanıyor,ilk kız arkadaşı bizimle aynı mahallede oturuyor,gece yarısına kadar gidip kapısında oturuyordu,bence bu kadar erken yaşlarda başlamaları çok kötü,çünkü 14-15 yaşlarındaki aşktan ne olabilir birkaç ay sonra biteceği kesin,

bizimkinde ayrıca hiperaktiflik ,dikkat dağınıklığı ve bilgisayar bağımlılığı var,çapanın çocuk psikiyatrisi bölümüne götürdük,hemen ilaç tedavisine başladılar,sonuç ne oldu biliyormusunuz..aşırı saldırgan,migren krizleri geçiren,sürekli ağlayan bir çocuk,tedaviye başlarken okulda öğretmenlerine bilgi vermiştik ve hareketlerinde düzelme olursa bildirin demiştik,ama öğretmenleri tedavi gördüğünü unutmuşlar okulda bizimki ağlama krizine girdiği bir gün arayıp sizin çocuk made bağımlısımı kriz geçiriyor diye şikayet ettiler... en sonunda ilaçları ve doktoru bıraktık şu anda daha normal

bizimkinin bilgisayar bağımlılığı ve sorumsuzluğu var,ödev felan asla yapmıyor,bende şimdi cerrahpaşanın çocuk psikiyatrisi bölümüne götürmeyi düşünüyorum,aslında çocukları değil öncelikle kendimizi tedavi etmemiz gerekiyor galiba,sizi bilmiyorum ama kendi adıma konuşursam işten güçten fırsat bulup doğru dürüst ilgilenemedim ben,birde iyi yetiştirelim diye uğraştık,fazla baskı yaptık galiba,inşallah cerrahpaşada bize yardımcı olurlar

geçmiş olsun...iyigünler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…