Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Berna Hanıma ben de gitmiştim, çok iyi gelmişti.
Yeri Bakırköy’de.
Ofis numarası: ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar gerçek online terapist bilen var mı? Bu online terapistler sahte oluyor genelde güvenemiyorum. Siz daha önce online destek aldınız mı? Bir fikri olan var mı?

Fatih Reşit civelekoglu na bı bakın derim. Online olarak terapi veriyor. Memnun kalacağınıza eminim. Allah kolaylık versin

Bir süredir Anksiyete Bozukluğu teşhisiyle psikiyatra gidiyorum (maddi açıdan sıkıntıda olduğumdan psikoloğu bırakmak durumunda kaldım.) ancak bugünkü görüşmemizden sonra doktorumu değiştirmeye karar verdim. İstanbul Avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz bir psikiyatr var mı?

Bana izmir de bi psikolog önerin ne olur...gerçekten gidip memnun kalan var mı? Özellikle anksiyete ile ilgilenen

Merhaba,
Psikoloğa gitmek istiyorum ama öğrenci olduğum için ancak seans ücreti düşük olan/öğrenci indirimi olan bir yeri karşılayabilirim. İstanbul'da anksiyete/depresyon çalışan uygun fiyatlı bildiğiniz bir psikolog var mı acaba? (Not: Online terapi düşünmüyorum ve 150 TL'nin üzerine çıkamam)

izmir de psikolog yeni bir psikolog ararken tekrar buraya düştüm yazdım çizdim ilgilenen olmadı; madem öyle ben de son bir haftadır psikolog ararken, başıma gelenleri anlatayım size bari; ilk önce malum googledan arattım, çok önemsemedim hemen ilk reklamdan daldım gittim, baktım benim yarı yaşımda kirli sakallı, ceketli meketli, nargilecide oturan tiplerden biri karşımda, aaa bir baktım oda da kamera var niye dedim, ses almıyor o dedi; alllah allah dedim sesimi çıkartmadım, verdik parayı boşu boşuna yok 12 yıldır bu işi yapıyormuş da sonra sitesine bir baktım adam 2008 psikolojik danışmanlık mezunu 2007 yılından beri danışan alıyormuş, ne yani okuldaki çömezlikleri de mi stajları da mı sayıcaz, neyse bu fos çıktı dedim. Baktım yeni yetme kızlar çoğu çocuğum yaşında, bir iki yeri aradım eski psikoloğumdan bile pahalı hem de yarı yarıya tecrübeliler, fiyat iki katına yakın tecrübe yarısı bile değil. Sanırım yine merhaba ben geldim nasılsınız diyeceğim, aman neyse öff; kimsenin sesi soluğu çıkmıyor zaten burda .(

yani bana karşıyaka da gerçekten tecrübeli bir psikoloog lazımmmm... özetle...

Bende sizin tarafta oturuyorum bulursam size söylerim sizde bulursanız bana söyleyin
ben buldum psikoloğumu, tecrübe, yaş baş hepsi var; herkes kendi arasın, kendi kafasındakine gitsin bence bu forumdan fayda yok hele o tavsiyeediyorum denen siteden kesinlikle uzak durun bence... parayı bastıranı üste almışlar; çoluk çocuk uzman olmuş...

Ne zamandır gidiyorsunuz? Memnunsanız bana özelden ismini söylermisiniz? Araştırıyım ben de belki bana da iyi gelir

İstanbul Bakırköy’de Berna İncekara Akyurt var.
Ben bir süredir gidiyorum ve çok memnunum,bana çok iyi geldi.Hatta iki arkadaşımda benden sonra gitmeye başladı.
Çok samimi,doğal ve ilgili bir insan.Bu yüzden kendinizi çok rahat hissediyorsunuz.

Ücret konusundada çok yardımcı oluyor.

Ulaşmak isterseniz:
05537104317

arkadaşlar, ücret konusunda çok uçuk rakamlardan kaçınmak istiyorsanız özel hastanelerin psikiyatr kliniklerinde önemli isimler olabiliyor. eğer sigortanız varsa klinik fiyatlarının neredeyse yarısına iyi psikiyatrlar bulmanız mümkün. uzun zamandır tedavi gördüğüm doktorumu bu şekilde bulmuştum. tabii ki danışan yorumlarını da okumadan herhangi bir özel hastanedeki doktora gitmeyin.

Şişli de " suna ipek" var .tavsiye ederim kesinlikle. ama o da 200-250 civarıdır tahmin ediyrum.
umarım herşey yoluna girer...

Merhaba ucret konusunda bir bilginiz var mi? Ben ogrenciyim de gitmeyi dusunuyorum

izmir buca'da tecrübeli, çok iyi bir psikolog var, fiyatı da uygun. Reklam yapıyormuş gibi olmasın, ilgilenenler mesaj atabilir, tavsiye ederim arkadaşlar.

Merhaba, Ankara’da deneyimli ve işini bilen, aynı zamanda da ücreti uçuk fiyatta olmayan psikiyatr ve aile terapisti arıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…