Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

merhaba arkadaşlar,
evliliğim ve eşimle ilgili sorunlar yaşıyorum,1 yıl içinde üzüntü,stres derken....kolesterol,mide bulantısı,tansiyonumda dalgalanmalar,zaman zaman aşırı sinirlilik hissi,... yurmurtalık kistlerii
bu gidişle iyi bir psikiyatrist ve psikolog ile görüşmezsem iyice sağlığım bozulacak. infertilite,kalp damar hastalıkları, mide kanaması kapımda.ne olur bana yardımcı olun arkadaşlar.

Arkadaşlar ben burda yeni üyeyim.forumları inceliyordum burayı gördüm.gerçi bu arkaşımız için değil böyle arayışı olan arkadaşlara çok iyi tanıdığım bir psikiyatris var.muayenehanesinde psikologda var.Pof.Mehmet Akif Ersoy www.izmirpsikiyatrist.com dan araştırabilrsiniz

Bütün sayfaları tek tek okudum. Notlar aldım. Kimisi cidden sadece reklam kimisi samimi o anlaşılıyor zaten. Ama yine de kendıme göre kimseyi bulamadım. İlişki sorunları, bağlanma sorunları, ayrılık sonrası kaygı bozukluğu gibi konularda derin çalışabilecek bir psikolog arıyorum. Özellikle kadın olmasını istiyorum. Emdr,eft,hipnoz gibi alanlarda çalışıyor olması da benim için önemli. İstanbulda bu şekilde öneriniz var mı lütfen yardıma ihtiyacım var :KK43:(

Merhaba, Kadıköy civarı ücreti cep yakmayan bir psikiyatrist tavsiye eder misiniz? Kadın olmasını tercih ediyorum.

merhaba arkadaşlar,
evliliğim ve eşimle ilgili sorunlar yaşıyorum,1 yıl içinde üzüntü,stres derken....kolesterol,mide bulantısı,tansiyonumda dalgalanmalar,zaman zaman aşırı sinirlilik hissi,... yurmurtalık kistlerii
bu gidişle iyi bir psikiyatrist ve psikolog ile görüşmezsem iyice sağlığım bozulacak. infertilite,kalp damar hastalıkları, mide kanaması kapımda.ne olur bana yardımcı olun arkadaşlar.

Aynı durumda bende muzdaraptim bi düşün sadece kendine yapıyorsun kuzum ismini bilmiyorum ben ne istiyorum diye düşün mutlu olmak için yol ara ve umursuz ol takmama ya çalış kısacası polyanacilik yapican

Hala kendime bir psikiyatrist bulamadım. Ücretler çok pahalı. Kim nasıl gidebiliyor anlayabilmiş değilim. Yeni mezun psikolog bile 350-400 den aşağı seans yapmıyor. Gidip kendim ilaç alsam daha ucuza gelecek ama bazı şeyleri konuşmak da istiyorum.

Ben Doçent Dr. Serap Oflaz'ın kliniğiğine tedaviye gidiyorum memnunum kendisini 2016 da tanıdım

Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında ölüm ve yas sürecini atlatmak için önerebileceğiniz psikiyatri ya da psikolog varmı bir yakınım için soruyorum gittiği doktoru değiştirmek istiyoruz.

X