Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

ailece Fatma hanımdan çok destek aldık ama bize bu son yardımını asla teşekkür etmeden atlayamazdık, üniversite sınavına hazırlanan yeğenimde beş ayda öyle bir etkili oldu ki şuanda ankara üniversitesi diş hekimliğini kazandı. ;Ailemiz kendisine minnettardır. Çok teşekkürler Fatma hanıma, sayesinde yeğenmizi hem topluma kazandırdık hem de psikolojisi güçlendi. Böyle bir şeyi hiç beklemiyorduk hepimiz şok olduk sonuçları görünce allah bin kere razı olsun kendisinde.

arkadaşım ben psikologdan da bıktım psikiyatristen de psikologlar anketçi olmuş ve tepkisiz bi şekilde dinliyor .doktorlar da ilaç firmalarına kobay arar olmuşlar .ben sana erkek tavlama sanatı erkek beyni veya kadın beyni veya aile geçimi gb kitapları okuyup farklı fikir ve görüşleri edinmeni öneriyorum.sonuçta hiçbirimiz peygamber değil bizim de hatalarımız olabilir.bizim hatalarımızı eşlerimiz onların hatalarını da biz düzeltmiş olabiliriz belki de ikimiz için olmaması gerekenleri biz bile farketmemiş olması gereken gb yolumuza devam etmişizdir.bide kader diye bi yol vardır ve herşeyin bi ömrü olabilir dünyaya yalnız geldik ve yalnız gidicez bunu unutmayın.taki görevlerimiz bitene kadar evlilikte bir güç savaşı vardır ve sırayla birbirimize tolerans tanırız bazen bu toleransı arttırdığımızda karşı taraf bunu kullanıp bizi çıldırtabilr bazen vaktinde buna müsaade etmemek sonradan oluşan suiistimalin önüne geçebilir şimdi sende yarattığın alışkanlık da vardır bu saatten sonra çemkirsen ne kadar da agresifleştin diye tepki de alırsın.görevler evliliğin başında ediniri ve öyle de devam eder.şimdi sana ne kadar yazsam zor sen oku bi kaç kitap sonra görüşelim

kendini iyi hissetmeyen arkadaşım için numunedeye gittik. numunede psikiyatris doçent makbule çiğdem hanımdan randevu aldık.doçent makbule çiğdem hanım bizi iki dakika sonunda bize risperdal 2 mg yazmaya kalktı. bi psikoz ilacı değilmi dediğimizde de ben yoldan geçene bile risperdal veriyorum. zaten dedi.bu risperdalin yan etkisi oluyo dediğimdede seroguel 400 verim dedi .şaka gb di .(risperdal ve seroguel psikotik bozukluk hastalarına verilen bi ilaç değil mi hele de seroguel 400 kronik şizofrenler için)yan etkisi görülmez mi dediğim dede ben astımın için ilaç kullanıyorum isal oluyorum ya isale katlanmıcam yada astım olucam tercih senin dedi .çok şaşırdık arkadaşımın sadece konuşmaya ihtiyacı vardı bizi kovmadığı kaldı.bir de 2 dakika sonunda dışarıda bekleyen hastam var hadi çabuk karar verin diye bizi kibarca kovdu. reçetesini almadık direk çıktık. valla bu psikiyatrisler ilaç firmalarıyla anlaşmalı ve gelene gidene ilaç dağıtıyorlar sanırım. psikiyatrisler ne hale gelmiş yazık doktora gitmeye bile korkar olduk

bi arkadaşım ona muayene amaçlı gitti ve az kalsın kıza kafayı yedirtiyordu .bir iki unutkanlık için gitti ve kız üç yıl psikoz tedavisi gördü .kızın ilk muayenesinde bile demir eksikliği ve aynı dönemde de hipotroidi varmış bunlara bakmadan kıza 4 yıl gereksiz yere ali bozkurt tarafından psikoz tedavisi uygulamış.ilaçların yan etkisinden kız evde bile duramamış ajite olmuş.yan etkisini belirttiğinde ise ilacını dahi değiştirme zahmetinde bulunmamış.kullandığı ilaçlar intihar düşüncesi bile yapmış. kız kendisine dava açmak istiyor ama türkiyede adalet sistemi nerde .bide doktorlar birbirinin hatasını bilse de yazmıyor.ne yazıkkı sağlık sistemi doktoru koruyor. hasta ise deneme yanılma tahtası olmuş kız hiç bi şekilde hakkını helal etmiyor kendisine öbür tarafta alacağım olsun diyor.siz siz olun sakın değil tedavi için yanından bile geçmeyin kanaatimce kendisinin tedaviye ihtiyacı var.sağlık bakanı bunların tedavisi hakkında acil bi önlem alsın yoksa çok hasta mağduriyet görür.

Arkadaşlar merhaba

Geçen yıl ani bir şekilde babamı kaybettim ve maalesef vefatına şahit oldum. Ciddi bir tranva yarattı bende. PSkiyatrı gittim ilaç verdi ağır geldi . Ortalıkta bir süre en adi tabiri ile ortalıkta mal gibi dolaştım. Sonunda Feyzullah Alpman'ı buldum. Nokta atışı yapan bir psikolog. Gerçekten yüzleşmekten kortuğum birçok şeyi beni yormadan atlatmama yardımcı oldu. Kendisi aynı zamanda evlilik terapisti ama ben bekar olduğum i.in maalesef biliyorum bu konuda nasıl olduğunu. Sizinle tecrübemi paylaştım. Numarasını ve üccret konusunda bilgi isteyen olursa özelden mesaj atabilirim. Herkese iyi geceler

Kızlar eşimle 9 yıllık evliliğimiz eşimin öfkelendiğinde kaybetmesi nedeniyle bitmek üzere.. Birkaç defa psikiyatriste gitti ama ilaç ağırlıklı olduğu için devam etmedi. Acil tavsiyelerinizi bekliyorum

Arkadaşlar ben bizzat kendim için daha çok yeni gittim Fatma KIRIMLI TAŞKIN Hocaya inanılmaz birisi çok memnun kaldım ankaradaki herkese öneririm gönülrahatlığı ile çok araştırdımm ama değdi

Evlilik terapisti arayan arkadaşım fiytlar uygu ankarada da aynı keşke burda olsaydın da Fatma KIRIMLI HOCAYLA tanışma ŞANSINA sahip olsaydn ama istanbul iççin de araştırıyorum eğer bişey öğrenirsem yazarım

merhaba,
Ben de hemen bilgi vereyim. tüm doktorlar için bu bir iş ve para kazanıyorlar, ama bazıları ticaret olarak görüyor bazıları için ise önce mesleklerine saygı var. Vajinismus problemimi Aslı Dalan ile çözdüm sitesi http://vajinismus.psikodestek.com
eşi uğur bey de uzman psikolog ve aile terapisi şirketleri Psikodestek. İstanbul Fatihte.
www.psikodestek.com web siteleri. Umarım yardımcı olmuşumdur. Ben memnun kaldım ama herkese göre değişir tabi, bu benim kendi fikrim.
sevgiyle kalın

Ankarada olanlar için Hacettepe üniversitesinde prf.Berna ulug hanimi tavsiye ederim ben ozel kliniğine gittiğim için 300 TL ydi. Ama para sikintisi kotu olanlar için hacettepden randevu alsinlar. Çok ilgili ve tatlii bayan.

İzmirde olanlar icinde pkisyatri olarak İsmail yavasi öneririm kesinlikle eskiden baya tuzluydu ben bi ev parasi yatirdim neredeyse kendisine. Ama şimdilerde gultepede kendisine klinik acmis ve on TL ye bakiyormus.

İzmirde psikolog için alsancakta Pinar Ersöz hanimi kesinlikle tavsiye ederim fiyati ise 150 TL.

merhaba uzun süre Ankarada psikolog araştırdım. 4 tane psikolog gezdim ve bir kaç seanstan sonra beni anlamadıklarını düşünüp bıraktım. en son Odtü de bir prof. psikolog arkadaşımın tavsiyesi üzerine uzm. dr. psikolog Nurten Özüorçun Küçükertan a gittim. çok memnun kaldım. beni gerçekten anladı ve yardımcı oldu. diğer psikologlar gibi günde 4-5 kişiye bakmıyor, en fazla 2 kişiye bakıyor. tedavi sürecim 4 ay sürdü. ilk iki seans 300 tl ödedim sonra tedavi 4 ay uzayacağını düşündüğü için 250 tl ye indirdi. gerçektende işini ve etik kuralları uygulayan bir psikolog. herkese tavsiye ederim . yeri Armada alışveriş merkezinde. 12. katta ofisi var. isteyen olursa özelden tel. numarasını da gönderebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…