Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

kırmızı reçetede ne imiş? yeşil reçeteyi biliyordum ama kırmızı reçeteyi hiç bilmiyordum.:44:

Yanılmıyorsam içinde farklı türden ilaçlar bulundurulan ve emniyetin gözetimi altında olan ilaçlar kırmızı reçeteyi kapsıyor diye biliyorum.
bu yüzden doktorlar vermezmiş kolay kolay.

Son düzenleme:
Yanılmıyorsam içinde farklı türden ilaçlar bulundurulan ve emniyetin gözetimi altında olan ilaçlar kırmızı reçeteyi kapsıyor diye biliyorum.
bu yüzden doktorlar vermezmiş kolay kolay.

hımm anladım, teşekkürler.
geçmiş olsun sanada.

Teşekkür ederim balım bende doktor bulmaya çalışıyorum.
Çalışıyorum sürekli unutuyorum not almaktan masam kağıda dönüştü.

benim sana kendimce tavsiyem, İNANÇLI ve alanında UZMAN bir -doktora yada psikoloğa- gitmen.
çok çok çok fark oluşturur bu kriterler bence.

Bende dikkat dağınıklığı var önceden ritalin içiyordum.
Kırmızı reçeteyi kapsıyormuş şimdilerde kırmızı reçetede kimse kolay kolay vermiyormuş.
Bana önerebilirmisinZ?

gevşeme egzersizinin mutlaka her şeye faydası vardır bence ama sanki seninki başka bir durum gibi bir uzmandan yardım almalısın bence.psikiyatrist ya da psikologtan

gevşeme egzersizinin mutlaka her şeye faydası vardır bence ama sanki seninki başka bir durum gibi bir uzmandan yardım almalısın bence.psikiyatrist ya da psikologtan

canım dikkat dağınıklığınıda bırak söyleneni yanlış anlıyorum çalışan bi insanım.
önceden kullanıyodum bu ilacı çok dinç oluyodum sınavlarımıda öyle kazandım zaten.
gittiğim doktor değişti şimdiki de gerek yok bence diyor (vermemesinin nedenini de biliyorum) bende başka bi piskiyatr arıyorum.

canım dikkat dağınıklığınıda bırak söyleneni yanlış anlıyorum çalışan bi insanım.
önceden kullanıyodum bu ilacı çok dinç oluyodum sınavlarımıda öyle kazandım zaten.
gittiğim doktor değişti şimdiki de gerek yok bence diyor (vermemesinin nedenini de biliyorum) bende başka bi piskiyatr arıyorum.

benimde dikkat dağınıklığım vardı ileri safada yardim almam gerekiyordu. internetten araştırma yaparken Seziş Medical i gördüm ve Psikolog Çağlar Bey le Hipnoz yöntemine karar verdik. Beraberce.
En basta 6 seans olarak anlastik. Fakat 8 seans terapi aldim. Ek bir ücrette istemedi. Terapilerde ilk önceleri biraz karamsarlığa düsülüyor. Fakat ilerki seanslarda hepsi çözülüyor. İlk başlamamizdan bu yana 2 ay geçti.ve seanslar bitti.ben şuan çok iyiyim neredeyse tüm sıkıntılarım gitti Önerebilirim.

canım psikiyatristse eğer aradığın ankarada martı terapi merkezinin iyi olduğunu duydum.ben psikoloğa gittim psikolog ezel eser özer benim gittiğim çok memnunkaldım.umarım senin de problemlerin çözülür.

Eğer Antalya da iseniz Özel Medisu Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Deniz Şimşek'e gidebilirsiniz. Ücreti de çok uyun her seans için 40 tl ödüyorsunuz :) Üstelik muayenenizden sonra 10 gün içinde tekrar giderseniz ücret ödemiyorsunuz :)

Son düzenleme:
Size ankarada olağanüstü bir psikiyatrist tavsiye edebilirim.Nokta atışı yapar.Bir ilaç verir ve hiç değiştirmez.Özel kliniği var.Hastane bağlantısı yok ama kurumlara fatura düzenliyor sanıyorum.Seanslar 2-3 saate kadar uzayabiliyor.Seans süresi tamamen hastanın konusmak istemesi durumuna bağlı.Ben 3 saat konussamda aynı ucreti veriyorum 1 saat konussamda.Butun hastaları için aynı durum gecerli.Seansı doktor süren doldu diyerek bitirmiyor,hasta bugun yeterli dediğinde tamamlanıyor ve hep aynı ucret.Sanırım 3 saatten fazla olursa çift seans ucretine tabi tutuluyor.Muhtesem bir doktor ve Turkiyede ustune Psikiyatrist tanımam:)Tam adresi ezberimde yok.Telefon numarasından alabilirsiniz.

Sağlıklı günler,sevgiler...

PSıKıYATRıST
DR.KEMAL GÖKSAN
TEL: 0312 417 37 37
KIZILAY/ANKARA

Kadınlar Klubü'nde okuduktan ve yakınlarımızın burdan bağımsız tavsiyeleri üzerine(daha önce bireysel olarak veya çift olarak gitmiş birbirinden farklı kişilerden çok olumlu dönüşler), çift terapisine gittik Kemal Bey'e. Kendimi rahatlamış ve kafamda çözümü olmadığını sandığım her problemi çözebilecek kadar güçlü hissettim. Kesinlikle tavsiye ederim, Sizinle istediğiniz kadar görüşüyor, hadi bir saat doldu diye bir yaklaşım kesinlikle yok. Kemal Bey'in cep telefonunu vereyim burdan çünkü sabit hatta ulaşmak çok zor oluyor.

Dr. Kemal Göksan
Tel: 0532 787 51 39
Adres: Karanfil Sok. 12/11 Kızılay Ankara

Ben psikolog olarak; Hande Sinirlioğlu Ertaş'ı öneririm.. Faydası çok oldu bana..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bahçelievler 7. cadde de Fatma kırımlı var tavsiye ederim.

FATMA KIRIMLI TAŞKIN HOCAYI gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Şimdi gördüm sizleri ben az önce birderdim varda da sormuşlardı ordada yazdım. isteyene özelden numaramıda vertebilirim çünkü bir çok kişiyi gönderdim herkes çok memnun kaldı ve dualarrr aldım.

Seans süresi 1 saat sanki birisi kısa demiş ama ben bizzat kendim gitmiş birisi olarak yazıyorumm

Bugün randevuma gittim Fatma hoca gerçekten çok iyi biri tavsiye ediyorum kesinlikle gitmelisiniz

Banada FATMA KIRIMLI TAŞKIN I TAVSİYE ETTİLER YARIN RANDEVU ALICAM SONUÇLARDAN HABERDAR EDİCEM

Evet cansunan ben senin memnun kalaCağını biliyordum Fatma hocam ankaranın en iyi psikologlarının başında gelir.Ben bir çok psikoloğa gittim, Ankarada ama hiç biri onun gibi değildi.Allahıma sonsuz şükrediyorumm, Rabbim içimi biliyorr çok dualar ediyorum arkadaşlar Fatma KIRIMLI hocama.

SİZLERLE paylaşmak istiyorum çok tereddüt ettim ama sonra yazmalıyım insanlara nasıl fayda olsun diye iyi olanı tavsiye ediyorsak kötüsündende uzak durmaları için yazmalıyım dedim buda bence kul hakkı gelelim mevzuya
kardeşime kendim madalyondan randevu alıp hoca farkını vererek lohusalık sendromu döneminde götürdüm.Kardeşim çok kötü durumdaydı AYŞE DİYE BİR PSİKOLG VARDI ORDA BİR BUÇUK YIL OLDU kardeşim zaten hasta içerde kardeşime nedemiş biliyormusunuz arkadaşlar hastasınn sen tabi bak ölü balık gibi bakıyorsunn demiş bunu diyen orda kendi bilmez psikolog karşısındakinin 10 günlük doğum yapmış olduğunu unutmuş bence ordaki tüm pisikoloklara birşey diyemem ama o bayanın acil tedaviye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum biz hakkımızı helal etmiyoruzz onun yüzünden kardeşim bebeğini emziremedi orda ki yetkililerede sesleniyorum lütfen bu yazıyı okuyunca dikkate alsınlar ben randevu alırke özellikle sormuştun lohusalığa bakan birisi olsun çok hassas dönemdeyiz demiştim randevu veren sekreterde o bayana yönlerdirdi sadece insanları bilgilendirmek istedim onun yüzünden çok sıkıntılı dönemimiz dahad sıkınyılı geçti
Allah tarafından Fatma hanımla karşılaştık da hayatımıza yeniden mutluluk geldi Allah ne muradı varsa versinn sözlerle anlatamam bize yaptığı iyiliği ALLAH RAZI OLSUNN

Ben hipnoz ile tedaviyi bir deneyin derim, bülent uran zamanında ben gitmiştim biraz pahallı ama kesin çözüm. Kitapları var okunmalı

X