Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Çok sevindim iyi olduğuna :) Beylikdüzü'ne çarşamba cumartesi ve pazar günleri gidiyor geri kalan günlerde osmanbeyde.

böyle düşünmene çok üzüldüm çok sıcak ve çok iyi bir danışmanı kaybetmişsin bence. bu forumu ilk okumaya başladığımda o kadar kötüydüm ki, söylediklrimizin pzarlama taktiği olduğunu söylediğin yorumu okuyunca hem üzüldüm hem de ne yalan söyliyim güldüm :) daha ilk seanstan tabi ki bir şey bekleme ilk seansta sadece genel bir değerlendrme yapıyor büyücü değil ya sonuçta :) ne bekliyorsun anlamadım

bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde dr. oya güçlü hanım var. kendisi çok başarılı bişr evlilik terapistidir. üstelik ücretsiz. devlet karsılıyor yani.

Tam da pazartesi gününe randevu aldım Oya Güçlü'ye,bu yorumu görünce sevindim.Birde onunla görüşelim bakalım.Her seferinde değişiyor doktorlar...

Arkadaşlar merhaba, baya sıkıntılı bir dönemden geçmekteyim ve artık uzmanlara olan inancımı da kaybetmeye başladım. Size 2 isim danışmak istiyorum; Tuğçe Peker Darcan ve Gülşah Beştav. Bu psikologlara gideniniz, duyanınız var mı? Herhangi olumlu/olumsuz yorumlar alabilirsem çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bu Gülşah Beştav ünlülerin psikoloğu filan diye geçmiş hiç duyan bir fikri olan var mı acaba?

Son düzenleme:
ben de istnabulda tavsiye edeceğiniz psikolog arıyorum arkadaşlar.. bu iş biraz da tavsiye üzerine olacak şeyler yardımlarınızı bekliyorumm

Bursa Nur Gezek hakkında bilgisi olan var mı?

Bizim eşimle cinsel problemlerimiz vardı, 2 seans gittik ve bıraktık, bizden 1-2 yaş büyük olmasına rağmen çocukmuşuz gibi davranmaya kalktı, biraz tabir kötü olucak belki ama.. neyse hoş olmayan kelime kullanmam uygun olmaz, bazı tavırları hoş değil desem yerinde olur. ve insana güven vermiyor. buda hasta doktor ilişkisinde önemli bence. ilk seansta verdiği bazı ödev uygulamalarım vardı. ikinci seansa gittiğimde sadece ödev uygulamamı anlattım, söyleyeceğin başka bişi yoksa seansı bitirelim dercesine başka söylemek istediğin bir şey varmı diye sordu, bir önceki seansta anlattığım ,not aldığı konular sanki bana laf olsun diye sorulmuş konulardı. şöyle söyleyeyim: cinsel sorunumuzu kitaplarda yazan aşamalı, kişinin kendisi yaptığı uygulamayı sadece hangi aşamada olduğumu ve uygulamayı nasıl yapacağımı anlattı. işin psikolojik yönüyle ilgilendiğini söyleyemicem. ben hiç memnun kalmadım açıkçası, tavsiye ediyorumdan bulmuştum o bayanı,oraya yazacaktım ama burası daha güncel diye KK nü tercih ettim. umarım sıkıntınızı giderecek uygun bir doktor bulursunuz.

Devlet hastanelerinde genelde psikiyatrlar oluyor ve bakmıyorlar size doğru dürüst. İyi bir psikolog bulmak da biraz cebe hitap ediyor. Yani bazıları da sırf para kazanmak uğruna sizi dinliyormuş gibi gözüküyor. Madalyonu ben de aramıştım ve sgk ' ya yaptıkları indirim sonucu 150 tl gibi bir rakam (yanlış hatırlamıyorsam) ödüyorsunuz. Ben de "ee peki tamam iyi günler" deyip kapatmıştım.

İyice araştırmak lazım.

Arkadaşlar Ankaradan psikoloğa gidenler memnun kalanlar varsa lütfen bana isim yazsınlar.. Acil desteğe ihtiyacım var dayanamıyorum artık zor durumdayım.

Arkadaşlar Ankaradan psikoloğa gidenler memnun kalanlar varsa lütfen bana isim yazsınlar.. Acil desteğe ihtiyacım var dayanamıyorum artık zor durumdayım.

Sait Uluç'u çok başarılı bulmuştum. Bundan 1 sene kadar önce Kızılay Psikoloji Merkezi'ni arayıp cumartesi günleri için randevu alınıyordu, şimdi nasıldır bilmiyorum ama bir araştır istersen. Memnun kalacağından eminim:)

teşekkürler..
Psikolojik Hizmetler Enstitüsü sizde mi buraya gittiniz adını arattığımda burası çıkıyor da.. ve ne kadar istiyorlar yardımcı olabilir misin bana :)

arkadaslar selam, ben yaklasık 5 senedir okb ve bipolar bozukluk hastasıyım. bu dönemde kullanmadıgım ilaç kalmadı. lithuril, lustral, efeksor, rivotril kullandıklarımdan bazıları ve şuanda kullanıyorumm. istanbul çapa ve etfalde tedavi oldum, 4 kere hastanede yattım. 6 defa ekt oldum. ama gelin görünki hala düzelme yok hala aynıyım. hala takıntılarım aşırı derecede devam ediyor. sizlere danışmak istediğim konu biliyorum forumda milyonkere sorulmuştur ancak istanbulda okb için önerdiğiniz bir doktor var mı? devlet hastanelerinde 5 yıldır çözüm alamadım belki özel doktorda çare bulurum çok çaresizim okb için istanbulda uygun fiyatlı doktor tavsiyelerinize ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler

hala tavsiye bekliyorum lutfen varmı doktor tavsiyesi olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…