Prolaktin ve TSH ?

Kızlar merhaba bende bugün kan verdim ve sonucum böyle çıktı sizce çok mu yüksek ciddi bsy mi ayy çok korktum ya

Eklentiler

• IMG_20230316_120039.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 81
Çok sağol güzel kalbinizden öpüyorum Allah razı olsun sizden Allah evladinizi Size bağışlasın inşallah :) tiroid ilacı prolaktini de düşürür mü ? En erken 3 martta randevu varmis suan gidemiyorum endokrine

Kızlar merhaba bende bugün kan verdim ve sonucum böyle çıktı sizce çok mu yüksek ciddi bsy mi ayy çok korktum ya
Canım değerlerin bence normal ama benim gibi prolaktinin yüksek çıkmış seninde sende bence önce dahiliye sonra endokrine git direk endokrine gidebiliyorsan git çok geçmiş olsun

Bir de şunu sormak istiyorum biz eşimle her gün beraber oluyoruz hanı yumurtlama günleri bazen şaşıyor ne olur ne olmaz diye gun aşırı mi tavsiye edersiniz yoksa her gün olsa da olur mu

Canım değerlerin bence normal ama benim gibi prolaktinin yüksek çıkmış seninde sende bence önce dahiliye sonra endokrine git direk endokrine gidebiliyorsan git çok geçmiş olsun
Sağol canım kadın doğum doktorum bidahaki ay da bakalım ona göre durumuna bakarız dedi bidahaki ay da kan vericem

Sağol canım kadın doğum doktorum bidahaki ay da bakalım ona göre durumuna bakarız dedi bidahaki ay da kan vericem
Sende sagol canım bu hormon kendi kendine de düşüyor muhtemelen ondan demiştir benimde hep öyle bi çıkar bi düşer kafasına göre stres çok etkiliyor yapmamaya çalış bak benim boyle değerler ilac kullanmadım hiç ama kendi kendine düşüyor çıkıyor

Aynen stres yorgunluk uykusuzluk bunlar etkiliyormuş Peki canım bsy sorcam vajinada kuruluk oluyor mu oda yazıyor yüksek olanda olur diye

Aynen stres yorgunluk uykusuzluk bunlar etkiliyormuş Peki canım bsy sorcam vajinada kuruluk oluyor mu oda yazıyor yüksek olanda olur diye
Sen yaşıyor musun nete bakma ya insandan insana değişir bence

Yaa benim birliktelik yaşarken arada oluyor ama çok değil nadir
Nadir olması normal bence canım sürekli olmasından iyidir Rabbim en kısa sürede değerlerinin düşmesini daha iyi olmanı nasip etsin inşallah

Tiroid hastasiyim. Hamileyim ve eutiroks kullaniyorum. Yani hicbir zarari yok. Degerinizi dengede tutmak icin ilac icmeniz zorunlu.

Tiroid hastasiyim. Hamileyim ve eutiroks kullaniyorum. Yani hicbir zarari yok. Degerinizi dengede tutmak icin ilac icmeniz zorunlu.
Çok teşekkür ediyorum Allah evladinizi Sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin peki şunu sormak istiyorum beraberlik nasıl olmalı yanı dun doktor biseyler söyledi ama tam anlamadım bidaha da sormak istemedim Su gun sonra gun aşırı iliski dedi ama hangi günler gun aşırı dedi onu anlamadım biz eşimle her gün beraber oluyoruz genelde cunku yumurtlama günü bazen şaşabiliyor ne tavsiye edersiniz her gün mü yoksa gun aşırı mi gun aşırı ise adet bittikten ne zaman sonra gun aşırı olmalı ?

Ben kendi deneyimimi soyleyeyim.. biz her gun beraber oluyorduk. 31 ocak adetimin 7.gununden itibaren birlikte olmaya basladik. Tahmini yumurtlamam 6 subatti. 20 subat bat gunumdu. 12 subata kadar falan her gun oldu. Ondan sonraysa gun asiri

Prolaktin ve tsh ilaç kullanıldığında çabuk düşüyor, endişelenmeyin. Tsh ilacınızı dahiliye uzmanı verecektir. Prolaktin için ilaç vermedi mi doktorunuz?
Benim tsh düşük çıktı, doktor aynı şekilde dahiliyeye görün dedi başka bir şey söylemedi çocuk için çalışmalara devam dedi yalnızca, insan bi neden bildirsinler istiyor böyle çok havada kalıyor her şey.

Ben kendi deneyimimi soyleyeyim.. biz her gun beraber oluyorduk. 31 ocak adetimin 7.gununden itibaren birlikte olmaya basladik. Tahmini yumurtlamam 6 subatti. 20 subat bat gunumdu. 12 subata kadar falan her gun oldu. Ondan sonraysa gun asiri
Benimde dun bitti canım bende ovulasyon testi aldım şimdi bende her gün beraber oluyum peki ben ne zaman gun aşırı olabilirim onu tam anlayamadım neye göre gun aşırı oldunuz yardımcı olur musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…