Progesteron iğne devlet

Evet tüp bebek epi kriz raporunu götürünce yazıyorlar ama estroferm yazıyor mu bilmiyorum sorayım onuda
Tmm sorunca bize de bilgi verir misin
Ben estrofemi mesela 1 ağustosta yazdırdım diğerini 29 unda yazdırdım yani 28 gunde 1 defa yazdirinca devlet karşılıyor ücretsiz alınıyor böyle yaparak alınabilir bana da bi arkadaşım söylemişti buraya yazayım bilmeyen varsa öğrenmiş olur belki faydam olur

Tamam canım ben de raporsuzum ve tüp bebeği özelde yaptırdım. Estrofem kullanıyorum yazıdıroyorum. Progesteron 50ml iğne kullanıyorum yazdırıyorum. Progestan fitili daha önce ki tedavimde yazdırmıştım o da yazdırılıyor. Diğer ilaçlarını bilmiyorum kullanmadım ama sen reçeteni olduğu gibi götür bunları yazar mısınız de doktor yazıyor. Devletin karşılamadıklarını eczanede öğrenirsiniz benim dediklerimi karşılıyor diğerlerini de denemiş olursun

Hayır canım eğer sağlık ocağında kiyle iyi iletişim kuramıyorsan sen de ki eczacımla görüştüm sistem karşılıyormuş de hepsini yazar mısınız de. O sisteminde karşılayıp karşılamadığını göremiyor yazıyor eczane görüyor onu ve veriyor. Ben tüp bebeği özel hastanede yaptırdım rapor vs yok yani senle aynıyım. Hatta eşim rica etti tüm ilaçlarımı 2şer 3er kutu yazdılar hızlı bitiyor günde 4 kez kullandıklarımı fazla yazdı yedekli aldık koyduk. Enox iğnemi bitmeden vermiyor sistem tam iğne bitince yine yazdırıyorum.

Aile hekimiyle görüşsem o zaman desem sistem karşılıyor diye yazabilir ben sorayım yarın ona kadın doğum doktoruna mı yazdırdın mı peki

Aile hekimiyle görüşsem o zaman desem sistem karşılıyor diye yazabilir ben sorayım yarın ona kadın doğum doktoruna mı yazdırdın mı peki
Ben ilk kadın doğuma gittim hamilelik daha olmadığı için yazamam öyle raporsuz dedi tamam dedim başka kadın doğuma girdim o da senin doktorun ben değilim dedi yazamam dedi. Sağlık ocağına gittim ona anlattım tüp bebek tedavisi görüyorum şu ilaçları yazar mısınız dedim yazdı o günden beri yazıyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…